dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedażypiętro domu.3 - pokojowe mieszkanie willowe o pow.82m2/125m2 we Wrocławiu na Klecinie zdziałką 522m2 z garażem. Willa dwu rodzinna, z osobnym wejściem,budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

2 900 000 zł300 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży wolno stojący dom na Starym Oporowie o powierzchni całkowitej 295 m2, położony na działce 700 m2 w bliskiej odległości od parku, przy cichej, spokojnej uliczce. Dom poniemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

319 000 zł178 m² 1 792,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 966 m²

Ładny, zadbany dom na bardzo dużej działce ( 3966m2 ), położony w spokojnej okolicy, blisko Krotoszyna, idealny dla osób ceniących sobie prywatność i ciszę. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 950 000 zł411 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zlokalizowana w centrum miasta kamienica z 1936 roku. Budynek składa się z czterech lokali, poddasza do adaptacji oraz piwnic pod częścią budynku. Na działce znajduje się ponadto budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł58 m² 3 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W ofercie sprzedaży połowa bliźniaka usytuowana na dużej działce 1150m2 ( współwłasność w udziale 1/2 części w działce 2300m2 ) w odległości 8km od Suchania,15km od Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łowicz

Łowicz,łódzkie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w spokojnej dzielnicy Łowicza bardzo blisko centrum (5 minut pieszo). Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m kw. Działka ogrodzona, o powierzchni 423 m kw. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuligów

Kuligów,mazowieckie

88 000 zł48 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedania drewniany letniskowy domek. Składa się z pokoju, aneksu kuchennego z jadalnią, łazienki, tarasu. Dom około 30-leni w dobrym stanie. Dach -papa i ondulina. Media- woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałbrzyska

Września,wielkopolskie

450 000 zł174 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo dobre położenie! - blisko centum miasta, jednak z dala od zgiełku (przy parku), tereny zielone. Osiedle w bardzo spokojnej okolicy i zadbane. rozmiar działki: 600m2 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Santocko

Santocko,lubuskie

410 000 zł160 m² 2 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 961 m²

Polecamy piękny, bardzo solidnie wybudowany dom jednorodzinny, położony na prawie 30-arowej działce. Powierzchnia użytkowa wynosi 129 mkw. Dom posiada dwie kondygnacje. Na parterze: hall z głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrószcza

Rybnik,śląskie

260 000 zł2 478 m² 104,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

Budynek mieszkalny-otynkowane wnętrze domu,ocieplony watą mineralną,woda,gaz,instalacja elektryczna, 3 kondygnacje z garażem , o powierzchni 227 metrów. Obok budynek warsztatowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Barczkowice,łódzkie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom wolnostojacy 3 pokoje kuchnia pow. 100m2.Garaż wolnostojący. Trzy pomieszczenia gospodarcze. Działka 1300m2.Całkowicie ogrodzona.tel. kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

120 000 zł219 m² 547,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:910 m²

Do sprzedania poniemiecki dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy, na działce 910m2 bezpośrednio przy drodze Walim - Zagórze Ślaskie- świdnica. Dom wymaga remontu. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

235 966 zł100 m² 2 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budowa domu W 3 miesiące, niemożliwe? A jednak - spełniaj swoje marzenia Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi budowy nowego domu w 3 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Lesko,podkarpackie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom W bieszczadach lesko + budynek gospodarczy i garaż Lesko Centrum. Do sprzedania jednorodzinny dom wolnostojący wybudowany w technologii tradycyjnej (cegła ), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żelechów

Żelechów,mazowieckie

43 000 zł50 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedania siedlisko z drewnianym starym domem oraz stodołą i oborą w bliskiej okolicy Żelechowa. Szerokość działki 27m. Media-prąd i woda. Cicha i spokojna okolica. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbiegniewskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa niższa cena! 0% prowizji od kupującego! Polecamy na sprzedaż segment piętrowy. Na parterze którego znajduje się lokal handlowo-usługowy z łazienką i zapleczem o pow. 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zadbany segment na granicy Pruszkowa z Piastowem. Na parterze garaż, wyjście do ogródka 40m2. Na pietrze salon z kominkiem i wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z wanną. Na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł255 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piękny nowy dom w stanie developer-skim tuż za Ołaszynem. Piękna architektura budynku, w stylu willi toskańskiej oraz bardzo dobre materiały budowlane - drzwi i stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł167 m² 4 191,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny szereg na Klecinie wybudowany w latach 90-tych.Skrajny szereg o powierzchni167 m2, wybudowany na działce 290 m2. Na pierwszej kondygnacji znajduje się duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

370 000 zł142 m² 2 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowa, niższa cena! Oferta sprzedaży zadbanego domu w zielonej, cichej dzielnicy Piekar Śląskich. Dom całkowicie podpiwniczony z garażem bryle budynku. Parter domu to: hol, salon, duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin

Izabelin,mazowieckie

810 000 zł190 m² 4 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Laski / Gm.Izabelin - Dom o pow. 190 m2 - z 1995 r - rozbudowany i zmodernizowany w 2000 r. na ładnej zagospodarowanej działce, która leży na granicy Puszczy Kampinowskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł146 m² 6 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Maślicach Małych. Dom starannie wykończony, pow. 146m2. Na parterze salon dzienny z wyjściem na ogród, jadalnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

640 000 zł206 m² 3 100,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowość! domy niskoenergetyczne W atrakcyjnej cenie! 0%!proponujemy Państwu do sprzedaży segment wraz z samodzielnym lokalem usługowym położony na kameralnym osiedlu w podwarszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 000 zł125 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja cenowa!40.000 zł!MARUSZA, oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 500 m2 z rozpoczętą budową domu ( fundamenty oraz ściany boczne ) z projektu "Dom dla trojga"; rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w mokronosie dolnym ok.2 KM OD Oporowa. Dom wstanie surowym otwartym o pow. użytkowej 150 mkw na działce 890m2. Dom wybudowany z dobrej jakości materiałów :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

429 000 zł132 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Osiedle "kasztanowy zakątek" super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Polecamy na sprzedaż trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotowice

Kotowice,dolnośląskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piekny, nowy dom wolno stojący o pow.168 m2, na działce 2050 m2 w miejscowości Święta Katarzyna/Kotowice.Całkowita pow.domu240 m2.Dom nie podpiwniczony, na parterze - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:225 m²

Segment środkowy na warszawskiej Białołęce zlokalizowany na osiedlu segmentów ( osiedle zamknięte) w cichej okolicy.Dogodny dojazd do centrum.Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dwa domy w zabudowie bliźniaczej połączone garażami, położone w miejscowości Mokronos Górny w południowo - zachodniej części Wrocławia (tuż przy Oporowie ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży środkowy segment przy jednej z ulic Oporowa (ok. Al. Piastów) świeżo odnowiony i wyremontowany w wysokim standardzie. Dom 3-kondygnacyjny z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowy, wolno stojący dom, wybudowany i wykończony w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 200 m2, na działce 582 m2. Dom znajduję się na jednej z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

5 196 000 zł2 796 m² 1 857,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt hotelowo - sanatoryjny w Dusznikach Zdroju. Położony w odległości 150 m od centrum rynku w Dusznikach na wzgórzu przylegającym do Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

589 000 zł125 m² 4 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny, przytulny dom w zabudowie bliźniaczej (strona południowa) o powierzchni całkowitej wg projektu 119,9 m. kw., położony na cichym i spokojnym osiedlu w Kiełczowie tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedazy dom wolnostojący na borku. Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! 7 minut od A4 i Węzła Bielańskiego, 10 minut od wrocławskiego Rynku! Cicha, zatopiona w zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł186 m² 3 763,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na granicy osiedli klecina/oporów. Umiejscowiony jest w uliczce stanowiącej "strefę zamieszkania" bez przejazdu tranzytowego, czyli zamkniętej (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom 5 minut od ul. Grabiszyńskiej. Nie czekaj do jutra! - Kup już dzisiaj! - Naprawdę Warto! Polecam Państwu oraz bardzo gorąco namawiam do zakupu domu (bliźniak) położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł220 m² 3 956,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom W zabudowie szeregowej,skrajny szereg na krzykach/klecina o pow.220m2 + DOBUDOWANA KAWALERKA o pow. 35m2 + lokal 28m2, który można zaadaptować na mieszkanie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²