dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 100 000 zł190 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nieduży, ale funkcjonalny, dom w zabudowie szeregowej (środkowy), położony przy jednej z bocznych uliczek Pogodna. Powierzchnia całkowita domu ok. 190 m2; powierzchnia użytkowa ok. 130 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mariańskie Porzecze

Mariańskie Porzecze,mazowieckie

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowy I luksusowy Dom 300 m2 na dużej działce- mariańskie porzecze - 55 km od warszawy. Bardzo luksusowy, o wysokim standardzie dom. Polecamy osobom poszukującym ciszy i spokoju, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom lubin zalesie Pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w lubinie oś. Zalesie o pow. użytkowej 89,91m2 + 25m zagospodarowanego poddasza - łącznie 115m posadowiony na 3 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajska

Bielsko-Biała,śląskie

598 000 zł99 m² 6 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz prowizji dla biura! Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkową inwestycję w Bielsku-Białej w Kamienicy! Inwestycję tworzą cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o całkowitej powierzchni ponad 120 m2. Dom znajduję się na intensywnie rozwijającym się osiedlu Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

470 000 zł119 m² 3 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem Bez prowizji, bez podatku, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,30 m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grabowa

Sosnowiec,śląskie

845 250 zł569 m² 1 485,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym w trakcie nadbudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,śląskie

3 295 000 zł413 m² 7 980,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Dom pełen dobrej energii, oparty na ciekawej konstrukcji koła. Nietuzinkowy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z: garderoba 2,5 m.kw gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wędkarska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

979 000 zł130 m² 7 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Energooszczędny dom w Tomaszkowie blisko jeziora! Takie oferty zdarzają się rzadko! Oferuję Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Libiąż,małopolskie

419 000 zł145 m² 2 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Prezentujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny zlokalizowany w cichej dzielnicy Libiąża - Skotnicy. Nieruchomość o pow. 144,70 m2 (195,97 m2 netto po obrysie podłóg) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

650 000 zł129 m² 5 019,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Do Sprzedaży w cenie promocyjnej ostatni Dom w stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

2 290 000 zł200 m² 11 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w Tarnowie Podgórnym, w niedalekiej odległości od krajowej drogi 92, a zarazem cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Gardna Wielka,pomorskie

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 541 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, gardna Wielka, gmina Smołdzino, powiat Słupsk, 990.000,- PLN. Na sprzedaż wykończony i gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony i umeblowany (w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ługwałd

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

499 000 zł100 m² 5 010,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Szukasz domu w pobliżu Olsztyna? Z szybkim dojazdem do szkoły i przedszkola dla dzieci, a jednocześnie blisko natury? Osiedle Nowoczesne Dywity to inwestycja powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł110 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie zagrodowej na działce o powierzchni 1100 m2 we wsi Gołogóra gm. Świątki 20 km od centrum Olsztyna. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopotnia Mała

Sopotnia Mała,śląskie

360 000 zł223 m² 1 610,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:784 m²

Piętrowy dom w cenie mieszkania w Sopotni Małej podzielony na 2 części, o łącznej pow. 223,47 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedle Przylesie

Błażejewo,wielkopolskie

480 000 zł92 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom gotowy do przekazania - klucze czekają Polecam ofertę 4 - pokojowego szeregu położonego w Błażejewku okolice Kórnika kupujący: - nie płaci prowizji! - nie płaci podatku pcc (2%) - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł88 m² 7 417,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -wc -komunikacja Piętro: -Komunikacja -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 150 000 zł255 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Piękny Nowy dom ok. Grunwald 5-6mieszkan odręnych Dom gotowy biznes 5-6 mieszkań ok. Grunwald! Dom gotowy biznes 5-6 mieszkan ok. Grunwald! Dom wolnostojący gotowy biznes 5-6 mieszkań ul. Miłostowska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieczornych Mgieł

Bąkowo,pomorskie

750 000 zł118 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta przedsprzedaży, ceny promocyjne. Inwestycja na unikalnej zacisznej działce, otoczonej z dwóch stron lasem (zdjęcia z drona) w miejscowości Bąkowo. Na załączonej mapce widać plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

424 000 zł75 m² 5 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Polecamy działkę w miejscowości Śródka, gmina Kleszczewo - 710 mkw (już zarezerwowana) oraz wybudowanie funkcjonalnego domu parterowego (75 mkw powierzchni całkowitej) za cenę 285.000 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł128 m² 5 486,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować inwestycję kameralnego osiedla domów w zabudowie szeregowej położonego na wzgórzu w dzielnicy Staronowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura House Team wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Łochowie, w odległości 15 km od Bydgoszczy. Nowoczesny i energooszczędny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

615 000 zł112 m² 5 505,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji dla biura W ofercie posiadam bardzo fajne domy bliźniacze w miejscowości Lutynia niedaleko Wrocławia. Liczba domów mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł117 m² 11 102,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie. Lokalizacja: dom mieści się w dzielnicy Opatkowice w okolicy ul. Leona Petrażyckiego. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz swojego ukochanego miejsce na ziemi? Marzy Ci się własna wyjątkowa przestrzeń oraz dużo zieleni? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? bingo! Gorąco polecam nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

650 000 zł129 m² 5 019,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Sprzedam dom parterowy w Dębienku koło Stęszewa. Dom ok. 100m2 położony na działce 783m2 położony przy ul. Konarzewskiej. Nr działki 259/1. Stan domu: do kapitalnego remontu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosochacz

Koziegłowy,śląskie

615 000 zł110 m² 5 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na Osiedlu Rosochacz. Wgn Myszków, ul.Sikorskiego 53G Oferujemy dom w stanie deweloperskim na Jurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł122 m² 8 912,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż, przestronny, słoneczny dom (wschód-zachód) na osiedlu Dębowym w Kątach Wrocławskich, wykończony bardzo dobrą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszków

Pieszków,dolnośląskie

549 000 zł199 m² 2 758,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący położony na działce 11 arowej na osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie lasu w Pieszkowie parter: przestronny salon z kominkiem połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałsza

Szałsza,śląskie

790 000 zł178 m² 4 438,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni 177,78 m2 na działce 330 m2 w miejscowości Szałsza doskonale skomunikowanej z całą aglomeracja Sląską,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Długołęka,dolnośląskie

800 000 zł140 m² 5 715,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

W ofercie przedstawiam dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji - domaszczyn. Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 139,97 m2 , pow. działki 393 m2. Dom składa się z: parter Salon 20,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

549 000 zł121 m² 4 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli obawiasz się rachunków zarówno w sezonie zimowym jak i po, to ta oferta pozwoli Ci zaoszczędzić wydatków. - fotowoltaika w cenie z opcją rozbudowy - możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

2 195 000 zł159 m² 13 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Bibice. Lokalizacja: bibice to miejscowość położona nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sosnowiec,śląskie

519 000 zł131 m² 3 953,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Kameralne osiedle W bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Z dala od zgiełku centrum miasta, w cichej i zielonej okolicy, blisko terenów zielonych powstaje kameralne osiedle. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strojec

Strojec,mazowieckie

760 000 zł90 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:58 000 m²

Przepięknie położone, w uroczym miejscu na uboczu siedlisko, w otulinie Kampinowskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Strojec w Gminie Kampinos. Od drogi gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczka

Chojnów,mazowieckie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Dom | sprzedaż | Orzeszyn - Chojnów | 120m2 | działka 1781 m2 Przedmiotem sprzedaży jest nieduży, około 120 m2 dom z ogrodem usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości Chojnów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowińskiego

Gliwice,śląskie

2 190 000 zł256 m² 8 554,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Okolice ul. Sowińskiego. Komfortowy, wolnostojący dom z roku 2004. Pow. domu 256 m2 plus 32 m2 garaż, pow. działki 1015 m2. Pow. domu na parterze: 209 m2 plus garaż. Pow. domu na piętrze 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 991,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, siedmioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Złejwsi Wielkiej. Inwestycja realizowana będzie niezwłocznie po podpisaniu umowy na roboty budowlane. Czas realizacji inwestycji: około.