dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł81,01 m² 8 628,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł308 m² 8 766,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Wyjątkowy dom parterowy dwulokalowy w sercu natury Solec pod Konstancinem 1500 m działki w otoczeniu zieleni. Możliwość dokupienia działki graniczącej z domem - 1000m2 - (350.000.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł251 m² 2 904,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla rodziny, który nie wymaga remontu i pozwala od razu zamieszkać? Ta nieruchomość w Milejowie to połączenie funkcjonalności, komfortu oraz nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,69 m² 9 910,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: /whitelion/skowronkowa Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł114 m² 10 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Marzysz o spokojnym życiu w bliskim sąsiedztwie Wrocławia? Ten komfortowy dom w Kiełczówku to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł210 m² 7 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Crystal house S.A. Nieruchomości pod warszawą - piaseczno - mieszkowo Prezentujemy na sprzedaż Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na 2 auta i 3/5 sypialniami blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł144,16 m² 10 398,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Szukasz domu w centrum Gdańska, który łączy prywatność, funkcjonalność, dostęp do terenów zielonych i. ciszy? Zależy Ci na szybkim dostępie do Śródmieścia, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101,46 m² 7 875,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

CO sprzedajemy? Komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101 lub 70 m2, położone na działkach o powierzchni od 190 m2 do 370 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł83 m² 10 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez pcc Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym rodzina ma przestrzeń, spokój i zieleń, a Ty nadal masz szybki dojazd do Wrocławia? Ten dom w Smolcu to dokładnie ten scenariusz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł263 m² 11 406,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 900 zł131,40 m² 5 783,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealne miejsce do życia. Piękna Zielona Okolica. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Polecamy dom położony w odległości ok. 3 km od Goleniowa. Dom doskonały dla osób ceniących elegancję. Duży nacisk położono na funkcjonalność i przestrzeń pomieszczeń. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom jednorodzinny położony na malowniczej Wyspie Chrząszczewskiej. Oglądanie proszę uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem 6o37oo8oo - klucze wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z 2007 roku, położonego w Opolu w dzielnicy Grudzice. Dom komfortowo wykończony, znajduje się na 5,16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł150,98 m² 4 629,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowe niższe ceny! Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Strumienia a jednocześnie w cichej i spokojnej lokalizacji na działce.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 170 m , położony w urokliwej miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Gierczyce- do sprzedaży dom parterowy o pow.64mkw z poddaszem nieużytkowym, w stanie surowym zamkniętym Dom położony jest na płaskiej , ogrodzonej działce o pow.7arów, wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Oferujemy na sprzedaż ustawny dom o powierzchni 160 m położony na działce o powierzchni 1 360 m w urokliwej miejscowości Racławiczki (powiat Krapkowice). Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni 0,2825 ha, położony w malowniczej miejscowości Grzmiąca. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł800 m² 2 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł320 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom w zabudowie szeregowej, składający się z dwóch niezależnych mieszkań, strychu, piwnicy z dwoma balkonami i garażem (pełniący funkcję pomieszczenia gospodarczego) na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł106 m² 2 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Dom do remontu o powierzchni 106m2, składający się z 2 pokoi , kuchni,łazienki, przedpokoju, kotłowni.Budynek murowany, kryty blachą,podpiwniczony, strych nad całością ( powała drewniana).

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom bliźniaczy z przestronną działką - Grzybowo 700m od morza! Na sprzedaż połowa nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł139,11 m² 10 416,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom 139 m w stanie deweloperskim Brzegi. Gotowy na Twoją aranżację! Szukasz przemyślanej przestrzeni dla swojej rodziny z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł160,46 m² 1 589,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Posiadamy w sprzedaży duży, podpiwniczony, piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok.160,46 m2. Jest on posadowiony na działce o powierzchni 900 m2 na której znajduje się, także budynek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł176 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176m2 znajdujący się w Cegielni gm. Mstów. Usytuowany na działce o powierzchni 988 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesne domy tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym! Na sprzedaż nowoczesne domy, połączone garażami, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 840 zł133,49 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! uwaga! pierwsze zdjęcia W ofercie to wizualizacje komputerowe przedstawiające projekt docelowy! Nowoczesny dom w sercu zielonego Miedzynia Twoja oaza spokoju przy ul. Żyznej! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:98 100 m²

Janowiec, gmina Małomice, zabudowane gospodarstwo rolne 9,81 ha, cena 790 000 zł, sprzedam. Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym i stodołą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126,90 m² 13 002,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wymarzonego wnętrza! Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł126 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Nowe osiedle domów szeregowych | Pruszcz Gdański Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. To kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł142,20 m² 8 291,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w malowniczym Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej w cenie 1.099.000 zł BIURO SPRZEDAŻY DEVELOPERA - Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Wskazana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł154,57 m² 5 046,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dobczyn, dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, o powierzchni 154,57 m2, działka ok. 450 m2 Oferta deweloperska - bez prowizji oraz bez 2% podatku P.C.C. Prezentujemy komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie dwulokalowej W skrzeszewie Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł101 m² 7 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a miejską infrastrukturą? Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Zieleniewie. Oferujemy energooszczędne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Częstochowie. Ten przestronny dom o powierzchni 250 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł438,34 m² 7 528,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają najbardziej wymagający klienci: bliskość miasta, absolutną prywatność, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa posiadłość dla ludzi ceniących cieszę spokój oraz bardzo bliski kontakt z naturą. Dom powierzchni całkowitej ok 350m2 W miejscowości Bartniki Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł245 m² 8 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Wyjątkowa oferta wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowanego na kameralnej działce o powierzchni 951 m w osiedlu Zakrzów. To idealne miejsce dla osób ceniących.