dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom wolnostojący na sprzedaż Lokalizacja: włosień , gmina Platerówka powiat Lubański Powierzchnia działki: 2900 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Wyjątkowa posesja z potencjałem na działalność z dużą zadbaną działką. Posiadłość z tradycyjnym domem wolnostojącym, stawem, ogródkiem, licznymi drzewami, krzewami, ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł360 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w Gdyni Oksywiu. Idealne miejsce do zamieszkania jak i na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł164,30 m² 10 340,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Dom wolnostojący w Smolcu Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 719 m²

Stare gospodarstwo rolne - dom do rozbiórki. Działki w całości budowlanej 77 arów dojazd do działki z ulicy Augustyna Kośnego. Ofertę prowadzi: inż. Józef Susa, kom.   , e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 000 zł159,70 m² 9 830,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż dom w Żarach, zatorze, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie głównie zabudowa jednorodzinna. Dom 160 m2, 6 pokoi, 2 łazienki, osobne wc, garaż. Cały dom podpiwniczony. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł90 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

***wyjątkowa nieruchomość*** Dom wolnostojący o powierzchni około 90m usytułowany na działce o powierzchni 1800m2. Na tej samej działce znajduje się domek letniskowy z podłączonymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na dużej działce o powierzchni 1946 m przy ulicy Zgierskiej w Białej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł218,98 m² 3 950,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom na sprzedaż - władysławowo, centrum - blisko morza Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w sercu Władysławowa - zaledwie 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży. W promieniu kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł400 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Proponujemy zakup nieruchomości o charakterze siedliskowym położonej w spokojnej miejscowości Wodzin Majoracki w gminie Tuszyn. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą : 1).

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,30 m² 5 990,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę: przepiękny, całoroczny dom z bali z dachem krytym tradycyjną strzechą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy bliźniak 153m2 | Działka 600m | 450m do pkp nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Nowa oferta Planowane zakończenie: początek 2026 r. Budynek nr 2 inwestycji wgłąb ulicy Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy do sprzedaży murowany dom o powierzchni użytkowej około 54 m 2 położony w Łęgu Ręczyńskim nad rzeką Pilicą. Gmina Ręczno. Budynek wybudowany 20 lat temu z suporexu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

NA sprzedaż: wrocław - ul. Rejonowa - doskonała lokalizacja! wyjątkowy czterokondygnacyjny dom wolnostojący Z basenem I urządzonym ogrodem! struktura budynku kryje W sobie wielki.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny, wielopoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł195,70 m² 7 148,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   dom wolnostojący 195,7mkw po generalnym remoncie - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł303,60 m² 12 845,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dom wykończony w standardzie luksusowej willi, który swoim stylem i komfortem przypomina hotel pięciogwiazdkowy. Posiadłość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 839 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł220 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Różewo, gmina Wałcz , obejmująca działki o numerach ewidencyjnych 72 oraz 69/1, o łącznej powierzchni około 3300.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł99,86 m² 8 912,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Domy przy Kasjopei elegancja w harmonii z naturą W prestiżowej, zielonej enklawie północno-wschodniej Łodzi powstaje kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,92 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Ciekawa oferta domu. Wszystkie media. Budynek piętrowy podpiwniczony, konstrukcji murowanej z dachem dwuspadowym, krytym blachą. Forma prosta, gabarytowo i estetycznie tworzy z pobliską.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w Pabianicach, położonego przy malowniczej ulicy Karniszewickiej. Ta nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł118,96 m² 6 052,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 118,96 m2, znajdującego się na piętrze w zabytkowej willi dwurodzinnej Maria, z oddzielną kw oraz ogrodem o powierzchni ok 1250 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84 m² 10 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Są domy, które od razu sprawiają wrażenie wygodnych do życia na co dzień a ten dom taki jest! To miejsce zapewnia balans bliski dojazd do Trójmiasta a na co dzień- cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł146,65 m² 6 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atuty nieruchomości: - bardzo dobry stan techniczny - ogrzewanie gazowe - osobny garaż - kameralna okolica - w sąsiedztwie stadnina koni - bliskość Obwodnicy zapewnia bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł118 m² 6 406,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 594 m² 1 079,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł145 m² 9 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i tarasem Goczałkowice-Zdrój, ul. Południowa 145 m - 5 pokoi - garaż - ogród - świetna lokalizacja rekreacyjna Komfortowy dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:128 m²

Brak prowizji I pcc zapraszamy do obejrzenia 3 szeregówek , prosimy O zgłoszenia pod nr telefonu   Zapraszamy do obejrzenia niewielkiego budynku mieszkalnego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł201 m² 9 900,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękny a zarazem funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej około 200m2 ( użytkowa około 150m2 ). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przyjdź I zaproponouj swoją cenę! Oferujemy do sprzedaży kamienicę wraz z budynkiem garażowo - warsztatowym i ogródkiem w centrum Gniewu. Inwestycja Stwórz nawet dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł256 m² 15 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Projekt z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolonostojącego - realizacja 10 m-cy (oddanie do użytkowania I kwartał 2027) Działka z projektem i pnb w administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł90,41 m² 7 465,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 m²

Nowoczesna szeregówka 90,41 m w Knurowie - Kup bez prowizji i pcc. Przedstawiamy na sprzedaż dwukondygnacyjny segment mieszkalny położony w kameralnej i zielonej części Knurowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:877 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, znajdujący się w miejscowości Myszków, powiat Myszkowski. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł89 m² 3 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

| dom w miejscowości Jeżów do sprzedania Działka 5100m2. Oferta sprzedaży domu parterowego składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wiatrołap - 6m2. Korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł222,75 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu 222.75 m , użytkowa 171.34 m , działka 736 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij