dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

255 000 zł140 m² 1 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Best Broker Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedania wolnostojący dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z ’80 lat o powierzchni ok. 140 mkw. Budynek w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

300 000 zł220 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Polecam dom wolno stojący zlokalizowany w miejscowości Nowa Wieś Wielka. Pow. użytkowa domu wynosi 218 m2. Na parterze znajduję się pokój o pow. 24 m2, kotłownia, pralnia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

520 000 zł117 m² 4 436,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam luksusowy dom w zabudowie szeregowej, wybudowany wg projektu " Dom w Klematisach" firmy Archon, link do strony projektu: dom w podwyższonym stanie deweloperskim, z glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam uroczy dom wolnostojący znajdujący się w Oleśnicy blisko centrum miasta. Został wybudowany ok. 1992 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

7 000 000 zł5 436 m² 1 287,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: tylko u nas. Przedmiotem oferty jest narożna kamienica zlokalizowana w Katowicach róg ul. Warszawska/ Damrota, którą stanowi nieruchomość gruntowa o powierzchni 1573 m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

2 950 000 zł1 214 m² 2 429,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiot oferty : Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w Katowicach przy ul. Mariackiej 21, którą stanowi nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 450 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowskiej

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł167 m² 4 491,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowo wykończony w 2009 roku dom wolnostojący w Rzeszowie w rejonie ul. Tarnowskiej na osiedlu nowych domków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 166,74 m2. (odbiór 2010).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

543 720 zł136 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Nowoczesny dom energooszczędny zlokalizowany w inwestycji Ejtnera w Kobyłce - gotowy do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja Ejtnera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom wolnostojący na wrocławskim Muchoborze Wielkim, położony na niewielkiej działce o pow. 516mkw. Budynek jest w trakcie remontu. Wykonano ocieplenie budynku, wymieniono instalacje, grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

598 000 zł220 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży przestronny szereg w pobliżu drogi wylotowej z Wałbrzycha na Wrocław. rozmieszczenie pomieszczeń : podpiwniczenie -pokój rekreacyjny, kotłownia, pralnia, pokój, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ligota

Ligota,dolnośląskie

245 000 zł128 m² 1 914,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Ciekawa oferta domu! Nieduzy dom wolnostojacy, połozony 5 km za Trzebnicą w kierunku na Milicz. Dom posadowiony na dużej działce o pow. 962mkw. Budynek wybuowany wg projektu staś Pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł133 m² 3 451,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam na sprzedaż dom 2007r. w zabudowie szeregowej w Mirkowie. Dom zbudowany z cegły keramzytowej, instalacja elektryczną z siłą, wszystkie media: woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 646 m²

Dom mieszkalny do częściowego remontu.Na parterze jest 5 pomieszczeń + WC - całość do remontu.Na piętrze : 2 pok.kuchnia,spiżarka, łazienka z WC, przedpokój - po remoncie - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

606 200 zł152 m² 3 998,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Morgi

Mysłowice,śląskie

1 590 000 zł247 m² 6 437,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą luksusowego domu na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana jest w Mysłowicach w pobliżu zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła Mała

Wisła Mała,śląskie

350 000 zł176 m² 1 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pilna sprzedaż, bardzo niska cena, okazja! rezerwacja. Dom Wisła Mała (gmina Pszczyna). Do sprzedaży nowy Dom wolnostojący o powierzchni 175 m2 położony na 11 arowej działce do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł170 m² 2 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

| nowa atrakcyjna oferta! stare bielsko! idealny dom dla osób ceniących przestrzeń, dla rodziny dwupokoleniowej bądź dla osób które chcą połączyć miejsce zamieszkania z biurem! gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł207 m² 4 106,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:184 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny budynek handlowo-usługowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 207,30m2 usytuowany blisko centrum miasta.Budynek parterowy,całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł450 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, postawiony na dzialce 1420m2 na Muchoborze Wielkim. Dom zostal wybudowany w 1997r. z pustaków ceramicznych, dach pokryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

389 999 zł115 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Super oferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca. Trzypoziomowy, pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny) zlokalizowany w najbardziej popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 550 000 zł345 m² 4 492,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Dom jednorodzinny /345m2/, położony w Suchym Dworze, 4km od Ołtaszyna. Dom jest od roku zamieszkały. Wybudowany z najwyższej klasy materialów budowlanych. Dach -karpiówka w rybia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejska

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu do wynajęcia bądź sprzedaży. Cena najmu okazyjna! Budynek został wzniesiony w latach '70 przy zastosowaniu najlepszych materiałów takich jak kamień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Atrakcyjna oferta! ładny segment na mokotowie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, niedaleko metra służew, segment w doskonałym punkcie komunikacyjnym, niedaleko metro Służew, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł146 m² 3 006,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom na osiedlu Bielany. Na parterze domu znajduje się przestronny, jasny salon z kominkiem, z wyjściem na balkon i do ogrodu, połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

240 000 zł124 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wilkowice - do sprzedania przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny Do sprzedania przestronny, murowany 5-pokojowy dom ( z 2003 r.) z poddaszem użytkowym, o pow. użytk. 124 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszowa

Milanówek,mazowieckie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania bezpośrednio działka 600m2 wraz z budynkiem mieszkalnym (ok. 80m2) oraz niewielkim budynkami gospodarczymi zlokalizowane w Milanówku przy ulicy Olszowej. Działka jest kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Piekoszów,świętokrzyskie

329 000 zł240 m² 1 371,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni użytkowej 123,05 m2, położony w Piekoszowie ( Osiedle "ogrodnik" przy ul. Jarzębinowej). Budynek jest niepodpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom kupiony w 2006r. przebudowany w 90% [pozostały tylko ściany zewnętrzne],typ budynku-słupek 9mx9m,dach jedno spadowy,dwa duże balkony,taras 25m2,ocieplony 12cm. styropianem,na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czułów

Tychy,śląskie

419 000 zł154 m² 2 720,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

| nowe kameralne osiedle W tychach - osiedle czułów! Klient Kupujący nie płaci podatku pcc oraz jest zwolniony z prowizji dla biura. Zamknięte osiedle składające się z 3 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jelenia

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł171 m² 4 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom w spokojnej okolicy, szkoła 1,5 km, w pobliżu przystanek autobusowy, sklepiki, zakład fryzjerski, apteka , gabinet lekarski ,bardzo dobry dojazd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

629 000 zł290 m² 2 168,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:547 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 270m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch salonów, dwóch kuchni, sześciu sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Ełganowo,pomorskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż posiadłość siedliskowa położona w Euganowie gmina Trąbki Wielkie. Posiadłość składa się z domu wolno stojącego o pow 260m2 oraz działki o pow 5000 tyś m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

859 000 zł140 m² 6 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Kup bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 140 m2, zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 424 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł180 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Polecam do kupna dom o powierzchni ok 180m2 na działce 1185 m2, w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu-Smochowicach. Działka jest podzielona geodezyjnie, ogrodzona. Część z domem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

245 000 zł150 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Nowy dom do wykończenia w Stradunach położony na działce o pow. 1375 mkw do wydzielenia, w odległości 800 m od jeziora Straduńskiego. Dom wolno stojący w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Krzyszkowo,wielkopolskie

764 999 zł195 m² 3 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Piękny dom w wiejskiej okolicy niedaleko miasta. Dokładny opis domu: www-kropka-makwpracy-kropka-pl/dom_krzyszkowo/ zamień -kropka- na kropkę. Do sprzedania mam dom o powierzchni zabudowy 195.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Atrakcyjny, przytulny dom wolno stojący o pow. użytkowej 120 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce 2037 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cybisa

Opole,opolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy, ekskluzywny dom W opolu-grudzicach! (0% prowizji) Askania oferuje na sprzedaż nowy dom wolnostojący zlokalizowany na działce 6-arowej (niezabudowany widok) w świetnej lokalizacji.