dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

409 000 zł145 m² 2 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis: polecam dom wolnostojący w Wojnowicach pod Wrocławiem. Powierzchnia domu to 145 m2. Parter: salon 30m, pokój 11m, kuchnia otwarta 8m, spiżarnia, wc, piętro: 4 pokoje: 15m, 15m, 6m, 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość , zlokalizowana w prestiżowej, spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic z jednej strony blisko centrum a z drugiej z dobrą komunikacją z trasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy, nowoczesny dom położony w Chotomowie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Całkowitej powierzchni domu mamy 250m2, natomiast użytkowej 200m2. Działka to 978m2 dobrze zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż przestronny i niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny z wydzielonymi dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Super okazja!bez prowizji!super cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny segment położony na Osiedlu Różanym w Wilczej Górze, gmina Lesznowola, przy ulicy Żwirowej 10. Osiedle Różane to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malownicza

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 100 000 zł204 m² 5 389,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Oferuję przestronny dom jednorodzinny znajdujący się w zielonej i cichej zabudowie Tyńca Małego. Położenie charakteryzuje się wieloma zaletami, m.in. szybkim dojazdem do Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sportowa

Żary,lubuskie

450 000 zł471 m² 955,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dom z 1981 roku, położony w prestiżowej dzielnicy miasta Żary o pow. użytkowej 220m2, na działce 475m2. Dom w zabudowie wolnostojącej zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymarska

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł792 m² 366,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy parter domu wolnostojącego z dużą działką. Dom położony na wzniesieniu, posiada unikatowy widok z salonu - na zalew. Nieruchomość położona w ustronnym, kameralnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Komfortowy, w pełni urządzony dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy), po kapitalnym remoncie w 2007 roku. Dom o powierzchni 120m2 z 4 sypialniami, salonem z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł130 m² 3 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom w zabudowie szeregowej ( środkowy) położony na Gumieńcach. Na parterze jest to salon z wyjściem do ogrodu, oraz kuchnia. Na I piętrze są 2 ładne, przestronne pokoje i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stadnicka

Dobczyce,małopolskie

945 000 zł270 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość. W bliskiej odległości szkoła, przychodnia, centrum miasta, las. Dom składa się z 3 kondygnacji: piwnica (wysokość 2,2 m) - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W rezerwacji. Nowa niższa cena! Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w bliskiej okolicy Żar. Dom piętrowy o pow. ok. 140m2, całkowicie podpiwniczony. Dół domu: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł106 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykły dom z duszą położony w spokojnej, willowej dzielnicy Legionowa. Dom ma powierzchnię 106m2, a położony jest na działce graniczącej z lasem o powierzchni 885m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

TA oferta tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży położony w Czechowicach-Dziedzicach w dzielnicy Lipowiec (w pobliżu granicy z Bielskiem) niepodpiwniczony, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bretanii

Józefosław,mazowieckie

849 000 zł187 m² 4 540,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy szeregowiec- sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji i podatków 161 m2 + 25 m2 poddasze. Szeregowiec z z widokiem na las kabacki. Dom szeregowy wykończony, gotowy do wprowadzenia na pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olbrachtów

Olbrachtów,lubuskie

60 000 zł100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

W rezerwacji. Nowa niższa cena! było 95 000zł. Jest 60 000zł.! atrakcyjna cena, atrakcyjna nieruchomość! Polecamy na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej znajdujący się w Olbrachtowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

860 000 zł353 m² 2 436,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Dom mieszkalny, wolnostojący położony w malowniczej okolicy niedaleko Krosna, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Posiadłość o powierzchni 1,3 hektara. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Kup bez prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko sprzedający. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe, o powierzchni mieszkalnej 100 mkw., zlokalizowane na dwóch kondygnacjach domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kadecka

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:446 m²

Polecam interesującą ofertę sprzedaży domu na cel mieszkaniowy lub dla firmy - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej ulicy w Poznaniu na Raszynie. Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opis: polecam na sprzedaż Ville zlokalizowaną w Radwanicach o pow. 270 m2. Powierzchnia działki to 1400 m2. Dom składa się z trzech poziomów: parter 135 m2; kuchnia, salon 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Nieborów

Nieborów,łódzkie

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Trzy budynki wolno stojące. Posiadłość rekreacyjna z pełnym zapleczem. Basen, boisko, sala gier, staw rybny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

480 000 zł230 m² 2 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 800 m²

! oferta godna polecenia! dwa domy W cenie jednego! nowa niższa cena! było 495 000zł. Jest 480 000zł.! Polecamy na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 129,70m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Brzeg,opolskie

469 000 zł190 m² 2 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 190m2 położony na 5 ar-owej działce, zlokalizowany w miejscowości Brzeg blisko do Wrocławia i Opola. Dach kryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł230 m² 1 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Świetna lokalizacja!nowa niższa cena! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210 m 2 w Grudziądzu położony w bardzo dobrej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brenna

Brenna,śląskie

1 350 000 zł368 m² 3 668,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Na Sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 345m2 położony na terenie gminy Brenna na działce o pow. 1624m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny z basenem krytym, którego budowę zakończono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

629 000 zł370 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:588 m²

Polecamy do sprzedania nieruchomość położoną w Sosnowcu - dzielnicy Stary Sosnowiec, na którą składa się działka budowlana o powierzchni 588 m2 zabudowana: domem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodziec

Grodziec,wielkopolskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 000 m²

Dom mieszkalny piętrowy, podpiwniczony o pow. 160m2 / 5 pokoi /.Ogród - / oczko wodne, basen-4m na 8m, nasadzenia / , oraz drugi budynek parterowy murowany, ogrzewany z poddaszem o pow.55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

379 000 zł98 m² 3 883,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolnostojący o powierzchni 97,60 m2 usytuowany na działce o powierzchni 600 m2 znajdujący się w małej wiejskiej miejscowości oddalonej 6 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

600 000 zł470 m² 1 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania duży wolno stojący dom w willowej, spokojnej, zielonej części Jedliny Zdroju, położony na pięknej 950m2 działce oddalonej od głównej drogi w pobliżu lasu. Dom idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł179 m² 4 441,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

inwestycja w trakcie realizacji zakończenie w tym roku. Osiedle czterech budynków w zabudowie blixniaczej. Bardzo ładna i cicha okolica. Budynki oddawane w stawnie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

249 000 zł137 m² 1 820,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Bliźniak Suchy Bór na sprzedaż, powierzchnia działki 7,07 ara, stan surowy zamknięty. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferta na wyłączność Do sprzedania połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Atrakcyjna cena! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 120 m 2 , usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 428m 2. Ogród w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojące na działce o powierzchni 562m2 w bardzo dobrym punkcie Legionowa, idealne miejsce na rozbudowę domu lub własną działalność gospodarczą. Dom składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Bezrzecze. Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym w ekstra cenie! Dom wybudowany w pięknej okolicy w otoczeniu przyrody, dookoła cisza i spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cicha

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - dom po całkowitym remoncie 2010r / 4 pokoje / 2 łazienki / piękny ogród / cicha ulica pełne umeblowanie Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

500 000 zł60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Opis: polecam dom parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Ślęza o powierzchni 60m2. Powierzchnia parteru około 40m, powierzchnia poddasza 20m. Na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania nieruchomość położona bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej z Nowego Sącza do Podegrodzia. Dalej kierunek na Krościenko i Podhale ( 40 km do Krościenka n/ Dunajcem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, al. Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 000 zł570 m² 3 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:377 m²

Na sprzedaż duża kamienica czynszowa składająca się z trzypiętrowego budynku wraz z użytkowym poddaszem, sutereną z osobnym wejściem od ulicy oraz piwnicą na 2/3 powierzchni zabudowy.