dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grabik

Grabik,lubuskie

365 000 zł156 m² 2 339,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjna oferta! Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156m2 na działce 900m2. Dom piętrowy w stanie deweloperskim składający się z ganku, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pawłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł347 m² 3 603,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Opis: polecam dom na Psim Polu - Pawłowice. Powierzchnia użytkowa to 200,9 m2 - Piwnica, parter, piętro. Powierzchnia działki 937 m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Napachanie

Napachanie,wielkopolskie

395 000 zł104 m² 3 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104m2 na działce 426m2 w Napachaniu (kiekrz) z 2001 roku. Dom zbudowany z suporeksu , dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

395 000 zł104 m² 3 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sierpów

Sierpów,łódzkie

290 000 zł211 m² 1 371,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem mieszkalnym jednorodzinnym, niepodpiwniczonym, z poddaszem użytkowym. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

950 000 zł205 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nowa niższa cena! Atrakcyjna oferta! Dla osób szukających posiadłości w bardzo wysokim standardzie polecamy na sprzedaż willę znajdującą się w okolicy Żar. Powierzchnia domu: 205m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

1 000 000 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dojazd do Śródmieścia Warszawy kolejką wkd. Kolejka kursuje co 15 - 20 minut. Kanie - Brwinów: dom o powierzchni całkowitej 350 m2 (użytkowej 255 m2) na działce 960 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 000 zł600 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy pałacyk otoczony naturalnym ogrodem o powierzchni 1,6 h. Architektura budynku jak i jego wnętrze nawiązuje do tradycyjnych budowli dworskich XIII w. Na terenie posiadłości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chabrowa

Jarosławiec,zachodniopomorskie

700 000 zł370 m² 1 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Witam wszystkich zainteresowanych kupnem domu nad naszym polskim morzem. Dom znajduje sie ok 600 metrów do morza i ok 300 m do centrum, w tej samej odległości miesci sie Aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rentyny

Rentyny,warmińsko-mazurskie

659 000 zł270 m² 329 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 355 m²

Nowy, murowany dom z 2009 r. w turystycznej miejscowości Rentyny, gmina Gietrzwałd, usytuowany na działce o powierzchni 3355 m2, w odległości ok. 200 m od jeziora Giłwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

870 000 zł255 m² 3 406,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w Mrowiskach gm. Halinów. Dom wolno stojący jednorodzinny z 2005 roku na działce 1038m2. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, w wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych w Żarach. Dom liczy ok. 180m2 i składa się z: - parter: hol, salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Świder

Otwock,mazowieckie

2 550 000 zł208 m² 12 259,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Wyjątkowa oferta domu o powierzchni 208 m2 na działce 7500m2 w malowniczej części Otwocka nieopodal rzeki Świder. Przepiękna działka, w części pokryta wyrośniętym lasem sosnowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udrycze-Wola

Udrycze-Wola,lubelskie

430 000 zł171 m² 2 514,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom jednorodzinny o łącznej pow. 171 m2, położony 12 km od Zamościa opis budynku: *budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący. *parterowy Z poddaszem użytkowym *bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

610 000 zł103 m² 5 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjne, funkcjonalne pół bliźniaka położone w willowej, spokojnej dzielnicy Legionowa. Działka 450m2 z możliwością dokupienia kolejnych 450m2. Na parterze mamy dostępny przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

249 000 zł137 m² 1 820,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Bliźniak Suchy Bór na sprzedaż, powierzchnia działki 6,11 ara, stan surowy zamknięty. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferta na wyłączność Do sprzedania połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

548 753 zł176 m² 3 117,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Polecam do sprzedaży nowy szeregowiec w pięknej i spokojnej dzielnicy Poznania, na Strzeszynie. Malownicze miejsce w niedalekim sąsiedztwie lasu i jeziora pozwala wypocząć z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Sprzedam Piękny dom o powierzchni 150m2 + 50m2 garaż. Położony w miejscowości Michałów-Reginów tuż za granicą z Legionowem. Dom wybudowany technologi tradycyjnej. Ściany wykonane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykły dom położony w Serocku w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Powierzchnia 140m2 plus dodatkowo poddasze do własnej aranżacji. Największy z pokoi-salon to 40m2, pozostałe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł240 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej położony w Markach. Bardzo atrakcyjna cena za pół bliźniaka 550 tys. za cały dom 1 050 tys. Dom położony w zielonej okolicy. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

409 000 zł145 m² 2 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis: polecam dom wolnostojący w Wojnowicach pod Wrocławiem. Powierzchnia domu to 145 m2. Parter: salon 30m, pokój 11m, kuchnia otwarta 8m, spiżarnia, wc, piętro: 4 pokoje: 15m, 15m, 6m, 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość , zlokalizowana w prestiżowej, spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic z jednej strony blisko centrum a z drugiej z dobrą komunikacją z trasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy, nowoczesny dom położony w Chotomowie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Całkowitej powierzchni domu mamy 250m2, natomiast użytkowej 200m2. Działka to 978m2 dobrze zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękowo

Miękowo,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa w zabudowie szeregowej (szeregowiec) położona na malowniczym krajobrazowo „Osiedlu Puszcza Zielonka” w Miękowie, gmina Czerwonak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż przestronny i niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny z wydzielonymi dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł114 m² 4 517,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Super okazja!bez prowizji!super cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny segment położony na Osiedlu Różanym w Wilczej Górze, gmina Lesznowola, przy ulicy Żwirowej 10. Osiedle Różane to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malownicza

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 100 000 zł204 m² 5 389,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Oferuję przestronny dom jednorodzinny znajdujący się w zielonej i cichej zabudowie Tyńca Małego. Położenie charakteryzuje się wieloma zaletami, m.in. szybkim dojazdem do Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sportowa

Żary,lubuskie

450 000 zł471 m² 955,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dom z 1981 roku, położony w prestiżowej dzielnicy miasta Żary o pow. użytkowej 220m2, na działce 475m2. Dom w zabudowie wolnostojącej zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymarska

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł792 m² 366,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy parter domu wolnostojącego z dużą działką. Dom położony na wzniesieniu, posiada unikatowy widok z salonu - na zalew. Nieruchomość położona w ustronnym, kameralnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Komfortowy, w pełni urządzony dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy), po kapitalnym remoncie w 2007 roku. Dom o powierzchni 120m2 z 4 sypialniami, salonem z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł130 m² 3 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom w zabudowie szeregowej ( środkowy) położony na Gumieńcach. Na parterze jest to salon z wyjściem do ogrodu, oraz kuchnia. Na I piętrze są 2 ładne, przestronne pokoje i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stadnicka

Dobczyce,małopolskie

945 000 zł270 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość. W bliskiej odległości szkoła, przychodnia, centrum miasta, las. Dom składa się z 3 kondygnacji: piwnica (wysokość 2,2 m) - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W rezerwacji. Nowa niższa cena! Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w bliskiej okolicy Żar. Dom piętrowy o pow. ok. 140m2, całkowicie podpiwniczony. Dół domu: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł106 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykły dom z duszą położony w spokojnej, willowej dzielnicy Legionowa. Dom ma powierzchnię 106m2, a położony jest na działce graniczącej z lasem o powierzchni 885m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

TA oferta tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży położony w Czechowicach-Dziedzicach w dzielnicy Lipowiec (w pobliżu granicy z Bielskiem) niepodpiwniczony, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bretanii

Józefosław,mazowieckie

849 000 zł187 m² 4 540,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy szeregowiec- sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji i podatków 161 m2 + 25 m2 poddasze. Szeregowiec z z widokiem na las kabacki. Dom szeregowy wykończony, gotowy do wprowadzenia na pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olbrachtów

Olbrachtów,lubuskie

60 000 zł100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

W rezerwacji. Nowa niższa cena! było 95 000zł. Jest 60 000zł.! atrakcyjna cena, atrakcyjna nieruchomość! Polecamy na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej znajdujący się w Olbrachtowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

860 000 zł353 m² 2 436,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Dom mieszkalny, wolnostojący położony w malowniczej okolicy niedaleko Krosna, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Posiadłość o powierzchni 1,3 hektara. Powierzchnia użytkowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij