dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny, piętrowy dom, zlokalizowany w rejonach Oleśnicy. Został wybudowany w 1998 roku z pustaka ceramicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

418 000 zł185 m² 2 259,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom Bursztyn w stanie deweloperskim Lokalizacja: morzyczyn Powiat: stargardzki Województwo: zachodniopomorskie Wyjątkowym atutem lokalizacji nieruchomości jest sąsiedztwo jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł448 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim ( niepełny) usytuowany na działce o powierzchni 512m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 900 zł270 m² 2 592,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły. Oferta sprzedaży domu o pow. 270m2 w zabudowie bliżniaczej, położonego na działce o pow. 650m2 w Fordonie. Dom wybudowano w 1993r z cegły kratówki, cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krótka

Kobyłka,mazowieckie

819 000 zł295 m² 2 776,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Bardzo dobra lokalizacja Kobyłka blisko pkp.Dom wolno stojący ocieplony.Garaż na dwa samochody z kanałem.POLECAMY. kontakt :licencja 2969 Elżbieta Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł232 m² 2 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Komfortowy dom wolnostojący o pow.całkowietej 232m2,położony na działce o pow.501m2 bardzo pieknie zagospodarowanej. Dom z 1999r ,ale kapitalny remont i częściowo adaptację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy dom na sprzedaż na osiedlu Błonie. Budynek w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w latach siedemdziesiątych, wyremontowany w ostatnich trzech latach. Dom całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Kontakt Marzena tel.! Prezentujemy piękną posiadłość , dom w stanie dewelopwrskim o pow. 280m2 oraz domek o pow. 120m2 w którym znajduje się garaż , kotłownia, łazienka , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Samsonowicza

Katowice,śląskie

524 700 zł160 m² 3 281,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom szeregowy przy ul. Samsonowicza, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu szeregowego zlokalizowanego w Murckach w sąsiedztwie terenów zielonych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

399 000 zł144 m² 2 766,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Super okazja! Łochowo Nowy dom w stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

200 000 zł75 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Połowa domu o powierzchni użytkowej 75 m 2 , położona na działce 4,4 a w Hałcnowie w Bielsku-Białej. Dom położony w otoczeniu domów jednorodzinnych. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej 160m2 położony na działce ok.400m2.ŚWIETNA LOKALIZACJA!Dom po częściowym remnocie:ocieplenie,pomalowanie elewacji.Całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Joniec

Joniec,mazowieckie

350 000 zł135 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: do remontu drobnego Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: dobry Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł203 m² 4 625,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Polecam na sprzedaż dom typu A1 w okolicach ulicy Puławskiej za cenę 939.000 zł. W otulinie Lasu Kabackiego powstało osiedle 26 domów w zabudowie bliźniaczej, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Ropczyce,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 120m2, murowany-rok budowy 1979. Działka o powierzchni 13,42 ara, z wjazdem bezpośrednio z drogi głównej. Parter: pokój dzienny z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pawłowice

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Mam przyjemność oferować Państwu dom jednorodzinny z garażem o powierzchni użytkowej 174 m.kw, wybudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w ekskluzywnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł623 m² 2 407,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:623 m²

Kamienica w Lublinie, wymagającej jedynie odnowienia. W nieruchomości istnieje możliwość wydzielenia dziesięciu niezależnych mieszkań, bądź przeznaczyć pomieszczenia na lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raciąż

Raciąż,mazowieckie

85 000 zł80 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 575 m²

Niezwykle ciekawa propozycja sprzedaży domu w Łaszewie , około 80 m2 położonego na dużej działce 5575m2. Status działki siedliskowej. Budynek gospodarczy murowany. Dom z własnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł243 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Atrakcyjny dom dwurodzinny oddalony ok 8 km od Lublina, składający się z dwóch niezależnych mieszkań. Na parterze dwie sypialnie, salon z kominkiem, hol oraz kuchnia z jadalnią. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lędziny

Lędziny,opolskie

399 000 zł137 m² 2 912,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący, parterowy, lędziny, k/opola, o pow. 137 m2 na działce o pow. 7,3 ar., w stanie deweloperskim. Proponujemy państwu Dom Wolnostojący Parterowy z Garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

375 500 zł82 m² 4 581,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Zajmujemy się sprzedażą domów na zlecenie inwestora indywidualnego lub w ramach przedsięwzięć deweloperskich. Przedstawiona oferta dotyczy domu na działce w Łochowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

799 000 zł199 m² 4 015,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 200m2 na działce 613m2 położony na granicy Niemcza i Osielska. Dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony "pod klucz" i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

360 000 zł112 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Polecam świetny klimatyczny dom wolnostojący pod lasem na działce o po.1465m2. Dom parterowy ze stryszkiem,z dachem dwuspadowym. Na parterze salon z aneksem kuchennym i częścią jadalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Czymanowo

Czymanowo,pomorskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:562 m²

Domek nad Jeziorem Żarnowieckim o powierzchni 35 m2 w Czymanowie gm. Gniewino. Domek całoroczny. Idealny do wynajmowania sezonowego. Domek składa się z salonu z kominkiem, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł684 m² 2 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:992 m²

Willa o pow.cakowitej 684m2,podpiwniczona,w chwili obecnej zamieszkala przez 4 rodziny.Każde mieszkanie po 86 m2,skladajace sie z 3 pokoi,kuchni,lazienki i przedpokoju oraz 2 sutereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

2 550 000 zł1 168 m² 2 183,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania budynek mieszkalny dochodowy po remoncie w południowej dzielnicy Katowic.Rodzaj konstrukcji budynku: Fundamenty żelbetowe, ściany zewnętrzne z cegły kratówki, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

709 000 zł159 m² 4 459,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o pow.159m2 na dużej działce w otoczeniu lasu w Prądkach, gm.Białe Błota. Cena nieruchomości obejmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dodatkowe informacje: typ zabudowy: kamienica Typ własności: własność Stan domu: do adaptacji Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: dobry Typ podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! zapraszam! Oferujemy Państwu kupno pięknego domu mieszkalnego całorocznego + domek drewniany na 6 osób we Wiśle .Dom usadowiony jest na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

340 000 zł177 m² 1 920,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym,usytuowany na działce o pow.932m2 w centrum Łochowa. Dom wybudowany według projektu "cztery Kąty". Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

475 000 zł187 m² 2 540,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Przyłęki (okolice Bydgoszczy). W pobliżu budynku znajdują się sklepy. Niedaleko od miejsca zamieszkania jest również: kościół, szkoła, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

! uwaga nowa niższa cena! Sprzedam dom w pełni urządzony i częściowo umeblowany 260m2 wraz z garażem dwustanowiskowym oraz zagospodarowaną działkę 718m2. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Joniec

Joniec,mazowieckie

230 000 zł145 m² 1 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Szanowni Państwo, do sprzedania bardzo ciekawy pod wieloma względami dom z 2012 roku o powierzchni 98m2 + pomieszczenia gospodarcze i garaż. Budynek w stanie deweloperskim ( do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy dom wolnostojący w Zielonce o pow.całkowitej 200m2, położony w bardzo malowniczej okolicy wybudowany wg projektu ARCHON DOM W NEKTARYNKACH. Parter domu stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom wolnostojący pietrowy o pow.260m2 położony na działce o pow.805m2. Dom może być dla dwóch rodzin,ponieważ ma dwa osobne wejścuia,a góra i dół moga stanowić dwa odreębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom wolnostojący o pow.uż.120m2 położony na działce o pow.442m2 w cichej dzielnicy Flisy. Nieruchomość z uwagi na dotychczasową funkcję zamieszkiwania dwóch rodzin może nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sikawa

Łódź,łódzkie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Do sprzedania dom na Sikawie w Łodzi Cena do negocjacji Dom parterowy podpiwniczony o pow 100 m 2 na pięknej dużej działce 1800m 2. Nieruchomość położona na zielonym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł160 m² 1 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuje Dom w stanie surowym otwartym w skrajnym szeregu! Dom ma powierzchnie użytkową 160 m2 Nieruchomość ma wiele możliwości, ponieważ nie zostały postawione ścianki działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Murcki

Katowice,śląskie

524 304 zł159 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom szeregowy na dużej działce, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu szeregowego zlokalizowanego w Murckach w sąsiedztwie terenów zielonych. Dwuykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Miłocin

Miłocin,lubelskie

700 000 zł155 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowo wybudowany dom wolno stojący w Miłocinie Kol. o powierzchni użytkowej 155m2 na działce 20a. Dom nowocześnie zaaranżowany i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wejherowo,pomorskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż dom z 2010r. wolnostojący w Wejherowie Śmiechowie o powierzchni użytkowej 214m2, a całkowitej ok. 303m2 + piwnica 98m2. Dom z poddaszem użytkowym, podpiwniczony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij