dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

173 600 zł269 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 498 m²

% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny wolnostojący z poddaszem użytkowym w Krępie Kaszubskiej. Nieruchomość u sytuowana na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płońsk

Płońsk,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedania przepiękny dom położony w okolicy Płońska w odległości ok. 48 km od Warszawy. Dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce porośniętej krzewami, drzewami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

390 000 zł170 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom do wykończenia. Dom o powierzchni ok. 170m2. położony ok. 48 km od Warszawy w miejscowości Poczernin, gmina Płońsk w pobliżu drogi krajowej nr 7 Warszawa Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

499 000 zł270 m² 1 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

PO umowie! Kontakt Ania tel. Prezentujemy piękny dom położony w Łochowicach, pobudowany w 2007 roku na działce 1070 m2,w pełni ogrodzonej. Płot ze szczytu kuty z bramą przesuwną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Włoszczowa,świętokrzyskie

330 000 zł192 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy wolno stojący, funkcjonalny dom z garażem o prostej i nowoczesnej bryle wybudowany z wysokiej jakości materiałów w stanie deweloperskim. Dzięki swojej prostocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żuromin

Żuromin,mazowieckie

138 000 zł85 m² 1 623,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość położna w gminie Lutocin (ok. 10 km od Żuromina) o pow. 0,08 ha, zabudowana domem wolnostojącym i budynkiem gospodarczym (wraz z garażem). W 1998 r. dokonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,dolnośląskie

239 000 zł140 m² 1 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwa okolica-Dom z możliwościami: warsztat mechaniczny, stolarnia, agroturystyka, hodowla itp-polecam Budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami znajduje się w pięknej urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

579 000 zł137 m² 4 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 137m2, zlokalizowanego w miejscowości Sokolniki, kania Góra. Budynek parterowy, zbudowany w 2010 roku ( odbiór 2012r. ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowice

Pilchowice,śląskie

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:783 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o podwyższonym stanie deweloperskim.Na parterze przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, garaż oraz przedpokój.Na pierwszym piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! super oferta! poniemiecki dom wraz Z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 1200 mkw- 2 km od wrocławia.PARTER DOMU SKŁADA SIĘ Z 2 DUŻYCH POKOI,JASNEJ KUCHNI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł147 m² 3 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Szczegóły. Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 147m2 położonego na działce o pow. 1052m2. Dom z lat 70. wybudowany z suporeksu i cegły. Elewacja z 2013r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

269 000 zł82 m² 3 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:720 m²

DO sprzedaży dom ok. 45 km od Wrocławia, 10 km od Oleśnicy w Bierutowie. Dom z działką budowlaną 7arów. W cenie 269tys. zawiera sie cena domu i cena działki ok. 35 tys. Dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

299 000 zł128 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Śliczny, nowy dom pod lasem w b.bliskich okolicach Trzebnicy.Dom budowany w technologi szkieletowej- drewnianej.Powierzchnia budynku 128mkw,pow. działki 930mkw.Na parterze salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

1 994 000 zł426 m² 4 680,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice - poświętne - piękny Z ogrodem I garażem, solary, rekuperatory. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Centrum Sikorska - Nieruchomości przdstawia ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem mieszkalnym drewnianym. Dom o powierzchni 62m2, zbudowany w 2002 roku. Budynek zbudowany z drewna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam ekskluzywną nieruchomosc położoną w Gliwicach,cicha boczna uliczka w okolicach Daszyńskiego. Bardzo dogodny dojazd do centrum,a zarazem do węzła A4. Spokojne,ciche, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszowy

Bojszowy,śląskie

555 000 zł165 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym zbudowany wg projektu elektra. Budynek położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrocław Krzyki, okolice ul. Wyścigowej, ciche miejsce. Atrakcyjne kameralne położenie wśród zabudowy willowej. Dom w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, do remontu. Powierzchnia domu około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

374 000 zł181 m² 2 069,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w bardzo bliskiej odległości od Zielonej Góry. Nieruchomość położona jest na osiedlu domków jednoodzinnych - os. Rybno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Daniec

Daniec,opolskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wolnostojący dom w miejscowości Daniec, oddany do użytku w 2012 roku. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 9 arów. W cenie nieruchomości dodatkowo dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania parter (140m2) oraz 3/4 poddasza (45m2) wolno stojącego domu 2 piętrowego z działką 750m2 na obrzeżach Wrocławia (iwiny). Możliwość kupienia całego domu 340m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poziomkowa

Gowarzewo,wielkopolskie

399 000 zł111 m² 3 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta bezpośrednia, tel. Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący położony w Gowarzewie pod Poznaniem ( woj.wielkopolskie , pow.poznański ) o powierzchni użytkowej 111m2. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Odolanów

Odolanów,wielkopolskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny dom po kapitalnym remoncie. Składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki, korytarza i pomieszczenia gospodarczego. Możliwość uzyskania dodatkowych pomieszczeń po adaptacji poddasza. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Orzesze,śląskie

248 000 zł141 m² 1 758,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom znajduje się w Woszczycach miejscowości leżącej przy drodze krajowej dk81 (wiślanka), pomiędzy Żorami (6 km) a Katowicami (30 km). Dom znajduje się na działce o pow 800 m2, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł123 m² 4 373,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony na nowo powstałym Osiedlu Lutynia, tylko 3 km od granicy Wrocławia. Dom z 2012 roku, wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Biernacka

Krasnosielc,mazowieckie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Krasnosielc o powierzchni użytkowej 100 m2. położony na działce 11 ar. Budynek posiada : 3 pokoje, kuchnie, łazienkę i korytarz. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Górników Staszicowskich

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł107 m² 3 342,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Koszty wynagrodzenia pośrednika ponosi wyłącznie sprzedający. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem, które może stanowić oddzielne mieszkanie. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walim

Walim,dolnośląskie

139 000 zł330 m² 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom w Jugowicach o powierzchni 300 m2. Dom składa się z 5 pokoi, dwóch łazienek z wc, dwóch kuchni, przedpokoju. Dom wymaga odnowienia. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin

Łódź,łódzkie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom Marysin 60m2, działka 440m2 bez prowizji od kupującego! Dom o powierzchni 60m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc, cegła. . Wystawa okien Wschód-Zachód. Cicha i spokojna okolica. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawa

Szczawa,małopolskie

170 000 zł120 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam domek całoroczny z bali drewnianych w wypoczynkowej miejscowości Szczawa. Domek 60 m2 plus użytkowe poddasze 60 m2 do dowolnej aranżacji. Wodociąg osiedlowy - woda żródlana. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

550 000 zł290 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży duży budynek wolnostojący o pow. użytkowej 220m2, usytuowany na pięknej działce 5000m2. Wokół panuje cisza i spokój. Na działce są dwa stawy połączone miedzy sobą, uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gródków

Gródków,śląskie

420 000 zł186 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom gródków, psary dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem dwustanowiskowym Budynek ma nowoczesną architekturę z dużym tarasem, wykończony wysokiej klasy materiałami. Parter - salon (26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom w odległości 14 km od wrocławskiego Rynku.Położony w Ligocie Pięknej, kierunek Poznań.Dom wybudowany z pustaka ceramicznego, przykryty dachówką ceramiczną, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Księginice Małe

Księginice Małe,dolnośląskie

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 369 m²

Dom w malowniczej miejscowości u podnóża góry Ślęży w Księginicach Małych (ok.Sobótki) 40min od Wrocławia (dojazd drogą numer 8). Jest to 2-kondygnacyjny budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zasole

Zasole,małopolskie

319 000 zł250 m² 1 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o dogodnej lokalizacji dla osób lubiących spokój i ciszę a jednocześnie jest dobry dojazd do Bielska-Białej ok. 19 km, do Pszczyny 15 km, do Oświęcimia 10 km, do Kęt 8 km i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

940 000 zł262 m² 3 587,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kraków okolice ul. Radzikowskiego. Dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej: 262m^2, powierzchnia użytkowa: 200m^2. Dwa piętra + zaadaptowany strych, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:806 m²

Na sprzedaż dwurodzinny dom wolnostojący,parterowy z poddaszem użytkowym o pow.całkowitej 210m2 na działce 806m2 w Murowańcu. Wydzielono dwa niezależne mieszkania.W przedsionku osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

880 000 zł273 m² 3 223,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeżeli marzysz o pewnej inwestycji, własnym pensjonacie, to mamy wyjątkową ofertę. Nieruchomość położona jest w Sulistrowiczkach u podnóży mitycznej Ślęży, stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tartaczna

Kielce,świętokrzyskie

140 000 zł44 m² 3 212,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 43,6 mkw położony na ul. Tartacznej w Kielcach (ulica prostopadła do ul. Skrzetlewskiej) w budynku dwurodzinnym. Jest to część domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młyniec Pierwszy

Młyniec Pierwszy,kujawsko-pomorskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 220 m2, usytuowany na działce 3300m2, w miejscowości Młyniec Drugi. Działka zadbana, w pełni zagospodarowana, na terenie posesji znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

770 000 zł266 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Sprzedam piękny dom w Jakubowicach Konińskich, wykończony w wysokim standardzie. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij