dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta sprzedaży domu pieczyska, gm. Brzeziny Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym miejscu domu położonym na wsi, tuż przy ścianie lasu, w miejscowości Pieczyska, gmina Brzeziny (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom z ogrodem garażem i kominkiem - Niebylec to wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu położonego w bardzo spokojnej dzielnicy Prószkowa pod Opolem. Dom o powierzchni użytkowej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł118,70 m² 6 714,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł171 m² 5 847,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 805 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem w Darżewie (powiat gryficki) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł247,86 m² 8 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wyjątkowy dom przy Parku Oruńskim - idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż przestronny, czteropoziomowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oruńskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 900 zł180,50 m² 7 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom jednorodzinny / inwestycyjny | gm. Baranów | 180 m | działka 3700 m Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w okolicy Baranowa ( teren nie objęty inwestycją cpk ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł217 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Przestronny Dom 217 m - Idealny dla Dwóch Rodzin | Gołonóg, blisko Pogorii Szukasz domu, który dopasuje się do potrzeb Twojej rodziny? Odkryj nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł144 m² 6 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Kupujacy nie płaci prowizji dla biura oraz 2 % podatku pcc. Zapraszamy na prezentację domu W gminie liszki miejscowości rączna kupujacy nie płaci 2 % podatku pcc. Dom wolnostojący sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł160 m² 5 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do Bydgoszczy w zaledwie 10 minut oraz szybki zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł156,27 m² 6 392,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z roku 2007 w Czarnym Młynie 5 km od Jastrzębiej Góry. Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 156,27 m2 ogrzewany Pompą ciepła | Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł177 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:269 m²

Tylko u nas taka oferta! Najniższa cena bardzo dobrze prosperującego pensjonatu. Świetna oferta dla inwestorów i nie tylko. Duże możliwości na wiele lat prowadzenia własnego biznesu. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy, wybudowany dom pod Złotym Groniem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Dom pod Złotym Groniem to całoroczny nowo wybudowany dom jednorodzinny z bali,.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł242,90 m² 13 791,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom wybudowany w 2005 r., przy ul. Fitelberga, w odległości ok. 200m od ul. Woronicza na kameralnym "osiedlu Autorów" i działce o pow. 150m2, z zagospodarowanym ogrodem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Tylko U nas Ten dom daje Ci coś, czego nie widać na zdjęciach spokój, przestrzeń i pewność dobrej decyzji. Jeśli czytasz to ogłoszenie, bardzo możliwe, że właśnie znalazłeś dom,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł257,62 m² 11 606,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej, ma 257,62 m powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 kondygnacje. Parter (ok 83 m ) kuchnia z małą widną jadalnią jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak zlokalizowany w Szymiszowie - 10 km od Strzelec Opolskich. Nieruchomość wybudowaną w 1964 roku (nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł198 m² 5 808,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość do sprzedaży. Dom wolnostojący w miejscowości Jarnice (pow. Węgrowski) Wybudowany i gustownie wykończony w 2007 roku. . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wygodny dom w doskonałej lokalizacji, kameralna ulica na Podolanach - pomiędzy ul. Strzeszyńską i Obornicką, blisko szkoły i boisk sportowych. Istnieje możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł240 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta domu położonego nad jeziorem żywieckim Działka nr 866, powierzchnia ok. 1200 m2, kształtem zbliżona do Prostokąta, w mpzp oznaczona 25 mn Wymiary 34m na 35 m Wjazd na działkę od.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. ok 200 mkw w Kunowie, przy ul. Kwiatowej. Dom z 2022 roku usytuowany na działce o pow. 700 mkw. Standard wykończenia: dom murowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł121,83 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Piękny nowoczesny bliźniak/możliwość wykończenia pod klucz oferujemy pomoc W pozyskaniu kredytu polecam na sprzedaż wyjątkowy dom W oryginalnym stylu W zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł130,30 m² 8 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom z piwnicą i garażem , położony w Nowym Sączu, w spokojnej i cenionej dzielnicy - Dąbrówka. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł146,91 m² 9 053,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:929 m²

***dogodna lokalizacja, obrzeża Nowogardu - w pobliżu lasy, szkoła, orlik i cała infrastruktura*** Oferujemy komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 110,17 m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł82 m² 4 256,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:523 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie dom wolnostojący do wykończenia, o powierzchni 82 m , położony w urokliwej Stepniczce, w gminie Stepnica w spokojnej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł180 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Przemków, cała kamienica, cena 165 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż kamienica zlokalizowana w Przemkowie z piwnicą i użytkowym poddaszem. Kamienica o powierzchni ok 200 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka: lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł185 m² 7 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Atrakcyjny dom z pięknym ogrodem Kaplityny Olsztyn Kaplityny, gmina Barczewo 2013 rok budowy 140.9 m powierzchni użytkowej (185 m powierzchni całkowitej). garaż 19 m2 działka 1647.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126,30 m² 8 709,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj w sercu Bieszczad! Przedstawiamy dom o niepowtarzalnym charakterze, pełen światła i uroku, idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Dom w Bieszczadach - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowe lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej z własnym ogrodem, w Lesznie / Gronowo ul. Myśliwska - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł91,94 m² 10 321,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:487 m²

Dom: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat kartuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł250 m² 4 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowy dom z widokiem na Tatry w Nowym Targu Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej malowniczych i cenionych dzielnic Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł110 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

| "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku o pow. całkowitej 110m 2 ( pow. użytkowa 90m 2 ) posadowionego na działce o pow. 456m 2 w Żorach na os.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł165 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 1976 roku, położony na 8,69-arowej, ogrodzonej działce w miejscowości Nisko. Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu 165m2 Dom posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Dom w Małej Toskańskiej Malice Kościelne 44 Wyobraź sobie poranek na własnym wzgórzu. Powietrze pachnie zielenią, wokół cisza przerywana jedynie śpiewem ptaków, a przed Tobą rozciąga.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij