dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

300 000 zł325 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

| nieruchomość położona w gminie Kampinos. Budynek w stanie surowym, w wyjątkowo ciekawej formie, łamiącej przyjęte na tym terenie kanony architektoniczne. Wielkość budynku daje.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż - Kamienica w Gdyni Orłowie z potencjałem inwestycyjnym Powierzchnia całkowita: 448 m + budynek gospodarczy 40 m Lokalizacja: gdynia Orłowo, ul. Jesionowa opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 900 zł150,60 m² 7 436,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Prowizję biura pokrywa w całości deweloper. Nowoczesny - Gotowy do odbioru dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony tuż za Wrocławskim Jagodnem, tj. w Radomierzycach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Sanoku obręb Dąbrówka w bardzo spokojnej okolicy, blisko las, cisza, piękne widoki. Blisko centrum handlowe, apteka, kwiaciarnia, fitness, najbliższa szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 260 zł131,95 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Rezydencja lawendowa - twój azyl nowoczesności blisko natury Osiedle Bliźniaków połączonych wyłącznie garażem I prywatny ogród I ogrzewanie gazowe I kameralne osiedle I spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł126,32 m² 10 251,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł244,80 m² 2 859,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice , gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł202 m² 17 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Crystal house S.A. Unikatowe nieruchomości W górach - tatry - pow. Tatrzański - gliczarów górny luksusowa inwestycja Z panoramicznym widokiem na tatry Prezentujemy kompleks czterech eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:476 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej około 250 m , położony na działce o powierzchni 476 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:445 m²

Lokalizacja Dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni - Orłowie przy ul. Wierzbowej. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł179 m² 10 893,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Wyjątkowa nieruchomość W będzinie: dom + warsztat Z potencjałem biznesowym Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni gruntu 1614 m , zlokalizowana w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł189,44 m² 1 314,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta bezpośrednia - 0% wynagrodzenia od kupującego! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-handlowej usytuowanej w urokliwej miejscowości Ińsko, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł195 m² 5 379,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż świetny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na ul. Królowej Jadwigi w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Nieruchomość z 2001 rok posiada bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł197,72 m² 5 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:59 068 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 197,72 m2 mieszczący się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł128,63 m² 7 696,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Funkcjonalny dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość dla osób, które cenią sobie spokój oraz bliskość komunikacji z Trójmiastem. Szukasz swojego wymarzonego domu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczych Mściszewicach na pojezierzu kartuskim. Nieruchomość oferowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem. Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble. Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł139,20 m² 10 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w Michałowie-Reginowie ul. Leśna 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnej inwestycji obejmującej 4 nowoczesne domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł35 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:329 m²

Polecam do zakupu stylowy dom letniskowy wraz z prawem do użytkowania działki na terenie rod Camping w Poznaniu przy ul. Złotowskiej Lokalizacja 15 minut samochodem do centrum Poznania, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 160 000 zł162 m² 25 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:134 m²

Unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. Niska, kameralna zabudowa, liczne tereny zielone oraz bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł778 m² 11 053,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m | 7 pokoi | działka 3318 m | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł101 m² 7 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 101m2 w miejscowości Chełm Śląski. Chełm Śląski to spokojne miejsce na przedpolach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Dom wolnostojący o pow. 122 m2 z działką 1332 m2 w miejscowości Sztumska Wieś tuż pod miastem Sztum Dom w stanie surowym otwartym Do Sztumu 2,5 km Po więcej informacji zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł148,23 m² 10 449,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł95,60 m² 4 707,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 047 m²

( wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający) transakcja sprzedaży zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi działki siedliskowej o pow. 7047m2, położonej w Borowie gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Malownicza posiadłość W henrykowie. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie Wiśniewie.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł200 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Wygodny dom + mieszkanie + podwójny garaż Blisko rynku w Otmuchowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ul. Kossaka w Otmuchowie. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 089 m² 152,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 089 m²

NA sprzedaż Teren o charakterze letniskowym o pow. 4089m2 w pobliżu jeziora Gołdapiwo Jeziorowskie Gmina Kruklanki Przedmiotem sprzedaży jest teren składający się łącznie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł50 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Duże gospodarstwo usytuowane na działce z przeznaczeniem zabudowy na terny mieszkaniowe ok. 3200 m.kw., gruntami rolnymi oraz lasem. Łącznie 2,59 ha działki. Istnieje możliwość podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł203 m² 13 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Wyjątkowa architektura W wyjątkowym miejscu! Oferta bez prowizji od Kupującego. Nieruchomość zlokalizowana jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje, na granicy z Katowicami - Podlesiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł92 m² 10 763,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup Od Dewelopera bez podatku pcc2% Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z poddaszem użytkowym, zlokalizowanych przy ul. Tynieckiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł208,50 m² 3 213,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej w wykończeniu deweloperskim Mokra pod Jarosławiem Lokalizacja: domy położone w miejscowości Mokra pod Jarosławiem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł117,20 m² 10 238,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 316 m2 Dom według pozwolenia na użytkowanie ma 117,5 m2 Układ poziom 0: salon z kuchnią i wyjściem na ogród, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł179 m² 12 011,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 179 m , zlokalizowany w Brodnicy-Karbowie na działce o powierzchni 2468 m . Nieruchomość została wybudowana w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł172 m² 2 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Narwi, urokliwej miejscowości położonej w województwie podlaskim. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Mrzezino ul. Olchowa (odległość ok. 6 km od Pucka, ok. 10 km do Redy, ok. 20 km do Gdyni, ok. 13 km do Rewy, ok. 2,8 km w linii prostej do wód Zatoki Puckiej) nowa niższa cena 1 250 000 zł.