dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

495 000 zł139 m² 3 556,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w Zgierzu. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości (użytkowa )139,2 m2. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom mieszkalny 240 m/2, rok budowy 2010 do zamieszkania z wyposazeniem , dzialka 1450 m/2. Ogrzewanie gazowe i kominek z plaszczem wodnym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

790 000 zł134 m² 5 895,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment jednorodzinny, skrajny z garażem wykonany w technologii tradycyjnej. Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie: gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajana

Mielec,podkarpackie

290 000 zł117 m² 2 481,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Osiedle składa się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wybudowanych wg projektu Dom w Klematisach 8 (s) firmy Archon. Budynki wyróżniają się nowoczesną linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł148 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Spokojne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, ogrodzone w całości cegłą klinkierową. Dojazd do budynków jest utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

640 000 zł240 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:510 m²

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży dom (pół bliżniaka) w Tarn-Górach .~Dom o pow.260m2 położony na działce 510 m2 wybudowany z pustaka ceramicznego,ocieplony.~Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

237 000 zł220 m² 1 077,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? NOWA CENA NOWA CENA NOWA CENA - 237 TYŚ. ZŁ! dom o powierzchni 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom projektanta wnętrz zaprojektowany w stylu angielskim z pięknym zagospodarowanym ogrodem. Na parterze znajduje się salon, gabinet, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Roszki-Wodźki

Roszki-Wodźki,podlaskie

95 000 zł70 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 512 m²

***sprzedane***polecamy nieruchomość stanowiącą siedlisko we wsi Roszki Wodźki o powierzchni działki 1,15 ha na której posadzony jest dom drewniany do kapitalnego remontu oraz trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł158 m² 2 208,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- spalice / świetna lokalizacja 0% prowizji magda janik, tel. Polecam dom w zabudowie szeregowej oddawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Opis; dom leży w sąsiedztwie kanadyjskiego osiedla (villa Nowa), w pobliżu centrum handlowego (auchan). Nieopodal znajduje się rezerwat lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Nieruchomości sikorska Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 1, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży : domu mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Połowa małego domu parterowego na działce o powierzchni 482 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

557 000 zł120 m² 4 661,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie segmentowej, położony w pięknej okolicy, wśród lasów ok 5 km od Grodziska Maz. Odsunięty od drogi głównej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prażmów

Prażmów,mazowieckie

525 000 zł212 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem na kameralnym osiedlu czterech domów jednorodzinnych. Bardzo dobra lokalizacja, południowe obrzeża stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 760 000 zł220 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1/2 bliźniaka na Mokotowie z pięknym ogrodem z unikalną roślinością. 1500 metrów do Parku Łazienkowskiego. W pobliżu 3 szkoły podstawowe i 3 licea. Dom enerooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł427 m² 5 854,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

miejscowość: kraków dzielnica lub rejon: grzegórzki adres: grunwaldzka typ obiektu: dom powierzchnia: 427,00 m2 powierzchnia działki: 4,70 a cena: 2 500 000 zł kredyt: oblicz ratę kredytu cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

499 900 zł165 m² 3 029,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Wolnostojący dwu-kondygnacyjny ocieplony dom w Żelewie nad Jeziorem Miedwie. Powierzchnia całkowita 120 m2 z zabudowanym wiatrołapem, użytkowa 86,5m2.Rok budowy - 2004 z bloczków Ytung,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

295 000 zł189 m² 1 560,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 189 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 151 m2, nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1057.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 799 000 zł500 m² 5 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Reprezentacyjny dom z zadbanym ogrodem i tarasem 40m2, położony na działce o wym.dług.33m x szer.34. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

740 000 zł190 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy położony na granicy z Komorowem. Segment z lat 80-tych. Generalny remont został przeprowadzony w 2002 roku. Malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Biskupia

Dąbrowa Biskupia,kujawsko-pomorskie

399 000 zł600 m² 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izabelin

Izabelin,mazowieckie

3 450 000 zł628 m² 5 493,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Luksusowy dom w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Parter-221,2m2: przedsionek 4,9m2, hall wejściowy 22,7m2, wc 4,5m2, kuchnia 23,5m2, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żelechów

Żelechów,mazowieckie

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Parterowy dom z uzytkowym poddaszem położony w bardzo ładnej okolicy, w sąsiedztwie nowo powstałych domów jednorodzinnych. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

514 000 zł220 m² 2 336,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy dom jednorodzinny w Grodzisku Mazowieckim, zbudowany w szeregu trzech domów. Budynek murowany z silikatu, ocieplony 20 cm. styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 316 000 zł195 m² 6 748,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment na Woli w okolicy Wola Park. Idealnie utrzymany i wyposażony. Parter stanowi salon o pow. 39 m2 z wyjściem na ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Parterowy dom z mieszkalnym poddaszem, wykończony w stylu kolonialnym. Do sprzedania wraz z częściowym umeblowaniem, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

125 000 zł59 m² 2 118,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Zainteresowała Cię ta nieruchomość ? Zadzwonlub napisz maila dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

830 000 zł229 m² 3 624,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom jest w stanie deweloperskim, ściany pomalowane na biało, zamontowany został system alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Super położony dom na dużej działce z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dom usytułowany na lewej części działki tym samym może ona być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 340 000 zł346 m² 3 872,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wybudowany w 2008 roku, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w niedalekiej odległości od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł350 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny, starannie wykończony, narożny segment. Powierzchnia działki 450 m2 oraz dodatkowo 180 m2 dzierżawione od miasta (łącznie 630 m2). Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 419 000 zł320 m² 4 434,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący na pięknej działce. Całościowe podpiwniczenie, które można zaaranżować na własny sposób. W ostatnich latach dom był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! 20 km od Warszawy. Idealna lokalizacja dla amatora sportów wodnych szukającego ciszy i swobody w pobliżu stolicy z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

687 000 zł264 m² 2 607,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliżniaczej w cichej i zielonej okolicy. Ogrodzenie z cegły klinkierowej, kostka, wideodomofon. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Chciałabym zaproponować Państwu wolnostojący dom jednorodzinny w Małej Nieszawce 6 km od Torunia. Domek mały, przytulny ,ciepły, bardzo czysty. Dom składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł368 m² 3 396,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:678 m²

4-kondygnacyjny dom wolnostojący ze sporą działką - Myszkowska, księże Wielkie. 368 m2 powierzchni użytkowej, 450 m2 powierzchni całkowitej, 10 pokoi, kuchnia z jadalnią, drink bar, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

804 000 zł220 m² 3 654,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim wykonany w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej. Powyższy opis ma.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij