dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

770 000 zł189 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu przestronny dom jednorodzinny położony w Kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

777 000 zł600 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedazy za łączną cenę 777 000 zł dom wolnostojący- 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą oraz budynek z 3 apartamentami na wynajem / funkcjonuje od kilku lat/ oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbinek

Wierzbinek,wielkopolskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przy Trasie

Warszawa,mazowieckie

1 944 000 zł300 m² 6 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:595 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący przy jednej z głównych ulic, przy trasie w kierunku Pruszkowa. W bezpośrednim pobliżu zaplanowanego osiedla na 30 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedstawiam Państwu parterowy dom z użytkowym poddaszem położony w Głogowie k.Torunia, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 856 m2. Dom o powierzchni 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

775 000 zł171 m² 4 532,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, 115m2 + 56m2-poddasze do adaptacji. Garaż w bryle budynku na 1 samochód, dodatkowe miejsce postojowe obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

486 000 zł168 m² 2 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment bezczynszowy, znajdujący się w budynku czterolokalowym o powierzchni ok. 168m2, na który składają się: parter: przedsionek 3,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Solno

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

329 995 zł106 m² 3 122,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Dom na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

450 000 zł227 m² 1 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wolnostojący,całkowicie podpiwniczony dom z 1986 roku,odnowiony w 2004.Powierzchnia poziomów to 82,8m2.Składa się z 7 pokoi,dwóch kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kadzidło

Kadzidło,mazowieckie

320 000 zł290 m² 1 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Sprzedam Dom w centrum Kurpi.Kadzidło-Strzałki Cicha okolica. domek użytkowany umeblowany i oddany do użytku w 2012r. działka 8arów ogrodzona obsadzona tujami piwnica 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

948 000 zł280 m² 3 385,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Elegancki dom wolnostojący w otulinie Chojonwskiego Parku Krajobrazowego, z domu wyjście bezpośrednio na ścieżkę polną do lasu. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Sobin,dolnośląskie

365 000 zł150 m² 2 438,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Oferujemy na sprzedaż nowe, już wybudowane domy w zabudowie bliźniaczej, parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 149,7m2 usytuowane w miejscowości Sobin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nietuzinkowy przepiękny dom zbudowany z bala świerkowego. Parter domu to gabinet, wiatrołap, kotłownia, łazienka dla gości z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

250 000 zł96 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu parter w domu dwu- rodzinnym o pow. 96 m2 który stoi na działce 500 m2. Pod domem jest piwnica o pow.66m2 w której jest garaż, kotłownia oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Uniszki Zawadzkie

Uniszki Zawadzkie,mazowieckie

680 000 zł235 m² 2 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do Sprzedania Nowy Dom Jednorodzinny położony w okolicach Mławy w miejscowości Uniszki Zawadzkie Dom o powierzchni 235 m - parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Dom plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

950 000 zł269 m² 3 531,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W mogilanach do sprzedania / wynajęcia dom jednorodzinny ( z możliwością podziału na dwurodzinny) o pow. użytkowej 174,60m2 a całkowitej 269,35m2 wykończony do zamieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

479 000 zł142 m² 3 373,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Opis obniżka ceny O 20 000 złotych Polecamy Państwu do kupna Dom wolnostojący znajdujący się w Gryficach na działce o powierzchni 742 m2 , nieruchomość ta oddalona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakręt

Zakręt,mazowieckie

879 000 zł250 m² 3 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom z poddaszem użytkowym. Parter: duży salon z kominkiem i aneksem kuchennym, łazienka, wejście do garażu dwustanowiskowego. Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

95 000 zł120 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Na sprzedaż dom 120 m2, do remontu, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, - rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom szeregowy-skrajny szereg o pow.120m2 położony na działce o pow.268m2.Działka ogrodzona zagospodarowana. Dom całkowicie podpiwniczony,ogrzewanie gazowe-piec dwufunkcyjny,okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 600 000 zł404 m² 6 435,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Podkowa Leśna. Dom: 404 m2 powierzchni całkowitej Piwnica - 52,5 m2: kotłownia, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

330 000 zł170 m² 1 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Markach.Działka ok 175m2, wszystkie media miejskie.Dom jest w stanie surowym otwartym.Posesja ogrodzona.Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sutno

Sutno,podlaskie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaję całoroczny, drewniany dom o powierzchni ok. 70m2 usytuowany w atrakcyjnej miejscowości Sutno nad Bugiem. Dom znajduje się w środku wsi, w poblizu przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł135 m² 2 585,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Wracając do domu chciałbyś czuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł244 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowo wybudowany okazały dom wolnostojący przy cichej i urokliwej uliczce. Droga dojazdowa asfaltowa z pełna infastrukturą oraz publicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janki

Janki,mazowieckie

823 000 zł230 m² 3 578,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony w pięknej, spokojnej, cichej okolicy. Parter: kuchnia, salon - wyjście z salonu prowadzi bezpośrednio na duży taras (ok 16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 536 000 zł200 m² 7 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojacy wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów renomowanych firm (wienerberger, brass, normstahl). Na parterze obok salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczytkowice

Szczytkowice,dolnośląskie

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny dom 136m2 w Szczytkowicach. 3 pokoje, duży salon, duża kuchnia, garaż i pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie ekogroszek i kominek. Media woda i prąd. Dachówka Braas betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ciekawy dom z 2002r, wybudowany według indywidualnego projektu, położony przy spokojnej wewnętrznej uliczce. Starannie wykonany. Poddasze ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

760 000 zł168 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowoczesny, parterowy dom, położony w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Dom wykończony i urządzony w wysokim standardzie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 750 000 zł491 m² 3 564,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękna posiadłość zaprojektowana przez znanego warszawskiego architekta na indywidualne zamówienie właściciela, dużo przestrzeni, dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka o powierzchni ok 160m2 + 40 m2 /uzyskane z przebudowy wejścia na piętro/. W budynku położona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. 800-lecia Inowrocławia

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł120 m² 1 911,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

460 000 zł170 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł221 m² 4 298,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom rozbudowany i wyremontowany w 2006r. Posiada instalację alarmową, ogrzewanie gazowe, częściowo podłogowe, w salonie kominek, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarosławiec

Jarosławiec,lubelskie

425 000 zł170 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

dom wolnostojący .Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Zamościu