dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Fabianiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

469 000 zł137 m² 3 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Kupujący nie ponosi opłat dla biura obrotu nieruchomościami! proponujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość o powierzchni 1403 m2, położoną w Piotrkowie Tryb. w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł290 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom pięknie położony wśród zabudowy jednorodzinnej. Cicha i spokojna okolica. Dom solidnie zbudowany w 1994 roku, ocieplony, na dachu blacha. Dom czysty, zadbany, dobrze wykończony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 999 999 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

Luksusowa willa położona w eleganckiej i cichej okolicy domów jednorodzinnych w Zielonce (okolice Warszawy). W bliskim sąsiedztwie znajdują się: szkoła, rossmann, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

887 407 zł236 m² 3 760,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 236 m2 działka, 600 m2. Garaż na dwa samochody 40 m2, podjazd na dwa samochody, wzdłuż ulicy przed domem można zaparkować dodatkowe 4 samochody bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 390 000 zł249 m² 5 576,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 249,28 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach Borku Dom wybudowany w -2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iwonicka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł240 m² 7 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż dom na sadybie house for sale sadyba Dom na zacisznej uliczce Sadybie w otoczeniu Zieleni. Dom po gruntownym remoncie w 2005 roku: wymiana instalacji, okien i dachu, kuchnii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł254 m² 5 885,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in wilanów powsinek dom na sprzedaż W wilanowie - powsinek Bardzo ładny nowy dom o nowoczesnej architekturze z klimatem - 3 kondygnacje w tym użytkowe poddasze. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 130 000 zł200 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem prezentacji jest piękny dom do sprzedaży o powierzchni 200 m posadowiony na działce o powierzchni 1200 m, wybudowany w 2007 r., położony niedaleko wrocławskich Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

307 000 zł160 m² 1 918,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niezwykły,duży dom z możliwościami. Dom o powierzchni 160 m2 położony jest na dużej sielankowej działce (1600m2). Teren jet ogrodzony i obsadzony starymi drzewami i kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 446 zł103 m² 3 887,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. 6 km od granicy wrocławia / super dojazd / 0% prowizji Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł260 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment srodkowy na Ursynowie, położony w cichej okolicy - Grabów, okolice Tanecznej. Dobry dojazd do metra (niedaleko ul. Puławska), w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Dom z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

325 000 zł160 m² 2 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedazy jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, pietrowy o pow. uzytkowej 160mkw. Budynek zrealizowany jest w technologii tradycyjnej, z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu Puszczy Wkrzańskiej w Pilchowie. Na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł255 m² 7 839,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy wolnostojący do sprzedania - saska kępa freestanding office building for sale - saska kępa Do sprzedania budynek wolnostojący w stanie surowym z przeznaczeniem na biuro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta obejmuje sprzedaż domu w stanie developerskim podwyższonym - całkowicie wykończona elewacja zewnętrzna, wewnątrz rozprowadzone wszystkie instalacje bez białego montażu; brak podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

12 000 000 zł1 000 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

do sprzedania kamienica przy ulicy Karkowskiej .Kamienica jest po kapitalnym remoncie. Cała wynajęta. Dochód msc ok 40tys zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulęcinek

Sulęcinek,wielkopolskie

155 000 zł100 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie wolno stojącej okolice środy wielkopolskiej Szukasz wypoczynku, ciszy, zieleni? To jest idealne miejsce dla Ciebie. Tylko 30 min od Poznania 250 m od grzybnego pięknego lasu 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszów

Krzeszów,małopolskie

249 000 zł180 m² 1 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania 180m2 dom w Krzeszowie, gm. Stryszawa, mieszczący się na 30 arowej działce. Wybudowany w 1970 r. Dom posiada 6 pokoi, 2 łazienki. Podpiwniczony. Dach wykonany z eternitu Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

609 000 zł85 m² 7 164,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania uroczy dom z pięknym zadbanym ogrodem, położony w malowniczej i według mnie najładniejszej wsi w Gminie.( 5 km od Starej Papierni). Dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

540 000 zł148 m² 3 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak usytuowany w cichym i spokojnym miejscu a jednocześnie z świetnym dojazdem do ul. Piłsudskiego. Dom w stanie deweloperskim z wapiennymi starannie położonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 155m2, skrajny szereg, po remoncie, składający się z kilku poziomów w tym - poziom "0", wysokość ogrodu - niezależne mieszkanie (osobne opomiarowanie), dwa wejścia (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

7 000 000 zł800 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kamienica pod inwestycję. Wzt na rozbudowę nieruchomości. Do wybudowania 1600m2 apartamentów z widokiem na Wisłę i Wawel. Typ apartamentowca -tarasowiec.Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Spytkowice

Spytkowice,małopolskie

399 000 zł194 m² 2 056,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Do sprzedania jasny,komfortowy dom wybudowany na przełomie lat 80/90 znajdujący się w spokojnej dzielnicy Spytkowic (pow. wadowicki, trasa Kraków - Oświęcim). W skład domu wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł205 m² 4 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedaży dom na Zaciszu, w okolicach Radzymińskiej, łodygowej, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce (drzewa, wysokie krzewy). Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, piętro ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 450 000 zł460 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękna rezydencja, wykończona w najwyższym standardzie (marmur, gonty ceramiczne, dużo kutych ręcznie elementów). Budynek inteligentny, elektronicznie sterowany, częściowo klimatyzowany. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Susz,warmińsko-mazurskie

270 000 zł250 m² 1 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miasteczku Susz przy ulicy Kopernika 1 w powiecie iławskim, w woj. warmińsko - mazurskim. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

799 000 zł296 m² 2 698,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowy komfortowo wykończony dom, bardzo atrakcyjnie położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom solidnie zbudowany z bloczków silka, (dom energooszczędny), na dachu dachówka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Piękny dom z garażem na ładnej prostokątnej działce położony w cichej okolicy koło Zalesia Górnego.Dogodna lokalizacja sprawia, ze do przystanku autobusowego jest ok. 500 m, natomiast do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

189 000 zł225 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny znajdujący się w ścisłym centrum Piekar Śląskich- druga linia zabudowy od ulicy Bytomskiej. Na parterze budynku znajdziemy trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Połowa bliźniaka z lat 80' w doskonałej lokalizacji dzielnicy Ołtaszyn gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Na poziom parterowy tego domu składaja się: bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zamkowa

Kartuzy,pomorskie

350 000 zł101 m² 3 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom w Kartuzach przy ul. Zamkowej. Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Zamkowej w Kartuzach. Dom pobudowany został w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzyżańskiego

Kraków,małopolskie

648 000 zł164 m² 3 951,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom typu dworek,ładnie wykończony I urządzony bardzo ładny dom z 2008 roku o powierzchni całkowitej 164 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 5 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł129 m² 4 100,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom w cenie mieszkania! Połowa bliźniaka na kameralnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego lasu. Rozpoczęta inwestycja - planowane zakończenie - koniec listopada 2015. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępa

Kępa,opolskie

590 000 zł396 m² 1 489,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na siedzibę firmy! Askania nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ciekawy architektonicznie dom z roku 1984 położony na północnych obrzeżach Opola. Dom posiada dwa poziomy: niski parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 496 m²

Do sprzedaży dom z halą produkcyjną. Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grudzice

Opole,opolskie

669 000 zł155 m² 4 316,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy dom wolnostojący Z 2013 roku W opolu-grudzicach! (0% prowizji) Askania oferuje na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący zlokalizowany na 6-arowej działce (niezabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wysowska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedania - mokotów/sadyba house for sale - mokotów/sadyba Do sprzedania bliźniak położony w świetnej lokalizacji na Sadybie. Powierzchnia działki 280m2 ( użytkowanie wieczyste ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

599 126 zł186 m² 3 220,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dla biura obrotu nieruchomościami. Proponujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny W stanie deweloperskim. Budynek o powierzchni 186,04 m2 wybudowany w 2011 roku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dekarska

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł240 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Garaż, piwnica, balkon, taras, parkiet, glazura, terakota, kominek, telefon, internet, kuchnia wykończona, łazienka wykończona, grill murowany, ogród Dwie kondygnacje. Media: gaz, woda, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł200 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży gotowy dom w stanie deweloperskim, w zacisznym i spokojnym miejscu wśród nowych domów jednorodzinnych na osiedlu Budziwój. Dom o powierzchni 200,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipno

Lipno,opolskie

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:26 m²

Sprzedaż nowy dom ok. 240 m2. działka 26 ar - Lipno ok. 20 km. od Opola Nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej ok. 240 m2, usytuowany na działce o pow.