dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Targówek

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

dom na Zaciszu Dom w pieknej cichej, zadbanej i zielonej okolicy. Dom ocieplony, zadbany, wymieniona instalacja grzewcza, sanitarna i elektryczna. Okna plastikowe. Podłogi drewniane. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom 130m2 w miejscowości Sławkowice (gmina Biskupice). Składający się z 2 pięter. Na parterze: salon z jadalnią i kuchnią, sypialnia, garderoba, łazienka (z wanną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

449 000 zł170 m² 2 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Jaworze Nałęże Dom jednorodzinny z 2007 roku położony napłaskiej działce w turystycznej miejscowości. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu tereny rekreacyjne, szlaki spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budziszewko

Budziszewko,wielkopolskie

430 000 zł212 m² 2 028,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy, bardzo funkcjonalny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem w Budziszewku, miejscowości położonekj ok. 8 km od Rogoźna. Powierzchnia domu i rozkład pomieszczeń pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom w Bezrzeczu. Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym w ekstra cenie! Dom wybudowany w pięknej okolicy w otoczeniu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dźbów

Częstochowa,śląskie

460 000 zł215 m² 2 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny, położony na ładnej działce w dzielnicy Dźbów. Dom piętrowy, podpiwniczony z dwoma dużymi balkonami. Na parterze usytuowano ustawny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż środkowy szeregowiec z 4 pokojami w Luboniu dzielnica Żabikowo o powierzchni 110 m2 + garaż w budynku z 1999 roku na działce 109 m2 , na zamkniętym osiedlu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Smolna

Jaworzno,śląskie

370 000 zł207 m² 1 787,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spichlerzowa

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom na Załężu-Rzeszów. Szybki dojazd do centrum miasta jak również do Jasionki. Dom o powierzchni 200m2, zbudowany w 2007 roku, na działce 7 ar, w bryle domu garaż. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolewska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

60 000 zł148 m² 404,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 779 m2 położoną w bliskiej odległości od ulicy Kąkolewskiej w Grodzisku Wielkopolskim. Na działce rozpoczęto budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 000 000 zł325 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Duży wolnostojący dom niedaleko centralnej części Jabłonny. Mur trzywarstwowy z wewnętrznym między murami ociepleniem prasowaną wełną mineralną , obudowany częściowo klinkierem , częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Błonie

Zamość,lubelskie

395 000 zł250 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: sitaniec błonie gm. Zamość Nieruchomość położona w podmiejskiej miejscowości około 2 km od Zamościa. Cicha , spokojna , ciągle rozwijająca się okolica z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zieliniec

Poznań,wielkopolskie

1 375 000 zł215 m² 6 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:610 m²

Polecam do sprzedaży piękny i wyjątkowy dom w Zielińcu. Wybudowany w 2011 roku budynek wykończony w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły zaprojektowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji. Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 140m2 na działce 450m2 Wawer - Zerzeń. Dom wykończony w 2007r. Parter salon 37m2 połączony z wyposażonym aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borkowo

Borkowo,mazowieckie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Tuż pod Warszawą, nieopodal leniwie przepływającej rzeki Wkra jest dom do zamieszkania lub na rekreację położony w Miejscowości Borkowo gmina Nasielsk. To jakie nadasz mu przeznaczenie zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Września

Września,wielkopolskie

550 000 zł337 m² 1 632,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową ofertą. Do kupna polecam piękną, wiejską posiadłość z dwoma domami. Budynki są po generalnym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Są to domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł430 m² 3 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość ( dom / rezydencja ) w bliskim sąsiedztwie miejscowości Karpacz .Malownicza okolica posesja graniczy z lasem z domu i terenu go otaczajacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy do sprzedaży 1-piętrowy, wolnostojący dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek z lat 80-tych, w całości podpiwniczony, wybudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, 1-piętrowy dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek ocieplony styropianem (10cm) i otynkowany (tynk akrylowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

830 000 zł422 m² 1 966,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Bardzo ładny, komfortowo urządzony dom w dzielnicy Parkitka bardzo blisko centrum miasta. Zbudowany z materiałów wysokiej jakości ocieplony i otynkowany. Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

349 500 zł120 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:329 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący zbudowany z cegły, położony w okolicy Gryfina, usytuowany na działce o powierzchni 329 m2. Powierzchnia domu 120m2, na który składa się parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Okazja! Nowa niższa cena! Do zaoferowania piękny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom położony jest w spokojnej okolicy w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Bielszowice na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł125 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Dom w bardzo dobrym stanie, budowany w technologii kanadyjskiej, na ładnie zagospodarowanej działce. Na parterze salon z kominkiem, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom częściowo wykonczony. Dom 10 letni budowany metoda gospodarcza ,ale dla własnych potrzeb. Dół domy wykończony ,poddasze do adaptacji w stanie surowym. Na parterze kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł365 m² 3 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Dom położony na pięknej działce - obok lasy państwowe i duże leśne działki zabudowane nowymi domami. Na zewnątrz ocieplony i otynkowany, wewnątrz położona część instalacji; brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

948 000 zł297 m² 3 195,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie wolnostojącej o pow. 296,70 położony w gminie Kobierzyce zaledwie 20 minut drogi od Wrocławia, przy głównej trasie Wrocław-Kudowa Zdrój. Układ domu : Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł270 m² 3 293,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Komfortowy dom położony w cichej i bardzo spokojnej okolicy, wokół jedynie zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Dom solidnie zbudowany oraz wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

380 000 zł159 m² 2 383,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Nowa cena! Do sprzedaży nowy dom położony na nasłonecznionej widokowej działce blisko Jeleniej Góry.Dom do niewielkiego wykończenia -terakota,glazura,armatura,drzwi wewnętrzne.Parter domu składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dom w bardzo atrakcyjnym miejscu Łomianek Dolnych. Zagospodarowany ogród, budynek gospodarczy z garażem, dodatkowy garaż w bryle budynku. Wymienione instalacje wodne. :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

369 000 zł350 m² 1 054,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom wolnostojacy z 1981 r.całkowicie wyremontowany i zaadaptowany w 2011 r. Dom całkowicie podpiwniczony z dwoma garażami,podzielony na dwie strefy. Możliwość zamiany na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolno stojący na Białym Kamieniu przy ul. Bema. Nieruchomość położona w pobliżu Parku Zdrojowego, bardzo spokojna i malownicza lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Do sprzedania domek w stanie deweloperskim o powierzchni 98mkw. Dom na parterze posiada duży salon z miejscem na kominek połączony z kuchnią i jadalnią, wiatrołap, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy, wolnostojący dom z poddaszem użytkowym położony w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Łosień. Wnętrze o funkcjonalnym układzie pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł119 m² 5 384,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Polecam na sprzedaż piękny nowy dom parterowy wybudowany w 2011 roku. Bardzo cicha i spokojna okolica, wokół pełno terenów zielonych, jednocześnie blisko do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzewin

Rzewin,mazowieckie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo, bardzo ciekawie położony dom wolnostojący około 150m2 miejscowości Rzewin w powiecie płońskim. Nieruchomość na zagospodarowanej działce 3000m2 na którą składa się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

455 000 zł230 m² 1 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 775 m²

Na sprzedaż bardzo interesujący dom w uroczej miejscowości turystycznej Moryń nad jeziorem Morzycko. Raj dla miłośników nurkowania swobodnego i wędkarstwa. Bogata w zwierzynę tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Murzynowo

Murzynowo,mazowieckie

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ofertą jest dom bliźniak położony w Murzynowie- 12km od Płocka. Dom 3 poziomowy -15 letni, po kapitalnym remoncie o powierzchni 150m2 wraz z działką o powierzchni 1200m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Police

Police,zachodniopomorskie

713 000 zł174 m² 4 097,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w spokojnym miejscu w Przęsocinie. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej w stronę Polic i Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

445 000 zł280 m² 1 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Idealny budynek na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecamy do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny, 1-piętrowy, położony w centrum myszkowa. Budynek idealny na gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

1 400 000 zł499 m² 2 805,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:29 000 m²

Niezwykle interesująca propozycja sprzedaży nieruchomości typu parkowo - pałacowego ukryta w dużym kompleksie leśnym nad malowniczą rzeką Soną tylko 60 km od Warszawy. Dworek z bogatą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij