dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

850 000 zł233 m² 3 648,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 491 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położona w Kochanowie przy ul. Lubomirskich - zaledwie kilka minut od granicy Krakowa i Zabierzowa. Oferta obejmuje dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł114,45 m² 6 544,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł330 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Przestronny dom 330 m w Swarzędzu / Nowej Wsi idealny dla dużej rodziny lub pod działalność! Szukasz domu, który łączy komfort mieszkania, przestrzeń oraz możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł375,77 m² 4 790,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 843 m²

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 240,66 m2 w spokojnej dzielnicy (stare miasto). Budynek został posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi Lentza Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł57 m² 1 929,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy, choć wymagający remontu, dom położony w malowniczej miejscowości Skórnice, w gminie Falków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł232,30 m² 22 815,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Mamy okazję zaprezentować Państwu nietypową i niestandardową nieruchomość, której walory użytkowe i inwestycyjne spełniają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dwa domy w stanie deweloperskim położone w gminie Liszki, w miejscowości Ściejowice. Wybudowane według projektu dom W wisteriach 8. Opis techniczny: - budynki wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł205 m² 6 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:973 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, jasin (gmina Swarzędz). Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący, położony przy ul. Malwowej w Jasinie, gmina Swarzędz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł300 m² 2 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 300 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Paszkówka, położonej niedaleko Krakowa. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł108,60 m² 11 233,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowy segment 108,6 m z ogrodem i garażem | Sulejówek | blisko pkp Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni 108,6 m w Sulejówku, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł146 m² 5 815,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy państwu inwestycję 'osiedle Majowe' domy jednorodzinne wolnostojące w malowniczej lokalizacji w Studziankach. Domy w stanie deweloperskim(zakończenie prac planowane na IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż przedstawiamy komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 195 m z dodatkowym poddaszem do własnej aranżacji, położony w spokojnej, zielonej części Kutna -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł90,18 m² 8 749,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Zaczerniu, tuż przy granicy miasta Rzeszowa. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem w Jeszkowicach około 6 km od granic miasta Wrocław. Dom o pow. użytkowej 110m2. usytuowany na działce o pow. 454m2 Dom położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Niepowtarzalny dom o ciekawej architekturze. Niewielką działkę rekompensuje duży taras na poziomie pierwszego piętra. Kilka lat temu budynek przeszedł kapitalny remont Wszystkie instalacje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł190 m² 20 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 731 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu niezwykłą nieruchomość z bajecznym widokiem położoną w Sosnówce - gmina Podgórzyn. Złoty Widok - budynek mieszkalno - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł194 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

1700 m2 powierzchni zagospodarowanej działki wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 97 m2 4 pokoje, 2 łazienki blaszany garaż 38 m2 powierzchni zabudowy budynku gospodarczego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł175 m² 7 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szukasz domu z basenem, pięknym ogrodem i idealnym wykończeniem każdego elementu? To jest właśnie taki dom na sprzedaż! Zbudowany i wykończony z materiałów najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł102,98 m² 9 613,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo budowany całoroczny dom położony w Łagowie, w ramach inwestycji Łagów Nature Home. To kameralne, zamknięte osiedle składające się z 11 domów.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł131,90 m² 4 010,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Przedstawiam dom wolnostojący z 2006 roku, położony w centrum Tolkmicka. Parter stanowi funkcjonalną strefę dzienną z bezpośrednim dostępem do wszystkich najważniejszych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł128,39 m² 6 456,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Na sprzedaż bliźniak do remontu Pogodno | idealne miejsce do życia i pracy Na sprzedaż połowa bliźniaka położona na spokojnej, zielonej uliczce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł119 m² 6 848,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przy granicy miasta. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł182 m² 7 082,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo eleganckim i nowoczesnym domem w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna bryła z dużymi oknami do samej podłogi, garażem na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł138 m² 3 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Posiadłość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym na działce o pow. 6500 m2, w malowniczej miejscowości Ubiedrze k. Bobolic. Atrakcyjna lokalizacja wśród okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł129,10 m² 7 591,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Wolnostojący, ekonomiczny dom Z trzema garażami, fotowoltaiką, łaziska, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł94,93 m² 6 815,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem w okolicy Sierakowic Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł85,60 m² 6 425,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w homfi! Szukasz domu z pięknym ogrodem na skraju lasu? Cenisz sobie wygodę, przestrzeń, ciszę i doceniasz dobrą organizację przestrzeni? Ten dom jest idealny dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł217,52 m² 9 102,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż nieruchomość: dom wolnostojący o powierzchni 217 m2, posadowiony na działce nr 44/12 oraz granicząca pusta działka budowlana nr ew. 44/11 o powierzchni 889 m2, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom drewniany położony w spokojnej i zielonej okolicy, na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Chorkówka. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

724 999 zł203 m² 3 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom idealny dla dużej rodziny wielopokoleniowej, ceniącej dogodną lokalizację wraz z ciszą i spokojem! Możliwość stworzenia 3 osobnych mieszkań! Idealne miejsce do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Super oferta promocja - cena 1100000,- Bliźniak w wysokim standardzie. Polska Ustroń do sprzedaży dom o powierzchni 130m2. Kameralne osiedle zamknięte składające się z 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina Pogodno. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł450 m² 1 775,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Rowy, powiat sieradzki, woj. łódzkie Wyjątkowa nieruchomość, dawny budynek szkoły w stylu dworkowym. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, dawna szkoła w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 689 900 zł204 m² 8 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom w malowniczym i cichym rejonie Międzyborowa. Dom o powierzchni 204m2, usytułowany na działce 1700m2. Rozkład pomieszczeń : - garaż 40,9m2 - garderoba 4,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 059 m²

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1968 roku, wraz z murowanymi budynkami gospodarczymi z 1932 roku, posadowionymi na działce o powierzchni 2059 m2. Dom przeznaczony do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij