dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

2 499 000 zł127 m² 19 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dworek z lat 1925 1937 o powierzchni ok. 125 m , położony na urokliwej, niemal kwadratowej działce o powierzchni 3 318 m (57 58 m). Nieruchomość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł161,15 m² 8 004,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Urokliwa posiadłość dla prawdziwego konesera natury tylko U nas. Działka o powierzchni przekraczającej 2 ha daje poczucie wolności i prywatności. Wokół lasy i pola. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł104,96 m² 5 357,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący 220 m umiejscowiony na działce o powierzchni ok 1300m2 - Bojano - otulina lasu, pompa ciepła, rekuperacja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł341,50 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

test

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł430 m² 11 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 430 m , 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku. Działka 640 m + 600 m działki w użytkowaniu Budynek w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł134,19 m² 13 339,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 4. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Działka o powierzchni 813 m2 z domem w dzielnicy domów jednorodzinnych w Bielsku Podlaskim. Dom do generalnego remontu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł123,60 m² 2 904,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Lipinki Królewskie Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Lipinki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość -dom o powierzchni użytkowej około 134 m2. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 800 m2 przy ulicy Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł85 m² 9 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

owa inwestycja w pólnocnej części Milanówka. Ekonomiczny i nowoczesny budynek o dwóch lokalach. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal wraz z przynależną działką ok 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł83,30 m² 17 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta oferta tylko u nas! Na sprzedaż dom z pełnego bala z pięknie zagospodarowaną działką w cichej okolicy Lipowej koło Żywca. Więcej informacji: katarzyna Kostka tel. 884*411*932.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł113 m² 3 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Kowiesy, powiat sokołowski, gmina Bielany. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 90m2, usytuowany na działce o powierzchni 2300m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł337,89 m² 4 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 686 m²

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle przestronny i komfortowy budynek 2-kondygnacyjny ze strychem nadającym się do adaptacji, bez podpiwniczenia, wykończony w 2010 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110,82 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105,39 m² 8 349,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Dom z dochodem pasywnym w Nowogardzie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Nowogardzie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł121 m² 6 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Dom w stanie surowym w Woli Rafałowskiej na działce 1400m2 Teraz nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym wg. projektu huragan Dom ma powierzchnię 121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w uzdrowiskowej miejscowosci Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni 210m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, kuchni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

/ rezerwacja / na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł281,90 m² 2 834,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w Nowogrodźcu, w otoczeniu nowej zabudowy domków jednorodzinnych. Solidny dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Na sprzedaż przedwojenny dom wolnostojący z projektem dobudowy zwiększającej powierzchnię użytkową do 145,28 m2 na działce nr 519/4 o pow 1309m2 , zlokalizowany na obrzeżach Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł152 m² 6 440,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej Osowiec, 151,39 m , działka 500 m Na sprzedaż połowa bliźniaka (1/2 bliźniaka) o powierzchni całkowitej 151,39.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 682 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 140 m, położony w miejscowości Szewce Nadolne - w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł80 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta promocyjna! domek w cenie apartamentu kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł109,85 m² 14 110,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy budynek w formie małej kamienicy w oficynie, zlokalizowany w urokliwej okolicy przy ul. Skwerowej. Nieruchomość składa się z czterech wydzielonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł147,90 m² 5 368,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr I2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł250 m² 3 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w miejscowości Kadłubiec, ok 10 km od Strzelec Opolskich. Wybudowany z rozmachem, 3 poziomy mieszkalne, w całości podpiwniczony z małym, nowoczesnym warsztatem. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

17 940 000 zł2 292 m² 7 827,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o powierzchni całkowitej 2292,64 m2 z potencjałem na rozbudowę ( adaptacja strychów ). Położenie kamienicy pozwala na przeznaczenie jej zarówno pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 621 m²

Zarezerwowano do 15.05.2026 Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskowym garażem w Sławnikowicach Budynki położone na działce o powierzchni 3621 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom 100 mkw z dużą działką 2500 mkw - gotowy do użytkowania Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 100 mkw, położony na przestronnej działce 2500 mkw. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł183,15 m² 9 822,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w podwarszawskich Ząbkach przy ul. Szpitalnej. Nieruchomość usytuowana jest w środkowym segmencie na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem z klimatem i budynkami gospodarczymi Skurpie, gm. Płośnica Oferuję na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Skurpie,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł161 m² 4 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta tylko U nas! uwaga! Zdjęcie 1, 6 i 12 przedstawia wizualizacje, jak dom może wyglądać po przeprowadzeniu remontu. Dom Z dużym potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Własna plaża. Dwa domy. Jedno miejsce, które zostaje W pamięci na zawsze. Posiadłość nad jeziorem Przerośl | suwalszczyzna/mazury | 3101 m | 144 m + 71 m Dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł103 m² 2 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Kościelnej w Sterdyni. Sterdyń to wieś, która jest siedzibą gminy, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Idealny dom dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskości centrum miasta. To miejsce, które zapewni komfortowe warunki do życia, będąc jednocześnie odległym od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł206 m² 3 393,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:696 m²

Perełka wśród nieruchomości: idealne miejsce dla zwolenników obcowania z przyrodą i taflą jeziora. Dom przy samym jeziorze Czaplińskim. - dom na sprzedaż , - bliźniak (1/2), - lokalizacja.