dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

410 000 zł108 m² 3 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 584 m²

Rezerwacja! Dom z czerwonej cegły z dużą działką z pięknym parkiem w sercu Borów Tucholskich - idealny dla miłośników natury! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja w sercu nadmorskiego kurortu - Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce, ceniona za spektakularne klify, szerokie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł155,62 m² 5 719,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nadma, połowa bliźniaka z garażem, stan deweloperski, 4 pokoje + duże poddasze, ogródek około 122 m2, miejsce postojowe. Tylko U nas -biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł140 m² 5 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, z osobnym garażem, gotowy do odbioru! nieruchomość: dom o powierzchni całkowitej 140m2 został wybudowany na działce o powierzchni 1000 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 286 zł104,40 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

gm. Strzelin Gęsiniec - ul. Jarzębinowa malownicza inwestycja W gęsińcu oferta budynek A3 termin zakończenia budowy inwestycji - II kwartał 2026 Willa Natura to nazwa naszej najnowszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

pół bliźniaka | 200m2 | 3 sypialnie | możliwość rozbudowy | cicha okolica homeone prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie developerskim Zapole, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 750 m Planowane oddanie do użytku: II kwartał 2025 roku. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł245 m² 6 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa z domem jednorodzinnym wykończonym w podwyższonym standardzie w Dębnie w powiecie brzeskim. Dom jednorodzinny 3 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł86,97 m² 9 773,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Został tylko jeden lokal! Wyobraź sobie mieszkanie, które daje Ci prywatność domu. Własne wejście, własny ogród, cisza i spokój, a wszystko w granicach miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

| na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Stefanowo - ul. Ułanów/powszechna - zapraszamy - świetne miejsce do życia, wygodne połączenie z Warszawą czy Piasecznem i samochodem i kilkoma autobusami. Ceny domów rozpoczynają się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam klimatyczną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej miejscowości Narew (woj. podlaskie). To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, domu.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł127 m² 7 204,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Urokliwy dom w Supraślu - Twoje miejsce blisko natury i miasta! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość - skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Dom usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wikielec to malownicza miejscowość położona w spokojnej i zielonej okolicy, co czyni ją idealnym miejscem do życia dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku. Dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł171,67 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

ena - 610 000 zł brutto. r. Cena dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej (połowa tzw. bliźniaka), powierzchnia całkowita domu 171, 67 m2 wraz z działką 350 m2. Zastrzegamy sobie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł254 m² 5 452,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 138 m²

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Dom 250 m2 na dużej działce 3138 m2 - 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody. Idealna okazja dla miłośników tradycji. Zbudowany z kamienia ,cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł149,71 m² 5 336,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż Dom jednorodzinny pod Sierakowicami! lokalizacja: sosnowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł258 m² 11 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

ofercie podlega dom 4b Kameralne, zamknięte osiedle na Zawadach, składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, zapewniające prywatność i bezpieczeństwo. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł126,71 m² 7 576,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

960.000 PLN / Segment środkowy/ 118.31m2 powierzchni użytkowej / 126,71m2 powierzchni całkowitej / działka 181m2 BASZKÓWKA, gmina Piaseczno, obok Głoskowa i Złotokłosu. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł126 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesna, pięknie wykończona szeregówka Białystok / Halickie Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126 m z garażem, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł194 m² 16 751,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy dom typu bliźniak do samodzielnego wykończenia. Dom usytuowany jest W Konstancinie-Jeziornej na malowniczej, ładnej działce. Nieruchomość na sprzedaż to.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł328,43 m² 5 023,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przyjdź I zobacz swój wymarzony dom! nie szukaj dalej! oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome ma zaszczyt zaprezentować piękny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł186 m² 7 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł155 m² 10 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 228 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką i potencjałem inwestycyjnym Chełchy k. Ełku Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 155 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł507 m² 3 353,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim. Dwupiętrowy dom o powierzchni 507m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł389 m² 5 652,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 425 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy Goleniowa - Łaniewo, w otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł101,51 m² 5 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Specjalna oferta dla was! osada swołowo- idealna baza wypadowa nad morze, zaledwie 10 minut drogi autem do przepięknych usteckich plaż! Inwestycja powstanie na areale 22 ha, będzie składało się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł144 m² 8 221,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak 144,89 m | Duchnów, gm. Wiązowna | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Duchnowie, w gminie Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom całoroczny w prywatnym lesie - Kamieńczyk nad Bugiem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu prestiżowego Kamieńczyka. Nowoczesny dom o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł63,99 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze beściak nieruchomości Zabudowa szeregowa | Tarnów-Mościce | nowa inwestycja Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania, które łączy prywatność domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł225 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Gdyni Orłowo - blisko morza, w otoczeniu ciszy i zieleni! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o łącznej powierzchni ok. 225 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jerzmanowa, dom wolnostojący z garażem, cena 1 800 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m2 wraz z garażem z możliwością przebudowy na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:714 m²

Na sprzedaż przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji, niespełna 10 km od Iławy. Przede wszystkim nieruchomość wybudowana została wg tradycyjnej technologii -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł368,41 m² 1 492,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny, wolnostojący Z możliwością prowadzenia usług, w którym mieszkał I urodził się laureat nagrody nobla gunter blobel, niegosławice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym i możliwościach adaptacyjnych położony w bardzo dobrym punkcie. Nieruchomość zlokalizowana jest praktycznie w centrum Czarnej Wody, miasta.