dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

465 000 zł132 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Gorąco polecam - spora działka, ogrodzenie i kostka w cenie, kupujący nie płaci pcc! Ester jest niewielkim lecz wygodnym, niepodpiwniczonym domem w zabudowie bliźniaczej z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

400 000 zł218 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania ładny dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Nowej Hucie w rejonie Wadowa. Dom wybudowany z porothermu. kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

dom wolnostojacy, pietrowy o powierzchni 350m2, w bardzo dobrej lokalizacji Raszyna. Parter 200m2 moze byc wykorzystany na dowolne cele uslugowo-magazynowe ( dwa biura, lazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gąsin

Pruszków,mazowieckie

719 000 zł145 m² 4 958,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania połówkę bliźniaka z 2008 roku. Powierzchnia całkowita domu -145m2, działka- 300m2. Dom położony jest w Pruszkowie w dzielnicy Gąsin przy jednokierunkowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

780 000 zł203 m² 3 842,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Domy przy ul. Na Polach w Krakowie Sześć domów w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji w Krakowie- bronowice (rejon ul. Ojcowskiej). Położone w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

567 000 zł191 m² 2 968,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży domy wolnostojące zlokalizowane w Modlniczce o powierzchni całkowitej 191 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 133,25 m2, całość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w nowej inwestycji zlokalizowane w Giebułtowie. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny (powierzchnia mieszkalna: 134m2) w miejscowości Stanisławów w gminie Stare Babice, w samym środku Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

215 000 zł160 m² 1 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni netto(powierzchnia wszyskich pomieszczeń) około 160 m2. Nieruchomość położona przy trasie Kocmyrzów -słomniki około 26 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Młodzieżowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Film przedstawiający nieruchomość:   Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej przy ul. Młodzieżowej w dzielnicy Wrocław-Leśnica, na pięknie zaprojektowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 525 000 zł350 m² 7 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Posiadłość rodzinna blisko Warszawy o nieprzeciętnych walorach! Dom i ogród przyciągające klimatem, estetyką i wygodą. Piękno natury i poczucie prywatności w dyskretnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 132 000 zł600 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom znajduje się na obrzeżach Warszawy w Raszynie. Działka 1300 m2, dom 600 m2 Instalacje w budynku: internetowa, alarmowa, telefoniczna, elektryczna, kanalizacja, gazowa Dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poświętne

Poświętne,mazowieckie

694 000 zł150 m² 4 626,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wykończony do natychmiastowego wprowadzenia. Działka zagospodarowana, automatyczne nawadnianie, altana z grillem. Własne ujęcie wody oraz przydomowa oczyszczalnia znacznie obniżają koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom nowy 2011r, w stanie developerskim, wg. projektu indywidualnego, pokryty dachówką, o powierzchni użytkowej 240m2, - gmina Grodzisk Mazowiecki, położony na działce1400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 150 m kw. zlokalizowany w Tarnowskich Górach. Znajduje się na działce o powierzchni 360m kw. Dom jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

845 000 zł280 m² 3 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 280 m2 usytuowany na działce (1050m2),Bardzo ustawny, nasłoneczniony i jasny, z dużym garażem (34,5 m2). Metraż pomieszczeń na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

809 000 zł121 m² 6 702,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy, luksusowo wyposażony segment w zespole domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (200 domków) o wysokim standardzie na powierzchni 12 ha, własność hipoteczna, bezpieczeństwo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom położony w idalnym punkicie niedaleko Alei Krakowskiej oraz środków komunikacji miejskiej, przytulny, słoneczny,garaż, mały ogród, nowy.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

735 000 zł185 m² 3 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

1/2 bliźniaka o pow.użytkowej 185m2,działka 560m2 w centrum Łomianek. Budynek w stanie deweloperskim pokryty dachówką,ogrzewanie gazowe,grzejniki oraz piec z zasobnikiem firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Baranowice

Żory,śląskie

295 000 zł143 m² 2 062,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowy dom Z garażem! w otoczeniu łąk i lasu w Żorach, 295 000 zł! ~oferta dostępna wyłącznie W invest nieruchomości~ Na sprzedaż nowy dom wolnostojący dwu-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo ładny parterowy dom niedaleko Żabiej Woli w miejscowości Józefina i trasy katowickiej, otynkowany, wszystkie media, stan developerski + piec i grzejniki, bez podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołkowska

Piaseczno,mazowieckie

710 000 zł176 m² 4 034,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Piękny dom położony w cichej, bezpiecznej okolicy, na malowniczych terenach, dzięki czemu można aktywnie korzystać z wypoczynku tuż przy własnym domu i korzystając ze świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:583 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej części Trzebiatowa. Budynek mieszkalny 1-piętrowy z zagospodarowanym poddaszem użytkowym. Po remoncie (ściany w gładzi, panele na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Dom w Grodzisku Mazowieckim dokładnie Odrano Wola. Dom wolno stojący z 2000 roku w 2011 generalny remont działka 2400m z lasem. Na dole łazienka , kuchnia,duży salon, na górze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

479 000 zł216 m² 2 217,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni użytkowej 216m, na działce 1500m. Dom postawiony został z ytonga 24cm i docieplony styropianem 15cm , w domu jest rozprowadzona elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

540 000 zł220 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Dom na sprzedaż, cena dotyczy polowy domu w zabudowie -bliźniaczej ( parter: kuchnia otwarta na salon, lazienka, mala garderoba, pomieszczenie techniczne/pralnia, garaz. Pietro:j trzy sypialnie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Segment położony w Raszynie, cena obejmuje nie tylko zabudowe kuchenna ze sprzętem agd ale również wszelkie meble znajdujace sie w domu łącznie ze sprzętem rtv.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

430 000 zł176 m² 2 443,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stranie ddeweloperskim niepełnym o powierzchni 176m2 położony od Wieliczki 5 km składający się 5pokoi, kuchni łazienki ,wc, i garażu. Stan wykońzenia Stan zerowy ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania nowy dom budowany wg projektu Virgo 2 "dla siebie" czyli z najlepszych materiałów - pustaki ceramiczne, strop i nadproża porotherm dryfix (mur 44 cm stawiany na piankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

10 000 000 zł2 000 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:66 000 m²

W sumie 40 pomieszczeń, ponad 2000m2 powierzchni, działka 66000m2 urządzona w formie parku. Wszelkie wygody i instalacje ( basen, sauna, staw w parku, ujęcia wody oligoceńskiej itp.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

386 000 zł186 m² 2 075,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% prowizji! 0% prowizji! 0% prowizji! 0% prowizji! Biuro Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedania wolnostojący budynek mieszkalny w stanie deweloperskim o pow. całkowitej ok.186mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

867 000 zł250 m² 3 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wygodny dom po gruntownym remoncie. W pełni wyposażony w nowe instalacje, zapewniające komfort i spokojne mieszkanie. Podpiwniczony w całości. Podłogi piwnic częściowo ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł280 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Nieruchomość położona jest w Warszawie, ok 200m od ul. Puławskiej. Działka to duży, bo mający 1910 m2 teren, z trzech stron otoczony żywopłotem. Powierzchnia budynku to 280 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowość! Opis inwestycji W Lesznie, w atrakcyjnej części: dzielnicy Zatorze powstają nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni całkowitej ok 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Blisko szkola,przedszkole,korty tenisowe,kolejka wkd,jazdy konne,blisko las. Doskonaly punkt na prowadzenie dzialalnosci gospodarczej. Mozliwosc adaptacji domu dla dwoch rodzin z oddzielnymi wejsciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Rumia,pomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta, bardzo dobra cena! Duży przestronny dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom wolno stojący, z garażem w bryle budynku, całkowicie podpiwniczony, jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 320 000 zł163 m² 8 098,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy z poddaszem, wolnostojący dom w Michałowicach pod Warszawą. Budynek z 2010 roku na działce o powierzchni 1100 m2. Parter stanowi przestronny salon wraz z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radosna

Duszniki,wielkopolskie

349 900 zł157 m² 2 228,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Do sprzedaży jeden z dwóch domów w stanie deweloperskim w Dusznikach na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Domki o powierzchni 158m2 położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Ludowej

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł210 m² 2 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom wolnostojący położony na Zakrzowie we Wrocławiu.Parter to duży salon,osobna kuchnia,pokój,łazienka oraz duży holl i ganek.Na piętrze znajdują się 3 pokoje,garderoba oraz łazienka.Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni 60m2, 2 pok, kuchnia, łazienka. Po remoncie. ogrzewania gazowe. Nie umeblowane. Dzialka o pow. 900m2 w prostokącie,zabudowa jednorodzinna w okolicy, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.