dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 089 000 zł260 m² 4 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! gotowe nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11 wolnostojących domków jednorodzinnych. Inwestycja usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwałowice,dolnośląskie

849 000 zł93 m² 9 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości W ofercie posiadam dom, w którym mieszczą się trzy osobne sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienką (wanna, prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

849 000 zł145 m² 5 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Sprzedam dom w Imielinie - Granice Wykończony i zamieszkały w 2021r. Wnętrza nie wymagają żadnych nakładów. Zabudowa szeregowa dom skrajny, powierzchnia mieszkalna 127,3m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

649 800 zł108 m² 6 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. lokal 1b Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł120 m² 5 415,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant przy ul. Iwonickiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

9 900 000 zł961 m² 10 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Ekskluzywny budynek funkcjonujący jako mały hotel. 12 w pełni wyposażonych apartamentów od 55 do 85 metrów kwadratowych, sala konferencyjna i spa! Budynek składa się z 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

756 695 zł138 m² 5 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Na sprzedaż dom w tradycyjnym stylu przykryty czterospadowym dachem, o powierzchni 138,12m2 plus 25,34m2 garażu. Dom można podzielić na dwie strefy- dzienną oraz wypoczynkową. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

424 000 zł139 m² 3 046,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Podleśna. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

950 000 zł138 m² 6 899,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom, przy lesie z działką 1033 m2 w miejscowości Władysławowo Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący parterowy położony w pięknej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 900 000 zł296 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom jednorodzinny W zakopanem Na sprzedaż przestronny, gustownie urządzony dom jednorodzinny z 2007 roku, położony w Zakopanem, w spokojnym, pełnym zieleni miejscu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

3 599 000 zł502 m² 7 175,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 629 m²

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl z przyjemnością prezentujemy Państwu nieprzeciętny, 500-ciuset metrowy dom o unikalnej architekturze z dużą, przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł86 m² 2 663,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu W cenie mieszkania. Dom w zabudowie bliźniaczej znajdującego się w miejscowości Kamionki Duże ok. 20 km od Torunia i ok.7 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabierzów,małopolskie

2 550 000 zł309 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Estate Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż zlokalizowany w podkrakowskim Zabierzowie. Powierzchnia użytkowa 309 M2 , jeden poziom, 5 sypialni, 2 łazienki, 2 garderoby, duży ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł155 m² 5 613,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Jana Wywrockiego. Lokalizacja: budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agatowa

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł261 m² 7 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedania wolnostojący dom na Zaciszu,przy ul. Agatowej, w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, położony ok. 600 m od ulicy Radzymińskiej. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Dworzysko. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

680 000 zł127 m² 5 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 491 m2., znajdujący się po południowej stronie parceli, blisko końca spokojnej uliczki; 600 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł337 m² 2 670,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Biuro Makler poleca: 2 odrębne nieruchomości z lat 70-tych , usytuowane na ogrodzonej, ponad 630 metrowej działce na bydgoskim Miedzyniu. Doskonała lokalizacja z pełnym dostępem do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienica w Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż dochodowa kamienica w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja jest świetną lokatą kapitału, gdyż średnio miesięczny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

528 900 zł126 m² 4 197,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowa inwestycja w Osielsku. 3 budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Zalety inwestycji: blisko centrum Osielska Ogród w każdym domu ; Bliskość lasu Bezpieczne osiedle ; Garaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 990 000 zł386 m² 7 752,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do sprzedania kameralny pensjonat zlokalizowany na stoku Gubałówki z pięknym niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr. Budynek o powierzchni 385,67m2, działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji na Miedzyniu. Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Biała

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł55 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę z widokiem na okolice Rzeszowa, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Biała w Rzeszowie. Teren o powierzchni ok. 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Świerkowa

Gdańsk,pomorskie

2 450 000 zł230 m² 10 652,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z dużym potencjałem w dzielnicy Gdańsk -oliwa. Lokalizacja prestiżowa i bardzo poszukiwana. W pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom na Górnej, położony w spokojniej, otoczonej zielenią okolicy. Powierzchnia całkowita domu : 97 m2 / użytkowa 80 m2 Działka : 412 m2 ul. Przestrzenna 3 pokoje kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

520 000 zł89 m² 5 862,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 500 zł113 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Wykończony w Bardzo Wysokim Standardzie. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom parterowy o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce pięknej, przestronnej, pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białystok,podlaskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom jest zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Usytuowany na działce o powierzchni 546 m . Powierzchnia domu wynosi 160 m , powierzchnia użytkowa to 118 m . Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Dworek przy lesie wolnostojący gotowy do zamieszkania. 3 garaże wolnostojące na działce 1860m2. Staw zarybiony. Do Borówna 3 km, bydgoszcz 10km. Miejski autobus , ścieżka rowerowa. Możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł135 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom jednorodzinny w Pogórzu k/skoczowa. Budynek częściowo podpiwniczony, wybudowany w tradycyjnej technologii oddany do użytku w 2006roku, usytuowany na działce wielkości 549m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

400 000 zł138 m² 2 898,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję domów wolnostojących realizowaną w Jasionce. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

650 000 zł116 m² 5 588,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej okolicy, w miejscu które zapewni Twojej rodzinie ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

650 000 zł116 m² 5 588,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

644 800 zł92 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

680 000 zł220 m² 3 093,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Wolnostojący dom w stanie deweloperskim położony przy kameralnej ulicy. Idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny 4-6 osobowej. Bardzo szybka komunikacja /ok 1500m do węzła S17 / do sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Dąb

Suchy Dąb,pomorskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Zakup bespośrdnio od dewelopera! brak prowizji I podatku pcc%! Mam przyjemność przedstawić ofertę domu wolnostojącego, budowanego według projektu Extradom - Maja Rex. Sprawdzony deweloper,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 900 zł169 m² 4 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W leśnej okolicy Przestronny Dom. Duża Działka. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki , gaz, szambo + woda miejska ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²