dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa, ul. Żwanowiecka

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł464 m² 7 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 785 m²

Unikatowa, całkiem nowa rezydencja, wybudowana na działce 2785 m2 w 2014 roku. Jedna z najlepszych lokalizacji w Radości, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastowice

Piastowice,opolskie

275 000 zł90 m² 3 045,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży nowego domu 4 km od Brzegu. Dom murowany, niepodpiwniczony, kryty dachówką, o powierzchni ok. 90 m2. Budynek posadowiony jest na zgospodarowanej działce ok. 900 m2. Sklada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wiejski Apartament to propozycja budowy domu energooszczędnego - drewnianego pod klucz pow. 38 m2 z tarasem. Nasza technologia łączy ze sobą tradycyjną budowę oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolnica

Smolnica,śląskie

380 000 zł260 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Smolnicy. Można dostosować do potrzeb dwóch rodzin, gdyż każda kondygnacja na ok. 100m2. Na parterze znajduje się duża kuchnia, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Meszna

Meszna,śląskie

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni zabudowy ok. 90m 2 położony w Mesznej - gm.Wilkowice. Dom kilkudziesięcioletni, nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Uwaga! Świetna oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w ciekawej części Gumieniec, niedaleko sp 16! Dom przeszedł remont kapitalny. Jest ocieplony i w całości podpiwniczony!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:409 m²

Polecam do sprzedaży w rokietnicy bardzo ładny dom wolno-stojący o powierzchni całkowitej ok. 160m2. Budynek wybudowany w 2006 roku; na dachu dachówka, fasada ocieplona i otynkowana-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stare Wiślisko

Kraków,małopolskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom 200m2 na działce 9,5 ara w bardzo przyjemnej lokalizacji: mogiła, przecznica ulicy klasztornej!~~zapraszam do oglądania domu w bardzo spokojnym i zacisznym miejscu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystra

Bystra,śląskie

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni zabudowy ok. 90m 2 położony w Mesznej, blisko granicy z Bystrą - gm.Wilkowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płoty

Płoty,lubuskie

215 000 zł160 m² 1 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 160 m², położony na działce o powierzchni 803 m². Dom w stanie surowym otwartym, niepodpiwniczony; jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł132 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

Ruszyła nowa inwestycja! Domy w zabudowie bliżniaczej wykonane z najlepszych materiałów w rewelacyjnej cenie! Powierzchnia całkowita 132m2 z garażem w bryle,na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponujemy Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem położony w Murowanej Goślinie o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 posadowiony na działce o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzionków

Radzionków,śląskie

320 000 zł119 m² 2 689,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w cichej okolicy w Radzionkowie. Dom posiada powierzchnię użytkową 119 m kw. Znajduje się on na niewielkiej działce o powierzchni 240 m kw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Uwaga! Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - numer licencji 11875. Proponujemy Państwu interesujący, dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej 187 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pławniowice

Pławniowice,śląskie

439 000 zł230 m² 1 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 614 m²

Oferujemy do sprzedaży d om położony w Pławniowicach. Jest on posadowiony na dużej działce o powierzchni ponad 2600 m 2 (szer. ok. 23 m, dł. ok. 114 m), istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Idealny kompaktowy budynek mieszkalny. Budynek zgłoszony do użytkowania w 2000 r, wybudowany w technologii tradycyjnej murowany z pustaków ceramicznych z urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

513 000 zł160 m² 3 206,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej o 128,00m2 położony w Pobiedziskach Letnisku, na osiedlu domów jednorodzinnych w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okólna

Szczecin,zachodniopomorskie

34 000 zł50 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:585 m²

Domek rekreacyjny na terenie działek ogrodniczo-rekreacyjnych. Działka o powierzchni 585m2 położona w bardzo ładnym przestrzennym miejscu po stronie nasłonecznionej przez cały dzień. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:403 m²

Polecam do sprzedaży pół bliźniaka w cichym zakątku w Zalasewie. Dom w trakcie budowy więc jest możliwość wykończenia według własnego gustu. Działka 403m2. W środku 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 298 000 zł196 m² 6 622,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w okolicach Oleśnicy - Spalicach. Dom wybudowany w latach 2008 - 2010 z materiału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / okolice / do wykończenia magda janik, tel. Polecam dom w stanie deweloperskim w miejscowości Zimnica. Jest to dom parterowy wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Henryszew

Henryszew,mazowieckie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym, pozostawiony w stanie deweloperskim, zbudowany w 2011r z pustaka, docieplony 10cm styropianem, otynkowany, dach kryty blachą dachówkową, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

450 000 zł122 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość położona przy ul. Inżynierskiej w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo, w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego zespołu pałacowo-konferencyjnego oraz klasycystycznego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

800 000 zł155 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowy dom wolnostojący zlokalizowany w Bobrownikach. Jego powierzchnia wynosi 155 m kw. Dom został przez właścicieli wybudowany dla siebie, jednak z przyczyn losowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

Oferujemy do sprzedaży połowę bliźniaka położonego w Nowych Włochach. Lokalizacja bardzo dobra ,blisko do przystanku ztm, doskonały dojazd samochodem do wielu dzielnic Warszawy do ul 4czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krostoszowice

Krostoszowice,śląskie

189 000 zł140 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja! dom - Krostoszowice - 189 000zł. Polecamy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Krostoszowic (woj. Śląskie). Budynek z lat 50-tych posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Spalice

Spalice,dolnośląskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -świetna lokalizacja- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Spalice. Wybudowany ok. 1992 roku parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

590 000 zł185 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny w Bielsku Białej w dzielnicy Hałcnów posadowiony w działce o powierzchni 1200 m2 .Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi .Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

1 760 000 zł400 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Kamienica trzykondygnacyjna po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Wymienione instalacje wodne, energii elektrycznej i gazu oraz przyłącza mediów do budynku. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Luboń

Luboń,pomorskie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Cudowna i urocza posiadłość -dom 300m2 plus ośrodek wczasowy na Kaszubach - 6,5 ha - Idylla położona nad jeziorem wśród lasów i jezior kaszubskich na terenie natura 2000 - absolutna oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kopernik

Gliwice,śląskie

596 000 zł230 m² 2 591,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy do sprzedaży d om położony w okolicy osiedla Kopernika. Jest on posadowiony działce o powierzchni 330 m 2 w kształcie prostokąta o bokach 314x23m, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Marki,mazowieckie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom do remontu ale na ślicznej narożnej działce-pomnikowa-marki. Kontakt:Ryszard Celej tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

272 000 zł120 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Jego powierzchnia wynosi 120 m kw, usytuowany jest na działce o powierzchni 472 m kw.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

149 000 zł145 m² 1 027,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

atrakcyjna lokalizacja, pełne uzbrojenie, duża 1,37 ha działka, przepływający strumyk i sąsiedztwo lasu dają wiele możliwości zagospodarowania. atrakcyjnie położona nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

489 000 zł260 m² 1 883,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 171 m²

Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 157,41 m² i poddaszem do ewentualnego zagospodarowania o pow. 102,16 m² wraz z działką o powierzchni 2171 m². Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł248 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Polecamy dom zabudowie szeregowej (segment środkowy) na Wilanowie. Działka o pow. 208 m. Zakończenie budowy 2002r. Wykończony w dobrym standardzie. Opis domu: garaż ok. 16 m. Parter - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

560 000 zł240 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży dom szeregowy w Tarnowskich Górach, dzielnicy Stare Tarnowice. Jego powierzchnia całkowita wynosi 240 m kw. Dom składa się z piwnicy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony 7km od centrum Gliwic w Czekanowie. Może służyć jako jedno lub dwurodzinny ponieważ składa się z dwóch odrębnych mieszkań. Parter to dwa pokoje,.