dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny wolnostojący dom w samym sercu Konstancina. Na dole domu przestrzenny salon o pow.33 m2, kuchnia z jadalnią, przedpokój, łazienka i pokój. W garażu znajduje się pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

595 000 zł188 m² 3 164,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z 2004 roku z ogródkiem w rejonie os. Langiewicza. Bardzo dobry dojazd asfaltowy w kierunku Centrum jak i obwodnic Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waligóry

Dziekanów Leśny,mazowieckie

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy do wprowadzenia się dom (skrajny segment) o pow. 150 m2 + 134 m2 ogródka na kameralnym osiedlu w Łomiankach (dziekanów Leśny). Na dom skadają się: parter (70,3m2) Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, os. Kiełczowskie

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis: komfortowy dom parterowy, wolnostojący położony na terenie kameralnego osiedla o powierzchni użytkowej 160 m2. Na parterze znajduje się główne wejście do budynku, wiatrołap, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

794 185 zł143 m² 5 553,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 143,01m2 na działce 973m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 620 000 zł300 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży oferta ds -2930 oferta jest prezentowana W opcji bez prowizji dla kupującego, gwarantuje bezpieczeństwo zakupu - każda transakcja Z udziałem biura jest ubezpieczona. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Praktycznie nowy dom (rok zakończenia budowy: 2009) o powierzchni ok. 300+ m2 na działce 1040 m2 w cichej miejscowości Stefanowo ok. 1000 m od Al. Krakowskiej, wykończony wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

900 000 zł380 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 380m2 (stan surowy otwarty) w Falentach Dużych. Działka 1870m2 do własnej aranżacji. W domu rozprowadzona jest instalacja elektryczna, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

1 339 000 zł180 m² 7 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Do sprzedania segment środkowy 180mkw na działce 210mkw położony na Ursynowie okolice ul. Tanecznej. Segment położony na kameralnym, zamkniętym strzeżonym osiedlu ( 12 rodzin ), w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

120 000 zł76 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Oferta zarezerwowana!uwaga! Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - nr 11875. Proponujemy Państwu domek w zabudowie bliźniaczej położony ok. 6 km od Kiszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

157 900 zł70 m² 2 255,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:791 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną, położoną na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Masłowice

Masłowice,łódzkie

360 000 zł326 m² 1 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pasaż nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dwór wpisany do rej. zabytków na podstawie decyzji konserwatora zabytków z dn. 1,02.1962 nr KL III-52/62/62, obecnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

1 500 000 zł126 m² 11 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

| polecam na sprzedaż piękny dom wolnostojący na dużej posiadłości, znajdujący się na cichym i spokojnym osiedlu villowym w Suchym Lesie. Dom zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio! Srzpedam bądz zamienie na mieszkanie. Przestrzenny dom 195m2 (ok. 85m2 na każdej kondygnacji), usytuowany w zamkniętym osiedlu Willa Laguna w pobliżu ul Puławskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

970 000 zł360 m² 2 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo agroturystyczne! Polecamy Państwu duży wolnostojący dom w malowniczej okolicy , znajdujący się 7 km. od Gryfic i 25 km od Pobierowa, dom o powierzchni użytkowej 360 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Polecam do sprzedaży szeregowiec o powierzchni 146,21m2 wybudowany z najwyższej jakości materiałów, położony na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Tulcach. Parter:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:605 m²

Doskonała lokalizacja, dogodna komunikacja, przyjazne sąsiedztwo, bezpieczna I spokojna okolica. Położenie zapewnia szybką i bezproblemową komunikację z miastem (zarówno zimą jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

235 000 zł153 m² 1 535,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny usytuowany w miejscowości Emilianów obok Krzyżówek. Dom znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy w otoczeniu lasu. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

465 000 zł163 m² 2 852,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom w zabudowie szeregowej Jędrzychów Nieruchomość zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu na Jędrzychowie - doskonały dojazd do centrum miasta. W pobliżu szkoła, sklepy, żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 200mkw, z działką ok. 400mkw w centrum Wesołej. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej ocieplony styropianem, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł180 m² 3 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący z lat '70, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z garażem, położony w cichym miejscu na Wojnowie. Pow. całk. ok.180m2, pow. mieszk. ok. 120m2, pow. działki 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydzynki

Rydzynki,łódzkie

520 000 zł191 m² 2 721,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro Nieruchomości rentsell przedstawia ofertę dla amatorów obcowania z naturą, lubiących cisze i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. Ale jednocześnie z łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

540 000 zł225 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący typu bungalow o pow. całkowitej 225m2 na działce 1509m2, domy Łochowo. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący o powierzchni 120m2. Dom zbudowany z cegły, z nową elewacją. Wchodząc do domu, wchodzimy bezpośrednio do przestronnego salonu , z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

165 000 zł59 m² 2 794,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga! Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - nr 11875. Proponujemy Państwu bardzo ładny domek w zabudowie szeregowej położony ok. 4 km od Kostrzyna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czapla

Czapla,zachodniopomorskie

255 000 zł100 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Czapli Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej miejscowości Czapla gm.Wałcz.Posesja posiada znakomitą lokalizację nad rzeką pstrągowo-lipieniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

700 000 zł175 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 168,44m2 na działce o pow. 237m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * przyziemie (pow. 46,16m2) - garaż o pow. 39,72m2 -.