dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Parkitka

Częstochowa,śląskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:274 m²

Opis oferty Pomieszczenia na parterze : ganek , wiatrołap, hol, salon, pokój, kuchnia , duza łazienka , garaz z częścią gospodarczą, wejście także z dom Pomieszczenia na piętrze 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

389 000 zł176 m² 2 210,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Osiedle: pierwszy etap budowy (2015) obejmuje dwa domy dwukondygnacyjne składające się z czterech lokali każdy. Osiedle ogrodzone, wjazd z ulicy Parkowej na teren osiedla poprzez automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in wilanów dom na sprzedaż W wilanowie Dom na sprzedaż w Wilanowie w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzóski

Chełm,lubelskie

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom z działką w Chełmie. Dom składa się z 6 pokoi,2 kuchnie ,3 łazienki. Na działce znajduje się garaż z kanałem i z użytkowym poddaszem i przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tułowice

Tułowice,opolskie

380 000 zł190 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, dziewięć pokoi, o pow. ok. 190 m2, działka 8 arów, tułowice. Oferta na wyłączność Dom wolnostojący /może być dwu-rodzinny / o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

899 000 zł236 m² 3 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 922 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy wolnostojący dom z 2012r. Malownicze i ciche położenie, niedaleka odległość od Szczecina. Tylko 100 metrów od granic administracyjnych miasta. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł200 m² 3 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaży dom bliźniak po kapitalnym remoncie zlokalizowany na osiedlu Górzyskowo. Powierzchnia użytkowa 102, całkowita 200m2, działka 584m2. Nietypowy układ pomieszczeń. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiecka

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł165 m² 2 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 000 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Osiedle Grzybowo w Lesznie Powierzchnia: 165 m2 Pow. działki: 460 m2 Media: woda, prąd, gaz, kan. w budynku Kupujący jest zwolniony z podatku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubiechnia Wielka

Lubiechnia Wielka,lubuskie

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom o pow. 210 m2, w ostatnich latach wyremontowany, znajduje się na działce 3500 m2. Dom składa się z salonu, kuchni, spiżarni, 2 łazienek oraz 4 sypialni. Dodatkowo jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Świętoszów,dolnośląskie

270 000 zł130 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam dom, połowa bliźniaka. Powierzchnia użytkowa 100 m2, działka o powierzchni 530 m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się pokój dzienny , kuchnia,sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Dąbcze,wielkopolskie

465 000 zł141 m² 3 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowość! MDM! Nieduży, prosty w budowie dom, niepodpiwniczony, przeznaczony dla rodzin 4-5-osobowej. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepłego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Halinów

Halinów,mazowieckie

906 000 zł216 m² 4 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 748 m²

Dworek z 1934 roku! Unikatowa stylistyka z początku ubiegłego wieku! Budynek w bardzo dobrym stanie, solidnie zbudowany (trzy warstwy cegły), dobrze utrzymany. Powierzchnia całkowita to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lucerny

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony w Warszawie Anin-Sadul okolice ulicy Lucerny. Dom o powierzchni 330m2, działka o powierzchni około 700m2. Garaż na dwa samochody. Aktualnie dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

820 000 zł330 m² 2 487,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:793 m²

Przestronny dom wolnostojący, z pięknie zagospodarowanym ogrodem, w Bezrzeczu. Na powierzchnię całkowitką 329,7 m2 składają się: piwnica - pom. gospodarcze z kotłownią, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielgolas Brzeziński

Wielgolas Brzeziński,mazowieckie

685 000 zł165 m² 4 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny, nowy dom wolnostojący w Wielgolesie Brzezińskim, gmina Halinów. Dom został zbudowany w 2008 roku. Powierzchnia całkowita - 165m2, zaś mieszkalna - 135m2. Dom jest piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Andrespol

Andrespol,łódzkie

740 000 zł177 m² 4 171,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:822 m²

Nowoczesny jednorodzinny parterowy dom z poddaszem użytkowym. Rok budowy 2009. Dom całkowicie wykończony, powierzchnia użytkowa domu - 121 m2. Na parterze znajdują się: wiatrołap, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

1 395 000 zł225 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

DO sprzedaży nowoczesny dwupiętrowy dom Z garażem I ogrodem tuż pod krakowem O powierzchni 225 M2 składający się Z Parter: 5 sypialni, salon z jadalnią, otwartej kuchni oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

339 000 zł200 m² 1 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy Zgorzelca przy ul. Reymonta. Budynek dwu kondygnacyjny podpiwniczony, parter: salon, kuchnia pokój z wyjściem na ogród, wc. Korytarz 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł191 m² 3 659,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Międzylesiu w świetnym punkcie tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym o powierzchni 175 m2 (plus garaż 16 m2) z małym ogródkiem (około 25 m2) zlokalizowany przy uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wspaniały dom w spokojnej i cichej okolicy poza miastem. W pełni wyposażony oraz umeblowany w stanie idealnym. W salonie podłoga dębowa,wypoczynek oraz sprzęt audio.W centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Rybnik,śląskie

259 000 zł96 m² 2 697,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wybudowany wśród nowych domów mieszkalnych. Budynek jednokondygnacyjny ze spadzistym dachem. Możliwość zakupu domu w programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

998 000 zł300 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

263. Zalesie Dolne 2 domy mieszkalny i usługowy razem 275m , 5 pokoi, 3 łazienki, garaż z 2008r na działce 1000m (25x40m).Nowy dom w dobrej technologii, kryty dachówką ceramiczną - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wolno stojący, całkowicie podpiwniczony dom jednorodzinny wykonany w systemie kanadyjskim, znajdujący się w Bogatyni przy ul. Krakowskiej. Powierzchnia domu 120 m2 i obejmuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł206 m² 2 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na Pogodnie. Świetna lokalizacja, łatwy dojazd do centrum miasta. w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuchów

Głuchów,łódzkie

90 000 zł88 m² 1 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Lokalizacja: miejscowość: borysław Gmina: głuchów Województwo: łódzkie transakcja: cena: 90000 złotych do negocjacji. Cena wraz z wyposażeniem domu oraz garażu - lbetoniarka, krajzega ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży bliżniak w Nadarzynie na osiedlu. Opis budynku: piwnice: pokój 18m, pokój 16m, łazienka 4m, pralnia 12m, spiżarka 2,5m, dwa pomieszczenia gospodarcze 4m i 2,5m Garaż na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł212 m² 10 613,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Połowa bliźniaka położona w pięknej, cichej klimatycznej okolicy Starej Saskiej Kępy, jednocześnie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Doskonałe połączenie ze Śródmieściem poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac Juliusza Osterwy

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wawer Radość blisko skm i autobusy , cicha okolica willowa, blisko szkoła , przedszkole. Parterowy dom o powierzchni zabudowy 157 m2. Położony w Radości w willowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł183 m² 3 725,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Kameralne osiedle segmentów zlokalizowanych w Warszawie Wawer. Domy dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym i garażem. Do sprzedania oferujemy dwa segmenty środkowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 808 m²

Przepiękna działka o powierzchni 3808 m2 zabudowana klimatycznym domem " z duszą " , murowanym z lat 90 -tych o pow około 200 m2. Działka wokół domu bardzo ładnie zagospodarowana ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 099 000 zł255 m² 4 309,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny nowoczesny dom wolnostojący wykonany z materiałów najwyższej jakości znajdujący się w świetnym punkcie Józefowa. Zbudowany z myślą o ludziach ceniących nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w zielonej i cichej okolicy Miedzeszyna. 300m od przystanku i 5 minut jazdy samochodem do Wału Miedzeszyńskiego. Dom komfortowy położony na pięknej zielonej i elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł172 m² 4 622,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Inwestycja zlokalizowana jest na zielonych terenach dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy: wawrze przy ulicy Zwoleńskiej. Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową, dużymi połaciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł279 m² 6 630,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący, położony w okolicy ul. Zwoleńskiej. Zbudowany według indywidualnego projektu, którego głównym zamysłem była wygoda i duże powierzchnie pomieszczeń przeznaczonych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Willowa

Józefów,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom z duszą w przepięknym ogrodzie tworzącym enklawę spokoju i intymności .Wracając do domu można się wyciszyć i odpocząć zatopieni w zieleni. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Rezydencja z basenem zlokalizowana na granicy Wawra i Pragi Południe (niecały kilometr od osiedla Gocław). Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy przy cichej uliczce wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, w zabudowie szeregowej położony przy lokalnej uliczce. Świetna lokalizacja - bardzo blisko komunikacja miejska (ok.100m), sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Panny Wodnej

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:827 m²

Elegancka willa z przepięknym ogrodem i basenem zewnętrznym w Wawrze w okolicach ul Panny Wodnej. Wnętrze wygodne i przestronne. Parter Składa się z salonu o pow 32 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij