dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

917 000 zł207 m² 4 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Malownicze osiedle ok 30 nowych domów jednorodzinnych, 200m do lasu, 600m do szkoły i do przedszkoli, (nowoczesne boiska sportowe, korty tenisowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wykończony zewnętrznie w luksusowym standardzie. Ogrodzenie klinkierowe: front - kute w kuźni, furtka podświetlana zmierzchowo, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w stylu dworkowym położony w Wieliszewie , o pow 180 m na działce 732. Dom projektu Archon "pod Jemiołą II". Cena dityczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zajęcza

Dębnica Kaszubska,pomorskie

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy w otulinie parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Dom składa się z 4 pokoi (w tym jeden gabinet z dodatkowym wejściem), 2 łazienek i kuchni. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom wolnostojący częsciowo wyremontowany w Świebodzicach. Budynek częściowo podpiwniczony, rozmieszczenie pomieszczeń: parter po remoncie - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

378 000 zł181 m² 2 088,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom wolnostojący z działką w Żorach o powierzchni 159,2+21,8m 2. Dom od dewelopera. Koszt prac związanych z wykończeniem budynku mieszkalnego wynosi 86 667,52 zł. Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 333 000 zł180 m² 7 405,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom posiada taras (częściowo zadaszony) i doskonale utrzymane ogródki z przodu i z tyłu budynku. Na parterze znajduje się garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kurak

Zgierz,łódzkie

370 000 zł254 m² 1 456,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

| do sprzedania lub zamiany na mieszkanie w blokach wygodny dom w atrakcyjnej cenie w spokojnej okolicy. Dom o pow. 254m2 na działce ok. 363 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł320 m² 14 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nieruchomość stworzona dla osób, które pragną mieszkać blisko centrum z doskonałym dojazdem (samochodem, metrem, tramwajami, autobusami) a odpoczywać w spokojnym, zielonym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Owczarnia,mazowieckie

1 600 000 zł206 m² 7 766,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Do sprzedania bardzo fajny dom, zaprojektowany na wzór przedwojennych willi. Parter domu to duży salon z piecem kaflowym (ok 50 m.kw) z wyjsciem na taras, duża kuchnia, wc, łazienka oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

6 018 000 zł550 m² 10 941,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony w spokojnej okolicy, niska zabudowa, las, pełna infrastruktura - odległość od metra ok.1500 m, od przystanku autobusowego ok.150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł149 m² 5 221,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej. NA parterze: salon(z kominkiem) z aneksem kuchennym, łazienka (prysznic), wiatrołap, korytarz, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

980 000 zł236 m² 4 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w Błoniu na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Wybudowany w 1970 roku i rozbudowany w 1995. Budynek o powierzchni całkowitej 236.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

1 125 000 zł250 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący na działce 800m2. Powierzchnia dołu 110m2 + 50m2 garaż, powierzchnia góry ok.90m2. Parter: kuchnia z jadalnią, duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

590 000 zł249 m² 2 369,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 146,4m 2 w Nowej Wsi Lęborskiej opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

600 000 zł158 m² 3 808,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 157,56m/kw usytuowany na działce o powierzchni 1800m/kw w Strzeniówce gmina Nadarzyn. Dom składa się na parterze z przedsionka, sieni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góraszka

Góraszka,mazowieckie

749 000 zł228 m² 3 285,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atrakcyjna oferta! Osiedle nowopowstałych bliźniaków w Góraszce/gm. Wiązowna. Trzy domy dwurodzinne tworzące zamknięte, ogrodzone osiedle. W stanie developerskim, jeden lokal mieszkalny ma: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pięknie położony dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie; 5 pokoi, garderoba, duża łazienka z wanna z hydromasażem i prysznicem, ubikacja na parterze, duże - funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam pół bliźniaka w Warszawie na Ursynowie. Luksusowy dom z 2010 r. z ogrodem przy mało ruchliwej ulicy, bezpośrednio nad stawem. W skład domu wchodzą: parter: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

625 000 zł252 m² 2 480,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:418 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania 6 segmentów 3 kondygnacyjnych w zabudowie szeregowej w Żabiej Woli (30 km od Warszawy - kier. Raszyn). Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Częstochowa,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:614 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący W dzielnicy grabówka! Dom z końca lat 80-tych , z cegły , położony na działce 614m2 w cichym spokojnym miejscu. Dach kryty papą termozgrzewalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Legionowo/skrzeszew. Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 164m2. Powierzchnia całkowita wynosi 230m2. Dom usytuowany na działce 700m2 na ogrodzonym osiedlu kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

995 000 zł190 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom w południowej części Milanówka o powierzchni 190m2 na działce o powierzchni 1600m2 z 1970 roku wyremontowany i rozbudowany w 2000 r. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 332 000 zł303 m² 4 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom po niewielkiej modernizacji dom może pełnić funkcję dwurodzinnego. Nieruchomość z działką powierzchni 819m2 na której obok domu mieszkalnego o powierzchni 250m2 znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

830 000 zł260 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 230m2, garaż 32m2 na działce powierzchni 600m2. Liczba pokoi: 6, łazienek 4. Budynek jednorodzinny, mieszkalny, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł940 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:921 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Jedyny w Warszawie w takiej cenie, idealny, o wielkim potencjale 5-cio kondygnacyjny budynek z 2004 r. Budynek posiada 18 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

410 000 zł114 m² 3 602,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:99 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowa inwestycja w centrum Góry Kalwarii. Zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż nowy wolnostojący dom w Modlicy koło Krakowa w nowej inwestycji Modlnica Point. Modlnica point to nowoczesny kompleks składający się z 16 domów zlokalizowanych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie,lubuskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolno stojący gmina Witnica- oddalonej od Gorzowa Wlkp. o 16 mkw. Przedmiotem niniejszej oferty jest dom wolno stojący położony w gminie Witnica. Dom o powierzchni 120 mkw usadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

| oferujemy zmodernizowany 3-pokojowy dom w dobrej lokalizacji w Głownie. Wnętrze do niewielkiego wykończenia.Możliwość zamiany na mieszkanie w blokach od 60 m2. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł248 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja na Zawadach przy ulicy Sytej. Segment środkowy położony w zadbanej inwestycji z 2002r. Zawady to część Wilanowa, która pozwoli w ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świeża

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni 220m2, działka 300m2 Cicha spokojna okolica, dużo terenów spacerowych i rekreacyjnych: ścieżki rowerowe, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

600 000 zł88 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedania ładna działka w centrum Podkowy Leśnej o powierzchni 1380m2. z wolno stojącym domem do rozbiórki lub kapitalnego remontu o powierzchni 88m2 Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Do sprzedaży dwa budynki o pow. 600m i 200m na działce 1097 w Otwocku. Budynki są przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej - wynajem pokoi. Pokoje są dwu, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do Sprzedaży dom w Strzelinie o powierzchni użytkowej około 120 m2. Piętro - 3 pokoje - łazienka Parter - salon - kuchnia - łazienka Dom wykończony w wysokim standardzie! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyzamcze

Lębork,pomorskie

399 900 zł460 m² 869,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

0%- kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dwupiętrowy dom mieszkalno-usługowy w Lęborku o pow. całkowitej 460m 2 , w skład którego wchodzą pomieszczenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

753 000 zł270 m² 2 758,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam duży dom w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Całkowita powierzchnia domu to 270 m2, użytkowa 213,57 m2. Dom położony jest na końcu ślepej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gniazdowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam wolnostojący dom o pow. 180m2 na Warszawskim targówku/zaciszu z 1992r. Działka na której stoi budynek ma pow 350m2 i jest w pełni zagospodarowana. Dom jest 1 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kątna

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł217 m² 7 834,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej położony w Warszawie na Mokotowie. Dom składa się z 2 poziomów oraz antresoli. Obecnie jest w stanie surowym zamkniętym z zamontowanymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij