dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Kalisz

Kalisz,pomorskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domek letniskowy położony w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany. Bardzo atrakcyjna okolica, otoczenie lasów, a do jeziora jest zaledwie 200m. Domek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł172 m² 5 759,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Uwaga! Oferta od dewelopera! Dom na ekskluzywnym nowym osiedlu w Warszawie -wesołej. Kameralne zamknięte osiedle sześciu domów w zabudowie szeregowej-skrajnej na obszarze ponad hektara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł100 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w miejscowości Sokoligóra, wraz zabudowaniami gospodarczymi w skład których wchodzi garaż , chlewnia i pomieszczenie gospodarcze. W domu znajduje się ;kuchnia , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł198 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż dom w atrakcyjnej lokalizacji w Zdrojach, przy jednej z bocznych uliczek. Zabudowa bliźniacza z 1979 roku. Dom może funkcjonować jako dom dwupokoleniowy. Na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

410 000 zł170 m² 2 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowy dom w nowym chechle! Do sprzedaży nowoczesne, oszczędne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Parter z użytkowym poddaszem. Domy mają powierzchnię użytkową 134,6 m2 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wrocław - Krzyki - Jagodno, dom z lat 70. XX wieku, zabudowa bliźniacza, pow. 150 m2 na działce 500 m2. Dom podpiwniczony, dwukondygnacyjny, dach płaski kryty papą termozgrzewalną, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 090 000 zł201 m² 5 422,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży pół bliźniaka z pełnym wyposażeniem.Wnętrze budynku urządzone nowocześnie z najlepszych materiałów. Na parterze, w salonie połączonym z kuchnią i jadalnią(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł180 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej - 5 pokoi, 120m2 działka 362m2 cena 325000pln. Prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow użytkowej 120m2 w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

350 000 zł148 m² 2 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny, nowy, wolnostojący dom o powierzchni 148m 2. Towarzyszy mu 1000-metrowa działka. W sąsiedztwie znajdują się las oraz inne działki budowlane. Prosta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Proponujemy do sprzedaży dom w miejscowości Zieleniewo , gm. Kobylanka, pow. stargardzki, na dużej działce o powierzchni 2000 m2. Dom w ciekawej lokalizacji, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

795 000 zł286 m² 2 779,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny wolnostojący dom , wyończony z dbałością o szczegóły o pow całkowitej 286m, położony na działce 1100m przy lesie. Cisza, zieleń i spokój to atuty tego domu. Syl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania 1/2bliźniaka o powierzchni 75m2 na działce o powierzchni 450m2 zagospodarowanej, starodrzew. Na parterze: salon o pow. ok 15 m2 z wyjście na duży słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł172 m² 5 759,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł120 m² 8 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Zapraszam! Z przyjemnością polecam Państwu dom w zabudowie szeregowej z garażem w cichej i spokojnej okolicy Starych Bielan blisko stacji metra Słodowiec obok parku! ~dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Puste Łąki

Puste Łąki,mazowieckie

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Działka letniskowa 1138m super położona obok las, blisko rzeka Liwiec , ogrodzona, zadrzewiona na działce został wybudowany dom letniskowy typu Brda 60m powierzchni użytkowej, podpiwniczony, (garaż ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przytorze

Bełchatów,łódzkie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom szeregowy skrajny, o pow. ok 250 m2 zlokalizowany na os. Przytorze. Dom jest po remoncie, wcześniej był wynajmowany (dół oraz piwnica) na gabinety lekarskie. tel.Serdecznie Polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

950 000 zł483 m² 1 965,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Duży i przestronny dom o powierzchni 483 m3 w stanie deweloperskim w miejscowości Wyględy gmina Leszno posadowiony na działce o powierzchni 1721 m2. Na parterze budynku mamy 251.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Stylowy dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, z garażem na dwa samochody. Na parterze zaprojektowano przestronny salon, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Polecam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo atrakcyjnym miejscu na Gumieńcach. Spokojna bezpieczna okolica, z dogodnym dojazdem do centrum miasta, a ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pół bliźniaka w stanie developerskim w Józefowie o pow. 200m użytkowych na działce 500m. Budynek zbudowany jest z najlepszych materiałów; cegła porotherm + styropian 12. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

514 000 zł220 m² 2 336,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy dom jednorodzinny w Grodzisku Mazowieckim, zbudowany w szeregu trzech domów. Budynek murowany z silikatu, ocieplony 20 cm. styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł350 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Polecam do sprzedaży dom na Flisach. Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2, jadalnia 12m2, gabinet 16m2 III poziom-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Klucz

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Polecam na sprzedaż parter domu z pięknym ogrodem! Wejście do domu jest niezależne. Schody prowadzą na wysoki parter. Na powierzchnię 90 metrów składają się 3 sypialnie - w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kanonierów

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

sprzedaż , Dom wolnost. jednorodz. do zamieszkania, olsza, okolica ulicy Wileńskiej. Dom z lat siedemdziesiątych po remoncie generalnym w 2003r. Ocieplony 10cm styropian i wytynkowany. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

270 000 zł180 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący w malowniczej okolicy Boguszowa-Gorc. Nieruchomość do wykończenia. aktualne wszystkie dokumenty (wszelkiego rodzaju pozwolenia oraz dziennik budowy). według aktualnych projektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

250 000 zł157 m² 1 591,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego, wolnostojącego, w surowym stanie otwartym, o pow. użytkowej 157,10 m2 , położonego na działce o pow. 8 arów w kształcie prostokąta - część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wykonany wg. indywidualnego projektu robionego przez architekta. Cechuje go ciekawa bryła i ładne wnętrza. Dom otoczony pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bytom

Bytom,śląskie

450 000 zł89 m² 5 067,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Dom położony w centrum Bytomia , ulica przyległa do ul. Woźniaka. Na parterze są dwa pokoje kuchnia i łazienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

564 000 zł215 m² 2 618,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Parter: kuchnia-7,28m2, hall-14,17m2, jadalnia-15,57m2, pokój dzienny-23,80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł142 m² 4 584,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest miedzy Warszewem a Osowem, wokół nowe osiedla domów jednorodzinnych. Bliskość Gubałówki oraz Puszczy Wkrzańskiej, pozwala cieszyć się urokami naszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

1 845 000 zł359 m² 5 139,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedwojenny dom, z 3ma niezależnymi mieszkaniami. Wspólna klatka schodowa z której wchodzi się na kondygnacje. Każda kondygnacja ma 93m.kw. Parter: kuchnia 14m.kw., salon 29m.kw., pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 095 000 zł200 m² 2 651,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

Do sprzedaży nowy segment bliżniaka w Jankach. Rozkład pomieszczeń: przedsionek,kotłownia, korytarz, kuchnia połączona z salonem + wyjście na ogród, łazienka (kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Biała Podlaska,lubelskie

309 000 zł140 m² 2 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu przy ul. Sosnowej w Białej Podlaskiej. W domu znajduję się 6 pomieszczeń mieszkalnych. Duże podwórko, ogrodzone. Powierzchnia działki 993 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pod Arkadami

Chorzów,śląskie

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Gotowy do zamieszkania dom na osiedlu "Pod Arkadami". Segment skrajny 230 m2, z dużą zagospodarowaną działką (666 m2) będącą w wieczystym użytkowaniu, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy Państwu przedsprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Uroczym w miejscowości Zaczernie na peryferiach Rzeszowa! Osiedle budowane jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 180 000 zł245 m² 4 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy, atrakcyjny dom w podwarszawskim Legionowie - 245 m2 na działce 835 m2, do wprowadzenia. Indywidualny projekt, przestronne wnętrza, oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mąkowarsko

Mąkowarsko,kujawsko-pomorskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący typu klocek w Mąkowarsku. Powierzchnia domu 300m2, działka 900m2. Dom jest w całości podpiwniczony. Na parterze jest salon, kuchnia, pokój oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolno stojący w Brwinowie na granicy Podkowy Leśnej z 1988 roku o powierzchni mieszkalnej 195m2 modernizowany od 1992r na działce o pow. 962m2 Dom składa się z: piwnica: garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starosiedle

Starosiedle,lubuskie

229 000 zł110 m² 2 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom położony około 9 km od Gubina. ~Na powierzchni około 110 m kw. znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i hol i duża weranda. Dom po remoncie, okna pcv, podłogi w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł310 m² 2 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:473 m²

Pięknie położony dom w samym sercu jednej z bardziej prestiżowych dzielnic Szczecina jaką jest Osów. Po wejściu do domu na pierwszym poziomie znajduje się duży,jasny i ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostkowice

Kostkowice,śląskie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom całoroczny konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną o pow. 80m2 kryty blachodachówką znajdujący sie na dziłce o powierzchni 1200m2. Na parterze znajduje się salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij