dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 025 000 zł210 m² 4 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Spokojna okolica, mili sąsiedzi, graniczy z działkami pracowniczymi, w ślepej ulicy. Wyodrębnione mieszkanie 36 m2 z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastruna

Mysłowice,śląskie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Komfortowo wyposażony dom w zabudowie szeregowej - Osiedle zamknięte Jastruna Residence w Mysłowicach. Dom w zabudowie szeregowej, wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł320 m² 4 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:495 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni 320 m(powierzchnia zabudowy 12m na 12 m ) Parter /przyziemie : hall ,garderoba (5 m ) ,biblioteka (ok 18 m )salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Winiary

Kalisz,wielkopolskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Bliźniak dwukondygnacyjny z zagospodarowanym ogrodem położony na osiedlu Winiary. Na parterze znajduje się duży, jasny salon połączony z kuchnią z wyjściem na taras, gabinet, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

1 880 000 zł270 m² 6 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Nietypowa nieruchomość położona 25km od Szczecina dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Na nietypowość tej oferty wpłw ma jej charakter ponieważ nie składa się ona z jednego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góraszka

Góraszka,mazowieckie

749 000 zł228 m² 3 285,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjna oferta! Osiedle nowopowstałych bliźniaków w Góraszce/gm. Wiązowna. Trzy domy dwurodzinne tworzące zamknięte, ogrodzone osiedle. Jeden lokal mieszkalny ma: -powierzchnię całkowitą 228.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warchoły

Warchoły,mazowieckie

315 000 zł2 800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom znajduje się w urokliwej okolicy otoczonej domami letniskowymi i lasami. Budynek spełnia wszystkie wymogi domu całorocznego. Nieruchomość położona w miejscowości Warchoły gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczmiska Pierwsze

Karczmiska Pierwsze,lubelskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej około 70 m2, składający się z 4 pokoi w rozkładzie amfilady. Kuchnia i łazienka odzielnie. Dom niewielki, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

513 780 zł100 m² 5 137,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

513 780 zł100 m² 5 137,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł427 m² 5 854,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

miejscowość: kraków dzielnica lub rejon: grzegórzki adres: grunwaldzka typ obiektu: dom powierzchnia: 427,00 m2 powierzchnia działki: 4,70 a cena: 2 500 000 zł kredyt: oblicz ratę kredytu cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Piła,wielkopolskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Szereg środkowy W pile na osiedlu górnym doskonała lokalizacja! możliwość zamieszkania przez dwie rodziny - dwa osobne wejścia Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży dom z 1996 roku, całkowicie remontowany w 2006. Dom znajduje się na Saskiej Kępie, przy ul. Algierskiej, 7km od Pałacu Kultury. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Parzęczewska 1 zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni całkowitej ok.200m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 800 000 zł380 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:700 m²

Doskonale zlokalizowany pensjonat w Międzywodziu, 300m od plaży, dom o powierzchni 380m kw. posadowiony na działce 700m kw. Pensjonat prężnie działający, pełne obłożenie w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 127 000 zł222 m² 5 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Wolnostojący. Parter: salon z kominkiem-25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

595 000 zł218 m² 2 729,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta sprzedaży domu z przepięknym widokiem na góry w dzielnicy Zor. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218mkw usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 218mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jerzyka

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł645 m² 3 719,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Sprzedam dom w Warszawie na Ursynowie z 2000roku. Położony w zacisznym osiedlu domków z bliskim połączeniem z obwodnicą. Parter : salon ok 120m2 otwarty na -ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabór

Zabór,lubuskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| dom położony w gminie zabór - urocza okolica- sprzedaż lub zamiana Nieruchomość położona na działce 1300m2, powierzchnia domu: ok 90 m2 plus ok 85m2 poddasza (do zagospodarowania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:642 m²

Całoroczny dom w wypoczynkowej miejscowości Wieleń. 100 m od jeziora wieleńskiego Dwukondygnacyjny, podpiwinczony Powierzchnia użytkowa: 204 m2 7 pokoi, 2 łazienki, sauna Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Spalona

Spalona,dolnośląskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolno stojący W spalonej~do sprzedaży kilkuletni, wolno stojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni około 250 m2, położony w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł105 m² 4 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Glinkach. Działka inwestycyjno - budowlana, idealny pod siedzibę firmy. W sąsiedztwie market, giełda, oraz wiele innych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom wolnostojący O charakterze mieszkalno -usługowej, śródmieście jeleniej góry.POWIERSZCHNIA UŻYTKOWA 230 M2.CENA 500 000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom z bala drewnianego, luksusowy, w pełni ekologiczny, bardzo tani w utrzymaniu. Dom jest dwurodzinny - są w nim dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

540 000 zł210 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała - pisarzowice - dom na sprzedaż nowa niższa cena! Piękny nowy dom zlokalizowany na granicy Bielska i Pisarzowic. Dom o powierzchni użytkowej 180 m2, położony na 9a działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 000 zł500 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 213 m²

Proponowany do sprzedaży dom zlokalizowany jest blisko centrum miasta, w dzielnicy Bukowo.Bardzo dobry dojazd do centrum i innych części miasta środkami komunikacji miejskiej. Przestronny, wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieńków

Pieńków,mazowieckie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowocześnie zaprojektowany i urządzony dom wolnostojący. Położony w spokojnej okolicy 22 km od centrum Warszawy - możliwy również dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

W pełni wykończony nowy dom z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu i otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Około 600 m do szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkola i przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Do sprzedania w Podkowie Leśnej dom wybudowany w 1957 roku. Powierzchnia domu 180m2 .Pow. działki ze starodrzewem 2050 m2. W 2002 roku budynek remontowano. Na działce jest wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł240 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom w trakcie budowy położony w atrakcyjnej, prestiżowej okolicy w Szałe, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom o powierzchni użytkowej ok. 240m2 to dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Police

Police,zachodniopomorskie

340 000 zł211 m² 1 611,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Policach. Nieruchomość położona w bardzo cichej i spokojnej okolicy nad rzeką Karpią przy nieruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom + mieszkanie w super lokalizacji piękna zagospodarowana działka. Dom z mieszkaniem ok 80 m kw na parterze ,osobne wejście z poziomu gruntu idealne dla osób starszych lub na wózku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

460 000 zł144 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom - Ustroń Nowe osiedle domów bliźniaczych, wolnostojących. Budynki są usytuowane w pięknym i zacisznym miejscu w Ustroniu. Enklawa spokoju i zieleni. Bardzo dobry i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marklowice

Marklowice,śląskie

185 000 zł150 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania, maklowice koło Wodzisławia - 185 000zł. Przedstawiamy Państwu ofertę domu jedno bądź dwu-rodzinnego. Budynek wybudowany z cegły w latach 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

890 000 zł292 m² 3 047,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Nowa niższa cena! Możliwość zamiany na mały dom! Nowoczesny niepodpiwniczony dom jednorodzinny .Działka zagospodarowana. Pow. użytkowa 212,50m.kw : parter - 131,50 oraz poddasze - 81 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł191 m² 3 659,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Lokalizacja/budynek: segment zlokalizowany przy jednej z najpiękniejszych uliczek Międzylesia prowadzącej wprost do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i Ośrodka Helenów (w nim stadnina koni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o powierzchni 172 m2, przy ul. Szymanowskiego we wrocławiu. Nowoczesna Rezydencja Aretuza położona w prestiżowej lokalizacji na Zalesiu we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w Jabłonnej w stanie deweloperskim. Parter: salon z kuchnią i łazienka, i piętro: sypialnia małżeńska z osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różyny

Różyny,pomorskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom z halą produkcyjną w Różynach przy głównej trasie a1 idealne miejsce na działalność gospodarczą oraz do zamieszkania. Działka całkowicie uzbrojona i ogrodzona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij