dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Dom na działce 983m -super lokalizacja na tysiącleciu. Dom podpiwniczony, parter i piętro- na dużej działce. Piwnice z oknami doskonałe na działalność. Parter to salon Z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poczesna

Poczesna,śląskie

340 000 zł365 m² 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom jednorodzinny o ciekawej architekturze, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym wybudowany z cegły ceramicznej pełnej klasy na zaprawie cementowo-wapiennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Lokalizacja: rzeszów, okolice ul. Podkarpackiej Metraż: 180 m2 Działka: 11 ar Do sprzedaży dom o pow. 180 m2 idealny jako dwu rodzinny. Dom z lat 80-tych po częściowym remoncie. Parter: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej, lublin, jakubowice Konińskie- kolonia, 10 km od Centrum Miasta. Budynek: - 225 m 2 pow. całkowitej - 165 m 2 powierzchni użytkowej - piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy wolnostojący na działce o powierzchni 1600m2. Położony w cichej i spokojnej okolicy, wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

820 000 zł241 m² 3 396,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny,wolnostojący, z użytkowym poddaszem. Dom z zewnątrz jest ocieplony lecz nieotynkowany. Działka ogrodzona, wyrównana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

829 000 zł220 m² 3 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szeregowiec środkowy o powierzchni 220m2 z garażem i piwnicą 50 m2, wybudowany w 2001 roku. Dom posadowiony na działce 236 m2, z zagospodarowanym ogrodem: oświetlenie, drzewka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Popówko

Popówko,wielkopolskie

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przepiękny dom o charakterze rezydencji, powierzchnia domu ok.360 m2. W rezydencji znajduje się 5 pokoi oraz 2 łazienki z tego 4 pokoje na piętrze + łazienka , 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Willowa

Bielsko-Biała,śląskie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy, luksusowo wykończony dom położony 9 km od centrum Bielska-Białej oraz 200 metrów od lasu i Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Parter Przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

999 000 zł188 m² 5 305,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Piękne pół bliźniaka w spokojnej okolicy. Budynek w stanie developerskim, nowoczesna architektura i wykończenie. Działka (718m2) zagospodarowana (nasadzenia tui, starodrzew i alejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 799 000 zł500 m² 5 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Reprezentacyjny dom z zadbanym ogrodem i tarasem 40m2, położony na działce o wym.dług.33m x szer.34. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaszczów

Łaszczów,lubelskie

239 000 zł240 m² 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący położony w Łaszczowie blisko Tomaszowa Lubelskiego. Powierzchnia użytkowa: 240m. Parcela: 1600m plus budynek gospodarczy z garażem. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w Unisławiu, położony na dzielnicy domków jednorodzinnych w zadbanej części Unisławia. W otoczeniu nowe drogi dojazdowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiczyce

Kiczyce,śląskie

549 000 zł240 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom w Kiczycach ok. Skoczowa o powierzchni użytkowej 160m2 na działce 25 ar. Nieruchomość murowana - cegła max + 10cm styropian + tynk sylikatowo-akrylowy, dach dwuspadowy pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piasek

Piasek,śląskie

359 000 zł150 m² 2 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedaży dom na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej,położony w spokojnej zielonej okolicy w niedalekiej odległości od głównej drogi przejazdowej w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grabówka

Grabówka,podlaskie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Serdecznie polecamy połowę bliźniaka z początku lat 70-tych., o pow. użytkowej ok. 80m2, posadowiony na działce o pow. 250m2, zlokalizowany w Grabówce. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nowy dom do częściowego wykończenia połóżony w niedalekiej odległości od Szczecina w malowniczej okolicy dojazdem drogą asfaltową.Nieruchomość położona na przepięknej dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

398 000 zł146 m² 2 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Oferujemy do sprzedania ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli domów jednorodzinnych w Bełchatowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krawiecka

Koszalin,zachodniopomorskie

350 000 zł274 m² 1 451,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia wynagrodzenia biura ponosi sprzedający. Dom wolno stojący położony na osiedlu Rokosowo, w otoczeniu nowo wybudowanych domów 1-rodzinnych. Dom II kondygnacyjny. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

648 000 zł180 m² 3 590,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Polecam Państwu na sprzedaż przepiękny dom z widokiem na Odrę, w dzielnicy miasta Stołczyn. Dom o powierzchni całkowitej 180,5m2 i użytkowej 148m2. Dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bliźniak - nowoczesny budynek urządzony w najwyższym standardzie. Dwupoziomowy po ok.140 m kw na poziomie z wygodnymi schodami ,widny -słoneczny. Przestronny hol , duży salon (42 m 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania dom wolnostojący w Jedlinie-Zdroju. Nieruchomość położona w dzielnicy Kamieńsk, czyli 10min. od centrum Wałbrzycha. Dom wymaga remontu, część prac remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł360 m² 2 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment wybudowany pod koniec lat 80-tych. Remont generalny przeprowadzony w 1998, na podłogach w pokojach parkiet dębowy, glazura terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

917 000 zł168 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w mini-osiedlu czterech domów w bardzo ładnej okolicy blisko lasu. W najbliższym otoczeniu są już zasiedlone inne domy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie polecam do kupna piękny, piętrowy dom zbudowany w nowszej technologii - materiał: ytong, wykańczany drewnem (świerk), ocieplony styropianem (10cm), zlokalizowany w odległości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedazy dom wolnostojacy wraz z budynkiem gospodarczym i altana w dzielnicy Gnaszyn.Cala posesja ogrodzona i fajnie zagospodarowana.Na dzialce altanka,miejsce grilowe,duzo kwiatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł368 m² 3 394,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:678 m²

4-kondygnacyjny dom wolnostojący ze sporą działką na Krzykach! 368 m2 powierzchni użytkowej, 450 m2 powierzchni całkowitej, 10 pokoi, kuchnia z jadalnią, drink bar, siłownia, garderoba, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 150 000 zł179 m² 6 424,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny w zamkniętym osiedlu Le Village w Józefosławiu, stan deweloperski, rozprowadzone wszystkie instalacje, zamontowane grzejniki, piec gazowy. Dodatkowo zrobiono poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

950 000 zł257 m² 3 692,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Dom - rezydencja - Bielsko-Biała - Hałcnów nowa, obniżona cena! Pięknie położona ekskluzywna rezydencja w Hałcnowie o pow. użytkowej 257,3m 2 z garażem dwustanowiskowym, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janki

Janki,mazowieckie

823 000 zł230 m² 3 578,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony w pięknej, spokojnej, cichej okolicy. Parter: kuchnia, salon - wyjście z salonu prowadzi bezpośrednio na duży taras (ok 16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łąka

Łąka,śląskie

322 240 zł130 m² 2 469,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Pszczyna łąka Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (segment A2, a3, b2) klient kupujący zwolniony Z 2% podatku od czynności cywilnoprawnych Dom o pow. 130,49 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

130 000 zł500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 2/3 udziałów w kamienicy usytuowanej w centrum Będzina. Budynek 3 pietrowy posadowiony na działce o powierchni 240 m2. Powierzchnia użytkowa budynku - 368 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Chojnów,dolnośląskie

395 000 zł125 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Do sprzedania wolnostojący, piętrowy dom jednorodzinny znajdujący się na osiedlu domków w Chojnowie przy ul. Nowej. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 125 m2. Posadowiony jest na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miedźno

Miedźno,śląskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:37 000 m²

Do sprzedaży dom w okolicach Miedżna o pow.120 m2 na działce ok.2000m2 wraz z budynkami gospodarczymi idealne pod działalnosc,oraz pole 3,5 hektara wszystko w oferowanej cenie.Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120m2,powierzchni użytkowej 95m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej dzielnicy willowej Stargardu Szczecińskiego.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boleń

Boleń,małopolskie

570 000 zł157 m² 3 630,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:860 m²

sprzedaż , Dom wolnost. jednorodz. stan surowy zamknięty, gm. Zielonki, miejscowość Boleń, niedaleko o Krakowa ok. 3km. bardzo dobra komunikacja, dom oddalony od warszawianki około 500m, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:287 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment w doskonałej lokalizacji - 7minut do metra. Cztery kondygnacje, każda po 100 metrów. Dom pokryty blachą miedziana. Okna nowe, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Wolnostojacy budynek z użytkowym poddaszem na działce z zadbanym ogrodem o powierzchni 1263 m2. Parter- kuchnia, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bw 46/06 Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 140 m2 na zadrzewionej działce o powierzchni 2420 m2 w Nadarzynie. Rozkład pomieszczeń: 1. Parter: salon z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pustkowo

Pustkowo,zachodniopomorskie

1 659 000 zł234 m² 7 104,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:895 m²

Pensjonat w odległości ok. 200 m od morza, na dużej ogrodzonej działce, pokrytej częściowo polbrukiem , częściowo nasadzeniami, składąjący się z 4 niezależnych, dwupoziomowych.