dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

665 000 zł114 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przytulny jasny i tani w utrzymaniu segment środkowy 3-kondygnacyjny. Parter - salon z kominkiem, kuchnia, ubikacja, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

390 000 zł230 m² 1 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Legionowo/skrzeszew, blisko Chotomowa. Tylko 1695zł za m2. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 184m2. Powierzchnia całkowita wynosi 230m2. Dom usytuowany na działce 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

819 000 zł190 m² 4 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedazy komfortowy dom o pow.uzytowe ok.190 m2 z budynkiem gospodarczym 80 m2.na działce 1100 m2 w dzielnicy LISINIEC.Na parterze znajduje sie duzy salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł200 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Wrzosach. Położony w spokojnej okolicy blisko lasu. Podłączone wszystkie media. Zbudowany w latach 80-tych z suporexu. Ogrzewanie piec miałowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Błędów,mazowieckie

209 900 zł100 m² 2 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Błędów w powiecie Grójecki, około 60km od Warszawy, 18km od Grójca. Dom w samym sercu miejscowości Błędów, przy zadbanej i odnowionej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopnica

Konopnica,lubelskie

2 350 000 zł324 m² 7 253,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej, konopnica okolice Raszyńskiej, wysoki standard wykończenia. Budynek: typ budynku: wolnostojący Ilość kondygnacji: 2 Rok budowy: 2003 Materiał budowlany: phorotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

330 000 zł191 m² 1 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o powierzchni 190m2 zlokalizowany w Osowcu k/grodziska Maz. Bardzo funkcjonalny. Zbudowany z cegły, kryty blachodachówką. Ona pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończyce Wielkie

Kończyce Wielkie,śląskie

299 000 zł230 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Okazja Dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 240 m2 położony na działce 1040 m2. Budynek częściowo podpiwniczony. Dwuspadowy dach pokryty blachą. Centralne ogrzewanie węglowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalny dom o powierzchni 190 m kw. zlokalizowany w Tarnowskich Górach. Największym atutem domu jest fakt, że wybudowany został w 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł290 m² 4 130,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam dom wolno stojący położony na styku ołtaszyn - radomierzyce~~cena do rozmów. W rozliczeniu możliwość zamiany na 3.pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Ołtaszynie.~~Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 800 000 zł420 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Orginalny, wolnostojacy budynek, zagospodarowany ogród. Parter: salon ok.30m2, kuchnia z jadalnią ok 45m2, gabinet ok.17m2. Półpiętro:sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

415 000 zł230 m² 1 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Dom mikołów gniotek wolnostojący Do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący w Mikołowie z czterospadowym dachem, z garażem na dwa samochody w jednej prostej bryle, bez podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

490 000 zł194 m² 2 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:752 m²

Halemba I-w ofercie dom wolnostojący o pow. ok. 160 m2 (parter+piętro) plus poddasze użytkowe (ok. 80 m2), położony na działce o pow. 752 m2. Dom w pełni podpiwniczony, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

712 000 zł132 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment w zielonej okolicy Sulejówka położony ok.900 m od stacji SKM, 300 m szkoły: podstawowa, gimnazjum, 500 m do lasu. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goślub

Goślub,łódzkie

135 000 zł100 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Sikorska Nieruchomości - Biuro Obrotu Nieruchomościami Zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno - budowlanej zabudowanej budynkiem mieszkalno - gospodarczym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

650 000 zł255 m² 2 549,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja!sprzedaż , Bliźniak do zamieszkania, gm. Zabierzów, ulica Krakowska okolica Biedronki. Budynek cofnięty od głównej ulicy /przecznica z krakowskiej/do spzredaży dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

640 000 zł332 m² 1 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stanie deweloperskim, budowany wg Feng-shui. Ogrzewanie podłogowe - parter sterowane strefowo, piętro pod grzejniki, centralny odkurzacz. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł164 m² 3 538,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty dom W zabudowie szeregowej położony W spokojnej okolicy W dzielnicy W okolicy J. Góry. Z salonu wyjście na przestronny taras. Z balkonu poddasza widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący parter+ poddasze , powierzchnia domu po podłodze wynosi 180 m , dom jest zamieszkały i zadbany na dole posiada : wiatrołap , hol wraz ze schodami na górę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

390 000 zł188 m² 2 074,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż ładny dom o powierzchni 188 m2 na działce ogrodzonej i zagospodarowanej o powierzchni 460 m2 osiedle Południe. Dom z zabudowie szeregowej. Dom podpiwniczony, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 900 000 zł510 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

Wolnostojący dom w Podkowie Leśnej - stan developerski. Powierzchnia całkowita budynku 510 m2. Powierzchnia mieszkalna 350 m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia , jadalnia, pokój dzienny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł65 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:321 m²

Rewelacyjna lokalizacja! Połówka małego budynku w zabudowie bliźniaczej w standardzie do kapitalnego remontu oraz przebudowy. Na parterze znajduje się hall, łazienka, oraz dwa pokoje. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Na sprzedaż 1/2 bliżniaka w Dzielnicy Włochy przy cichej i spokojneja uliczce z doskonałym dojazdem do al.Jerozolimskich.Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 169 000 zł220 m² 5 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiadem tylko garażem na osiedlu 6 domów z dodatkową bramą i wspólną, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej - okolica Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Parter: salon 40m2 kominek marmurowy z wkładem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:383 m²

Opis oferty. Dom jednorodzinny w granicy z drugim budynkiem( wspólna ściana). Budnek klimatyczny z ładną działką w spokonej części Stradomia. Konieczny remont. Stropy nad parterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł203 m² 6 157,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Wrocław - Krzyki - Południe, okolica ul. Skarbowców, w otoczeniu kameralnych domków jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe oraz nowoczesny (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł176 m² 2 273,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Uwaga! Super okazja! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący w Bełchatowie. Stan budynku - do wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł216 m² 1 856,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w latach 80-tych na Wrzosach na działce o powierzchni 420 m2. Dom jest piętrowy, całkowicie podpiwniczony. Na parterze duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

400 000 zł14 000 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Nieruchomość położona pod Gliwicami w Smolnicy składa się z działki o pow. 14 000m2 oraz budynku o pow. 180m2 do kapitalnego remontu. Działka w części budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł203 m² 4 625,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Polecam na sprzedaż dom typu A1 w okolicach ulicy Puławskiej za cenę 939.000 zł. W otulinie Lasu Kabackiego powstało osiedle 26 domów w zabudowie bliźniaczej, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment skrajny wykończony na wysokim poziomie gotowy do zamieszkania z kompletnym wyposażeniem -meblami! Ocieplony, cegła czerwona. Parter do zamieszkania, piętro z tarasem wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Kalisz,wielkopolskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:281 m²

Trzykondygnacyjny, podpiwniczony dom o powierzchni 200m2 położony przy ul. Wrocławskiej. Na każdym piętrze znajduje się niezależne, trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położony dom wolnostojący, okolica cicha i spokojna jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją z centrum Szczecina. Budynek posadowiony na dużej, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

| b.N.WILLA. Cena do negocjacji! Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w cichej lokalizacji, nieopodal centrum Świebodzic. Powierzchnia całkowita 160m2, użytkowa około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120m2 składa się z trzech kondygnacji. Piwnica: pralnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł185 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne domy energooszczędne w zabudowie bliźniaczej z garażem na pograniczu Białołęki i gminy Nieporęt. Blisko nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł220 m² 4 314,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom bardzo atrakcyjnie położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dom solidnie zbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Super lokalizacja Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej położony na Winogradach. Dom o pow. całkowitej 240m2, użytkowej ok. 170m2. Działka - 247m2. Budynek z 1979r zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo atrakcyjnym miejscu na Pogodnie. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do bogato rozwiniętej miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biała

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł242 m² 1 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do sprzedaży wolnostojący domu położony na Stawkach. Budynek z drewna w technologii szkieletowej - rok budowy 1998r. W części piwnicznej domu.