dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł260 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment na Ursynowie Dom o powierzchni ok. 260m2 na 3 poziomach - w konwencji co pół piętra + piwnice+garaż na dwa samochody, 6 pokoi, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Oława,dolnośląskie

575 000 zł240 m² 2 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący położony na willowym osiedlu domów jednorodzinnych w Oławie przy spokojnej lokalnej ulicy. ~Budynek w zabudowie parterowej z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 004 000 zł128 m² 7 874,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy zlokalizowany w kameralnym, zamkniętym osiedlu. Architektura całego osiedla wykonana w stylu angielskim. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

690 000 zł216 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Centrum sikorska - nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży: domu o pow. całkowitej 216 m2 ( pow. użytkowa 168 m2) w Aleksandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł240 m² 6 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! garaż, piwnica, balkon, taras, parkiet, glazura, terakota, kominek, telefon, internet, kuchnia wykończona, łazienka wykończona, grill murowany, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławoszewo

Sławoszewo,zachodniopomorskie

497 000 zł164 m² 3 030,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Polecam Państwu na sprzedaż piękny dom w miejscowości Sławoszewo. Nieruchomość umiejscowiona jest na dużej, pięknie zaaranżowanej działce - z licznymi nasadzeniami wokół domu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 018 000 zł220 m² 4 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (autobusy, pociąg). Budynek, w stanie deweloperskim, z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Roczyny,małopolskie

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Witam, mam do sprzedania działkę, która znajduje się w Roczynach ( woj. Małopolskie )na ulicy Szkolnej. . Działka usytuowana jest blisko drogi głównej prowadzącej do Andrychowa - a dalej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnowo Nowogardzkie

Rożnowo Nowogardzkie,zachodniopomorskie

500 000 zł135 m² 3 697,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej miejscowości 25 kilometrów od Szczecina. Nieruchomość znajduje się na końcu miejscowości, daje to poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 950 000 zł512 m² 7 714,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 667 m²

Do sprzedania nietuzinkowy dom z bardzo bogata historią. Dom od początku w rękach jednej rodziny. Nieruchomość o powierzchni 2667 m.kw zabudowana przedwojenną rezydencją z 1931.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Okazja! Bardzo ładny dom z dużą działką w Przyłękach. Składa się z: dom: - pow. użytkowa 160m2 (w tym garaż 20m2), - ocieplony styropianem, - dach - dachówka ceramiczna, - instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży dom jednopiętrowy wolnostojący na osiedlu domów o zróżnicowanej architekturze. Powierzchnia całkowita to 400m2, powierzchnia użytkowa 300m2. Dom położony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 619 000 zł189 m² 8 566,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom znajduje się na kameralnym osiedlu strzeżonym 24h, dodatkowo monitoring domu. Garaż dwustanowiskowy, odkurzacz centralny, moskitiery, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

153 000 zł138 m² 1 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowy o powierzchni 138 mkw usytuowana na działce 1894 mkw w bardzo dobrej lokalizacji w Solcu Kujawskim. Budynek docieplony, wyposażony we wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł380 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy zlokalizowany w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu; wokół niska zabudowa. Jego centralnym punktem jest otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,śląskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedazy dom wolnostojacy wraz z budynkami gospodarczymi i duza dzaiłka budowlana w miejscowosci Konin-Rędziny.7000m2 obejmuje ogrodzona posesja z jedna działka a druga dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze - 3 pokoje, duży salon, kuchnia, łazienka, mała garderoba. Kuchnia jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Okazja cenowa! Atrakcyjna i świetnie zlokalizowana nieruchomość zabudowana domem w miejscowości Ożarów Mazowiecki w powiecie Warszawskim Zachodnim. Dom wolno stojący, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

769 000 zł162 m² 4 746,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny segment środkowy na granicy Pruszkowa i Komorowa. Na działce znajduje sie altanka, grill, cała działka jest obsadzona tujami. Przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom w Chotomowie na 1000 metrowej działce. Budynek wybudowany 2 lata temu według projektu saga, wykończony i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

300 000 zł108 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 000 zł427 m² 3 512,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Dom wolnostojący w którego bryle znajduje sie część handlowo - usługowa o powierzchni 262 m2 oraz część mieszkalna o powierzchni 165 m2. część usługowa składa się z 2 Hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łobodno

Łobodno,śląskie

245 000 zł200 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom w miejscowości Łobodno 18 km. od Częstochowy. Dom 220 metrów kwadratowych, o powierzchni użytkowej 180 na działce 2400.Jest możliwość zakupienia na działce 1200.Dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

438 000 zł140 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Kontakt: dom jednorodzinny ( parter + poddasze użytkowe) o pow. 140m2 zlokalizowany na działce 920m2. Parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras- na podłodze gres polerowany, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Huta

Huta,kujawsko-pomorskie

145 000 zł130 m² 1 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w miejscowości Huta k/rypina (gmina Rogowo) o powierzchni 130m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na pięknie położonej działce o pow. około 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł300 m² 11 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom za trzech kondygnacjach w zabudowie szeregowej wybudowany z cegły w otoczeniu ładnych domów na Mokotowie w pobliży stacji metra Wilanowska i Wałbrzyska w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Budynek charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł181 m² 2 570,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Energooszczędny dom polecam! Z przyjemnością proponujemy Państwu nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym,parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Konfederatów Barskich

Rzeszów,podkarpackie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:544 m²

Drewniany dom po częściowym remoncie zlokalizowany przy ul. Konfederatów Barskich w dzielnicy Pobitno w Rzeszowie. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piątnica

Legnica,dolnośląskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy do sprzedaży nowoczesny dom wolno stojący z 2009 r., o pow. 120 m2, usytuowany na osiedlu Piątnica. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

978 000 zł310 m² 3 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stanie deweloperskim. Parter: sień 3,8m2, garderoba 3m2, hall 17m2, salon 48m2, kuchnia z jadalnią 18m2, pokój 12,5m2, łazienka 3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania domek jednorodzinny położony w dzielnicy Lisiniec okolice ul.Jadwigi. Dom na parterze posiada 3 pokoje z kuchnią, łazienka, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż.2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł280 m² 1 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dlaczego warto kupić właśnie ten dom? + pięknie położony, w otoczeniu domków jednorodzinnych i nowych szeregówek, niezwykle funkcjonalnie zaaranżowany dom, w którym każdy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle

Kraków,małopolskie

2 985 000 zł300 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

sprzedaż , Bliźniak do zamieszkania, os. Oficerskie, trzy poziomowy dom na Osiedlu Oficerskim willowa dzielnica w Krakowie, dom wybudowany w okresie międzywojennym, położony jest na 7,50 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł194 m² 3 549,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 994 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w dzielnicy Płonia-Śmierdnica. Dom o powierzcni ok. 300m2 (z piwnicą i poddaszem), na działce 4994m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! słoneczne lipowo jest zamkniętym kameralnym osiedlem składającym się tylko z 4 domów w zabudowie bliźniaczej położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł460 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Elegancki, zadbany dom wolnostojący w Starym Wilanowie (po remoncie). Parter : salon z kominkiem 42m2, jadalnia 25m2, gabinet 13m2, hall 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

474 000 zł113 m² 4 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowa inwestycja w centrum Góry Kalwarii. Zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu w jednej z najlepszych dzielnic miasta. dom jest o powierzchni 130 m2 jest on powiększony od standardu , ze względu na.