dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Grzybowice

Zabrze,śląskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej W grzybowicach! stan deweloperski! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160 m2 plus garaż i kotłownia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 099 000 zł193 m² 5 694,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Do sprzedania na terenie zamkniętym leśnym ładnie zagospodarowanym ze starodrzewem elegancki segment o pow. 193m2 z 1999r na działce 358m2 , dojazd z drogi utwardzonej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wodna

Rypin,kujawsko-pomorskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek użytkowy w Rypinie przy ulicy Wodnej. Jest to obiekt parterowy z poddaszem użytkowym, z przeznaczeniem na bar. Na parterze są 2 łazienki, kuchnia, bar, sala sprzeażowa, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł161 m² 5 527,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Inwestycja kameralnego kompleksu domów w zabudowie segmentowej zlokalizowana w uroczej części centrum Wesołej.Każdy z segmentów posiada pełne walory niezależnego i wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

5 pokojowy dom na sprzedaż w cichej spokojnej lokalizacji. Idealne pod firmę, dom usytuowany na pół hektarowej gdzie znajduje się 300 metrowa hala, 200 metrowa stajnia z 4 boksami dla koni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł350 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wrocław Śródmieście - Zacisze, piękna Willa z lat międzywojennych XX wieku, pow. całkowita 350 m2, użytkowa 260 m2, usytuowana na działce o powierzchni 990 m2. Budynek składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 128 000 zł220 m² 5 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny dom jednorodzinny wolno stojący położony w miłej spokojnej okolicy blisko lasu. Parte:r salon, kuchnia (w pełni wyposażona ), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaleń

Kaleń,mazowieckie

669 000 zł160 m² 4 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Perfekcyjnie wykończony, przyjazny i przestrzenny dom wolnostojący ( na trzy strony świata: wsch./ płd./ zach.) na 1000 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

606 000 zł168 m² 3 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom usytuowany na 10 arowej działce, gotowy do zamieszkania. Wewnątrz znajdują się 3 sypialnie, salon z jadalnią, osobna łazienka oraz wc. Całość w pełni umeblowana. Piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:883 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w cichej części dzielnicy Wyżyny, stanowiąca dwie połączone działki o powierzchniach 430 m2 i 453 m2, na których znajdują się dwa jednopiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Do sprzedania elegancki dom wolnostojący w nowoczesnym stylu. Położony w spokojnej, willowej części Józefowa z dobrym dostępem do centrum miasta. W pobliżu sklepy, szkoła, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam państwa do zapoznania się Z piękną nieruchomością dla prawdziwego miłośnika przyrody tatrzańskiej, spokoju świeżego powietrza, ciszy, bliskości natury. Niesamowity dom na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

229 000 zł226 m² 1 013,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania ładny dwurodzinny dom zlokalizowany w dolinie Złotego Potoku w miejscowości Pokrzywna. Powierzchnia działki to 740m2 z możliwością jej powiększenia. Dom parter- kuchnia, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jasieńska

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjnie położony dom wolno stojący niedaleko ulicy Kartuskiej z bardzo dobra komunikacja miejska. Zaledwie 3 min od pętli autobusowej-spacerkiem, 15 min od Wrzeszcza samochodem, 12 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł202 m² 3 277,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Warszawa-Białołęka pogranicze z gm. Nieporęt. Zakup bez prowizji! Okolica nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Dom typu Bliźniak wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

595 000 zł150 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom wolnostojący z 2008 roku, parterowy, z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, położony w Kobylance. Budynek o powierzchni użytkowej 149,94 m2 (całkowita 230 m2), posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom w Puławach, w zabudowie szeregowej , około 130m2 powierzchni mieszkalnej, w cichej spokojnej okolicy. Dom po kompleksowej modernizacji, zadaszony taras, zagospodarowany ogróde Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Parkitka

Częstochowa,śląskie

420 000 zł133 m² 3 165,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:291 m²

Opis oferty Dom jednorodzianny w zabudowie szergowej w dzielnicy Parkitka o pow. całkowitej ( z garażem) - 132,70 m.kw. Parter: część dzienna z salonem, jadalnią oraz pokojem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parzęczew

Parzęczew,łódzkie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży : siedliska w okolicach Parzęczewa w powiecie zgierskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł183 m² 4 644,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie szeregowej o podstawie 10m x10 m położony w centrum Piaseczna. Blisko urzędów, szkół, sklepów i bazarku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 150m2 położony w Rudnej Małej na działce o powierzchni 36 arów. Dom zbudowany w 2011 roku wg projektu Dom lotosach 2. Parter wykończony, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobiór

Kobiór,śląskie

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

1 530 000 zł291 m² 5 257,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 890 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolno stojący na dużej działce, ogrodzenie frontowe kute, metalowe. Na działce mały staw. Dom posadowiony przy ścianie lasu, cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 316 000 zł195 m² 6 748,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment na Woli w okolicy Wola Park. Idealnie utrzymany i wyposażony. Parter stanowi salon o pow. 39 m2 z wyjściem na ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

449 000 zł228 m² 1 969,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, przy drodze asfaltowej z komunikacją miejską. Do Centrum W-wy ok 14 km. Dom zbudowany z bardzo wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

980 000 zł177 m² 5 536,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom położony w willowej dzielnicy Rzeszowa o pow. 176,93 + garaż dwu-stanowiskowy. Dom wykończony materiałami wysokiej klasy. Wybudowany metodą tradycyjną -pustak 29cm + ocieplenie styropian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

1 020 000 zł160 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący, przepięknie położony w lesie, na granicy gmin Leszno i Stare Babice. Parter domu składa się z salonu z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dębniki

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł250 m² 15 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

sprzedaż , Kamienica po remoncie wolna, dębniki stare, okolica Rynku Dębnickiego, kamieniczka cała wolna po remoncie, z aktualnym pozwoleniem na rozbudowę do 900m2, możliwość dokupienia kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sikory

Sikory,kujawsko-pomorskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowany dom w Sikorach, usytuowany na działce o powierzchni 1,4 ha. Dom parterowy o powierzchni około 140m2, częściowo podpiwniczony. W części parterowej znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

395 000 zł137 m² 2 883,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Połowa domu ( piętro plus strych) z zagospodarowaną działka i garażem (28 m.kw. , automaty- czna brama) położony w dzielnicy Tysiąclecie. Na część mieszkalną składaja się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! nowy dom. Z ogródkiem. Budowany dla siebie. położony w doskonałej lokalizacji Starych Włoch. Bardzo blisko do komunikacji miejskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

255 000 zł147 m² 1 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W gm. Miękinia - Lutynia przy granicach miasta pośród nowej zabudowy do sprzedaży bliźniak w stanie sur zamkniętym o pow 147m2 na działce 500m2. Wykonany z ceramiki kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grabówka

Częstochowa,śląskie

535 000 zł240 m² 2 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zmodernizowany dom w dzielnicy Parkitka Grabówka. Budynek ze względu na niezalezna klatkę schodową może być wykorzystany jako jako dom dwurodzinny. Posiada 2 niezależne mieszkania : 1.-na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł71 m² 4 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Połowa domu W doskonałej lokalizacji! - piętro domu wraz Z udziałem W działce - część mieszkalna - I piętro - 71 m2 - piwnica Z garażem (wyłączność użytkowania garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom blachownia Nowoczesny dom położony w urokliwej zielonej części miasteczka. Pomieszczenia w piwnicy :staranne, wysokie piwnice mieszczą kotłownę i pom. gospodarcze wyłozone płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł121 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Pół bliźniaka o pow. 121m2 na działce 514m2. Budynek niepodpiwniczony. Przez duże okna z drewna w kolorze rustikal, do pomieszczeń wpada dużo światła. Na parterze jest sień, hall,.