dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Stanisławice

Stanisławice,małopolskie

670 000 zł171 m² 3 918,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny parterowy dom z garażem o pow. 171 m2 na działce 10 ar - w Stanisławicach za Niepołomicami (wykończony, umeblowany). Cena do negocjacji. Kontakt Grażyna  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Źródlana

Skwierzyna,lubuskie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

domek wolnostojący z poddaszem uzytkowym , 4 pokoje, dwa balkony, dwie łazienki, garderoba. na parterze ogrzewanie podłogowe , bardzo ekonomiczne. duża działka. okolica bardzo spokojna i cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł205 m² 3 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowy dom wolnostojący z garażem w centrum Leśnicy. Trzykondygnacyjny budynek z materiałów ceramicznych. Dom jest przestronny, jasny. Na parterze znajduje się klimatyczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrzoski

Wrzoski,opolskie

355 000 zł129 m² 2 743,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

:dodatkowy opis O% prowizji od kupującego! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 + garaż 20 m2, posadowiony na bardzo ładnie położonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rytwiany

Rytwiany,świętokrzyskie

490 000 zł144 m² 3 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam nowy dom na dzialce 24a ogrodzonej i zagospodarowanej.Rozklad pomieszczen kuchnia w zabudowie otwarta na jadalnie z salonem,lazienka,2 pokoje,korytarz z duza szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

dom posiada kominek jako alternatywne ogrzewanie ,studnia pomieszczenia gospodarcze do kupienia 5 ar działki za posesją ,zaczętą do budowę o pow ok 40 mk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

245 900 zł124 m² 1 991,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowe osiedle W oświęcimiu! Bezpośrednio od właściciela Do sprzedania połowa bliźniaka wg projektu Biura Projektów Archon+ "dom w klematisach 9 ab" na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

287 000 zł105 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowe osiedle W oświęcimiu! Bezpośrednio od właściciela Do sprzedania niewielki ale przyjemny i funkcjonalny dom wg projektu Archon+ Miniaturka na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

299 000 zł142 m² 2 113,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni wynoszącej 141,5 m2 Według projektu pracowni Archon + "dom w morelach" 6 pokoi (od 6,7 m2 do 25 m2), 2 łazienki (4,1 m2 i 5,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szewce

Szewce,dolnośląskie

599 000 zł360 m² 1 663,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom W atrakcyjnej cenie tuż za granicami wrocławia! Dom wolno stojący położony we wsi Szewce w odległości ok. 2km od granicy Wrocławia. Powierzchnia całkowita domu 360m2, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł360 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

DO sprzedania bardzo luksusowo wyposażony dom w dzielnicy szkopówka sulejówek blisko granicy z Warszawą Wesoła około 15 km do Warszawy Rok budowy 1997 rok, po kompleksowym remoncie w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopnica

Konopnica,lubelskie

304 000 zł109 m² 2 778,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o eleganckim i stylowym domu? dom stylowy 110 to idealny wybór dla rodziny pragnącej mieć przytulny i stylowy dom. Dom zapewnia harmonię i ułatwia wspólne życie pod jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelna Wieś

Kościelna Wieś,wielkopolskie

970 000 zł1 300 m² 746,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam działkę1.300m2 z zabudowaniami w centrum Kościelnej Wsi 4 km od Kalisza. W skład zabudowań wchodzą: - budynek mieszkalny 4 pokoje z kuchnią i łazienką. Ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł176 m² 2 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Bliskie okolice warszawy! okazja! dom jednorodzinny, wolno stojący z poddaszem użytkowym w technologii drewnianej o pow. całkowitej 176 m2 na pięknej działce 832m2 w Chotomowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artystyczna

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł380 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Bezpośrednio mam do sprzedania piękny dom 380m2 w stylu toskańskim położony na przepięknie zagospodarowanej 1662m2 działce w jednej z najatrakcyjniejszych części osiedla Radość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jełowa

Jełowa,opolskie

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

:dodatkowy opis Sprzedaż piętra domu,4pokoje Jełowa, powiat Opole Do sprzedania atrakcyjnie zlokalizowane, bardzo przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 130 m2,położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł216 m² 3 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferta bezpośrednia Oferuję do sprzedaży 1- piętrowy segment środkowy posadowiony na działce 216m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo prestiżowej dzielnicy Szczecina Osów, przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Węglin

Lublin,lubelskie

339 000 zł108 m² 3 130,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Potrzebujesz wygodnego i niepowtarzalnego domu parterowego? Specjalnie dla klientów pragnących zamieszkać z budynku parterowym firma Town & Country zaprojektowała L-bungalow 108. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł270 m² 9 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica w centrum Krakowa w ok. Zwierzynieckiej. Budynek z 1960roku z domofonem. Powierzchnia całkowita 220m2 + piwnica 50m2. Na parterze znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

299 000 zł134 m² 2 239,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Urle

Urle,mazowieckie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Działka leśna bardzo ładnie zagospodarowana z dużym domem letniskowym we wsi Dębe Duże - Urle. Dom w dobrym stanie technicznym. Parter: salon z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

240 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 494 m²

klasyczny kanadyjczyk zgodnie z technologią tak jak powinno się budować , dobry stan techniczny , okna drewniane , woda i prąd w budynku , z zewnątrz ocieplenie i tynk akrylowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kubusia Puchatka

Laszczki,mazowieckie

739 000 zł226 m² 3 277,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w cichej okolicy, blisko Warszawy. Dom graniczy z niewielkim lasem, wokół mnóstwo zieleni, idealne miejsce na spacery, jogging. Dobra lokalizacja, prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka

Wólka,lubelskie

325 000 zł190 m² 1 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom w stanie surowym otwartym, zadaszony, położony kilka kilometrów od Starego Miasta. Działka częściowo zagospodarowana, na działce prąd i woda oraz kanalizacja.Garaż jednostanowiskowy,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

700 000 zł500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom w Unisławiu Śląskim po remoncie w stanie dwveloperskim. aktualnie w budynku wydzielono 4 mieszkania, 2 następne lub jedno duże można zrobić na poddaszu. prace w budynku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Sprzedam dom jednorodzinny 126m2 na działce 760 m2 budowany dla siebie wg indywidualnego projektu. Z dbałością o materiały i ekonomię w póżniejszym użytkowaniu. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska,podkarpackie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Rzeszów okolica -wola Zgłobieńska ; Sprzedam nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , w odległości 10 km od granic Rzeszowa. W skład nieruchomości wchodzi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

244 000 zł129 m² 1 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący (pow. 129m2), posadowiony na częściowo ogrodzonej działce (pow. 1030m2), zlokalizowany na nowym osiedlu domów w miejscowości Boruja Nowa (ok. 5km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Batalionów Chłopskich

Łomianki,mazowieckie

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom wolnostojący o pow.270m2,położony w atrakcyjnej części Łomianek na ładnej kwadratowej 780m2 działce.Wybudowany metodą tradycyjną z cegły.Cześć mieszkalna 130m2.Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak po remoncie o pow. 80m2 na częściowo zagospodarowanej działce (500m2). W pobliżu stacja kolejki wkd. Wymieniona instalacja grzewcza oraz piec. Parter: kuchnia, toaleta, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ametystowa

Zielona Góra,lubuskie

597 000 zł243 m² 2 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedam dom w bardzo dobrej lokalizacji pod lasem. Dogodny dojazd. W pobliżu przystanek autobusowy, market, nowa szkoła z salą sportową, tereny rekreacyjne i sportowe, drogi rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

:dodatkowy opis | Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, jednopiętrowy z poddaszem. Dom jest ostatnim domem w zabudowie bliźniaczej, dzięki czemu nie przechodzimy przez dom na drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 22 Lipca

Wykroty,dolnośląskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na działce 18-arowej w centrum wsi wybudowany w 1937 roku. Dom nadaje się do wynajmu lokatorskiego,na parterze są dwa duże pokoje,korytarz,kuchnia i łazienka.Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stacja Metra Imielin

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł390 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedania skrajny segment na Starym Imielinie. Dom o pow. całkowitej ok. 390 m2, użytkowej ok. 280, działka ok 400 m2. Dom po całkowitym remoncie. wymieniono także instalację elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

75 000 zł5 200 m² 14,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Ładna cicha i spokojna okolica dla osób które szukają spokoju, relaksu i wyciszenia.Dużo zieleni i bliskie sąsiedztwo zwierząt, zdarza się że sarenki pasą się na podwórku:-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Rabka-Zdrój,małopolskie

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję jeden z dwóch bliźniaków ale mogą być również obydwa. Powierzchnia użytkowa - 260m2 Powierzchnia działki - 600m2 Bliźniak położony w cichej dzielnicy willowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł193 m² 3 264,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Uwaga! tylko 2 ostatnie domy W tej cenie! zakończenie inwestycji- wrzesień 2013 Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom wolnostojące powierzchni 200m2, działka 750m2 położony w cichej, willowej dzielnicy Legionowa, jedynie 20km od centrum Warszawy. Na pierwszym poziomie mamy do dyspozycji:(salon-30m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

509 850 zł207 m² 2 463,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 397 m²

****************oferta na wyłączność**** dom leży w pobliżu jury krakowsko-częstochowskiej. Usytuowany w malowniczym zakątku z widokiem na zamek W ogrodzieńcu, skałki.