dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kontakt: dom jednorodzinny ( parter + poddasze), o pow. 108m2 zlokalizowany na działce 600m2 zbudowany w konstrukcji szkieletowej, ocieplony, tynk sylikatowy, wysoki standart wykończenia(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

109 000 zł150 m² 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Dom na Warmii i Mazurach, w okazyjnej cenie109000zl -do negocjacji, na sprzedaż od zaraz w miejscowości Galiny(10km od Bartoszyc),do remontu nadający sie do zamieszkania ,c.o węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł290 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Wilanów Zawady z 2009 roku. Parter: pokój dzienny, pokój, jadalnia, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przy trasie Wrocław-Kudowa w pobliżu centr handlowych i A4 na Bielanach Wrocławskich 2 budynki wolnostojące na działce pow 3000m2 usługowo mieszkalnej z szerokimi możliwościami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

450 000 zł227 m² 1 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wolnostojący,całkowicie podpiwniczony dom z 1986 roku,odnowiony w 2004.Powierzchnia poziomów to 82,8m2.Składa się z 7 pokoi,dwóch kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stefanówka

Stefanówka,lubelskie

100 m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 800 m²

Sprzedam siedlisko do remontu we wsi Stefanówka, niedaleko Gardzienic (gm. Piaski) w uroczej wsi. Dom do remontu, ale solidnie budowany z możliwością adaptacji strychu. Porządna obora, wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

120 000 zł170 m² 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedany!poniemiecki dom z dodatkowym mieszkaniem w miejscowości Dąbrowa,10 minut od Zielonej Góry na dużej 1600-metrowj działce. Układ nieruchomości: dom ( ok. 120 m2 ) * przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

399 000 zł246 m² 1 622,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:720 m²

Uwaga! duża obniżka ceny! piła, staszyce - budynek biurowo-mieszkalny wolnostojący w całości przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubiejew

Lubiejew,mazowieckie

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom typu dworkowego z 2005 roku z działką 3500 m2 posesja ogrodzona, ogrodzenie mieszane podjazd i alejki wyłożone kostką pozastała część działki zagospodarowana nasadzeniami krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rudak

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł420 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym pow. 420m2 na działcce 1250m2.(dł.50 szer. 25m2). W projekcie 3 łazienki , 3 kuchnie,oraz duże przestronne pokoje i salony. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domow jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 150m2, położone na działkach 230m2. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaraczewo

Jaraczewo,wielkopolskie

350 000 zł168 m² 2 088,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w miejscowości Jaraczewo. Budynek jest w stanie deweloperskim, wybudowany w 2009 roku. Położony na działce o pow. 1100m2. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł158 m² 2 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom mieszkalny dwu-rodzinny w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej okolicy - Rubinkowo I. Dom znajduje się w niedalekiej odległości od nowo powstałego mostu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemień Nadrzeczny

Siemień Nadrzeczny,podlaskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Miła i przyjazna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Łubianka

Stara Łubianka,wielkopolskie

330 000 zł224 m² 1 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Starej Łubiance o pow. całkowitej 224 m2 Dom usadowiony jest na działce o pow. 7.500 m2 z czego 6000 m2 to są grunty orne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł336 m² 9 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Nieruchomość zlokalizowana w rezydencjonalnej części Wesołej.Dom jednorodzinny wolno stojący, częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sławoszewo

Sławoszewo,zachodniopomorskie

497 000 zł164 m² 3 030,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Dom parterowy wolno stojący wybudowany w technologi kanadyjskiej zlokalizowany w Sławoszewie zaledwie 7km od Szczecina i Jeziora Głębokie. Dom o powierzchni całkowitej 164m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

245 000 zł130 m² 1 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Kontakt: dom o pow. 130m2 w miejscowości Małe Rudy, ok. 12km od Bydgoszczy, 10km od Szubina ( parter + poddasze użytkowe) do wykończenia zlokalizowany na działce o pow. 750m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poczesna

Poczesna,śląskie

199 000 zł180 m² 1 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny,wolnostojacy,rok rozpoczecia budowy 2006 o powierzchni ok.180 m2 na działce 5100 m2 w Poczesnej,odległosc ok.10 km.od Czestochowy.Na parterze duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudziczka

Rudziczka,opolskie

430 000 zł360 m² 1 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z przestronnego domu wolnostojącego, usytuowanego w cichym i spokojnym miejscu na dwudziesto arowej działce. Ciekawa bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

406 000 zł107 m² 3 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z garażem 106,93m2. Salon plus jadalnia 21,34m2. Kuchnia 10,39m2. Sypialnie 13,31m2, 9,18m2, 8,57m2. Łazienka 6,13m2. Pomieszczenie gospodarcze 5,82m2. Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł118 m² 2 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości alfa z ogromną przyjemnością, przedstawia Państwu niesamowitą okazję! Piękny i w pełni wykończony dom z rynku pierwotnego w okazyjnej cenie jedynie 350.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parter domu Z budynkiem warsztatowym o powierzchni 80m.Dom usytuowany na osiedlu jednorodzinnym,w Smochowicach(lewa strona jadąc od Poznania).Nieruchomość dwu lokalowa,w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Narożny segment w Grodzisku Maz. Położony w dogodnym punkcie komunikacyjnym, a jednocześnie w miejscu zacisznym. Do pkp jak i wkd ok 15-20 min. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

545 000 zł139 m² 3 920,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom wolnostojący parterowy z garażem 139,42m2. Salon plus jadalnia 29,19m2. Kuchnia 8,87m2. Toaleta 2m2. Łazienka 8,46m2. Sypialnie 15,08m2, 13,27m2, 12,36m2, 7,36m2. Wiatrołap 3,85m2. Hall, 4,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dolaszewo

Dolaszewo,wielkopolskie

379 000 zł296 m² 1 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący stan deweloperski w Dolaszewie. Dom o pow. użytkowej 132,30 m2 + garaż 20,30m2 położony na działce o pow. 1512 m2 (własność).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórka

Skórka,wielkopolskie

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

NA sprzedaż komfortowy dom wolnostojący W skórce, gm. Krajenka 11 km od Piły działka O pow. 1097 m2 Dom parterowy o pow. 100m2 z możliwością adaptacji poddasza. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuczno

Tuczno,zachodniopomorskie

320 000 zł170 m² 1 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący O pow. 130m2, działka O pow. 644m2 tuczno Malowniczo położony dom przy lesie, w niewielkiej odległości od jeziora Tuczno. Dom wolnostojący, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

149 000 zł59 m² 2 508,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom w Chodzieży; na sprzedaż dom w spokojnej części miasta Chodzież. Dom W cenie mieszkania Oferujemy budynek parterowy w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

470 000 zł169 m² 2 781,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Cena do negocjacji! Piła-Staszyce Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 169m2, całkowitej 225m2, położony na działce (własność) o pow. 798m2. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Namysłów

Namysłów,opolskie

255 000 zł94 m² 2 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Namysłowie o powierzchni użytkowej 94 m2 z dwoma garażami, posadowiony na działce 500 m2. Doskonała lokalizacja, zaciszne osiedle domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mstów

Mstów,śląskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedazy bardzo stylowy i elegancki dom w okolicach Jaskrowa.Nieruchomosc wykonczona wysokiej jakosci materiałami.Oferta dla osob poszukujacych domu z klimatem.Na parterze kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Do sprzedania bezczynszowy segment w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej spokojnej okolicy na początku Marek, dogodna komunikacja do Warszawy.Pierwszy poziom to salon z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom jednorodzinny typu bliźniak zlokalizowany w dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowie. Dom wybudowany w 2009r. z maxa, kryty dachówką, ocieplony styropianem 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czarnków

Czarnków,wielkopolskie

269 000 zł130 m² 2 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej pow. 80m2, działka 455m2, czarnków, centrum, stan do wprowadzenia Dom w zabudowie szeregowej po remoncie w centrum Czarnkowa. Budynek po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

760 000 zł159 m² 4 784,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 159m2 (w tym garaż 16m2), który powstanie na osiedlu przy ul. Morasko. Dom składa się z salonu, i 4 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł82 m² 5 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Do sprzedaży połowa przedwojennego bliźniaka o pow 82m2 na ładnej dzialce 549m2 Na parterze: przedpok, kuchnia 15m2, łazienka wanna, wc - 7m2 trzy pokoje po 15m2 12m2 i 16m2 oraz drugie wc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł230 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt: dom o pow. całk. 230m2 ( parter + poddasze użytkowe) zlokalizowany na działce 900m2, częściowo podpiwniczony. Parter: całkowicie wykończony, pow. 139m2- salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bukowiec

Bukowiec,wielkopolskie

720 000 zł215 m² 3 356,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy Z poddaszem W bukowcu gmina wągrowiec na sprzedaż dom nad jeziorem, dom przy lesie bukowiec woj. Wielkopolskie powierzchnia działki 1196m 2 powierzchnia domu netto - 214,53m 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij