dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Suwalska

Poznań,wielkopolskie

648 000 zł174 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Prowizję pośrednika pokrywa deweloper! Nowa inwestycja zrealizowana w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania - w Starym Strzeszynie! Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

155 000 zł120 m² 1 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w wymarzonym miejscu pod Bydgoszczą - Prądocinie. Świetny dojazd a zarazem cisza i spokój otoczona lasem i sadem. Projekt domu o nazwie" barwny C-132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowo

Osowo,pomorskie

195 000 zł145 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Woj. Pomorskie Osowo k/ Kępic, 39 km od Słupska dom piętrowy 150 m 2, budynek gospodarczy, media i 8,5 h ziemi wokół, na skraju wsi, przy lesie, blisko drogi sprzedam. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

207 000 zł70 m² 2 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący położony przy drodze asfaltowej wśród zabudowy jednorodzinnej. Budynek murowany, parterowy z poddaszem(obecnie nieużytkowym). W środku trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

2 000 000 zł441 m² 4 535,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowy, komfortowy dom wolnostojący z 2006 r. z wolnostojącym garażem na dwa samochody, położony na dużej działce w spokojnej części willowej nowej zabudowy Szymanowa, 0,5 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

569 000 zł186 m² 3 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, nowoczesny budynek mieszkalny wykonany w energooszczędnej technologii, w zabudowie bliźniaczej. Położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż za granicami Wrocławia. Bliskość Obwodnicy Autostradowej Wrocławia to atut lokalizacji. Parter stanowi duży salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Filaretów

Kraśnik,lubelskie

180 000 zł160 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pilnie sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 98m2, na działce 10 a w Kraśniku, ul. Filaretów. Dom solidnie wymurowany z cegły pełnej w latach 60., częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Marki,mazowieckie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Zadbany , dobrze ocieplony dom położony w spokojnej i dobrze wyposażonej w elementy infrastruktury.Pomieszczenia rozlokowane na dwóch kondygnacjach stanowią dwa, mogące niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 000 zł405 m² 3 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

! nowa niższa cena! - promocja do 31.10.2012 - (poprzednia cena 1.500.000) - WYNAGRODZENIE BIURA DOMYFINANSE POKYWA SPRZEDAJĄCY Nieruchomość idealnie nadająca się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 470 000 zł420 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 420 m2 położony w Końskich (os. Słoneczne). Parter powierzchnia użytkowa przeznaczona na działalność gospodarczą. Dom może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł300 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

0%! Do sprzedaży segment o pow. użytkowej 260m2 (pow. całkowita ok. 300m2) w centralnej lokalizacji, okolice ul.Bartyckiej na Dolnym Mokotowie. Dom składa się z 8-miu pokoi, plus: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydów

Zebrzydów,dolnośląskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Super oferta! Sprzedam pilnie dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Zebrzydów w odległości 10 km od Świdnicy i ok. 50 km od Wrocławia. Budynek mieszkalny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadowniki Mokre

Jadowniki Mokre,małopolskie

85 000 zł80 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Witam. Mam do sprzedania dom drewniano-murowany w miejscowości Jadowniki Mokre w gminie Wietrzychowice, woj. małopolskie. Dom kryty czerwoną dachówką przy domu budynek gospodarczy. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbowa

Wierzbowa,dolnośląskie

165 000 zł120 m² 165 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

3 pokoje,kuchnia,łazienka,c.o. przedpokój,ganek.Poddasze do kompletnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Romanowo Górne

Romanowo Górne,wielkopolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 930 m²

80 km od Poznania 25km od Piły,dodatkowo własna studnia z hydroforem ,studnia do podlewania,budynek gospodarczy 90m2 w nim 2 miejsca garażowe,spokojna okolica, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja 1,54 ha, dom drewniany, widok na góry i jezioro. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowa siedliskowa (mieszkalny dom drewniany i budynek gospodarczy murowano-drewniany) wraz z gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Nowe Grocholice,mazowieckie

1 200 000 zł340 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom z czerwonej cegły pomiędzy murem ocieplane dodatkowo styropianem , okna pcv , drzwi antywłamaniowe , cały dół domu rolety antywłamaniowe, piękny ogród , drzewka owocowe , swierki , całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Chmielno,pomorskie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom z cegły z lat 30-tych do generalnego remontu,3 garaże,oraz pomieszczenie gospodarcze. Pow. działki wynosi 2000m2 i znajduje się w centrum Chmielna nad j. Białym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staszów

Staszów,świętokrzyskie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bezpośrednia Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 120 m2 + garaż. Nieruchomość usytuowana jest na działce 7 ar., rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuźnica Lechowa

Kuźnica Lechowa,śląskie

390 000 zł135 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Kuźnica Lechowa. Dom został wybudowany w latach 80 - tych. W skład domu wchodzą cztery pokoje, kuchnia, dwie łazienki, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Świetnie utrzymany dom na Zaciszu do sprzedania. Oddany do użytku w 1994 r. Działka o powierzchni 432 m kw. Zadbana, obsadzona iglakami. Powierzchnia użytkowa domu - 270 m kw. Dom ma 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielińskiego

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł312 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena - wyjątkowy rezydencjonalny dom położony na dużej działce o pow. 3.800 m2 w Gdyni Dąbrowiei, do ewentualnej dalszej zabudowy. Pomimo bliskości miasta okolica to zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mickiewicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

385 000 zł167 m² 2 305,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Nieruchomość Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Dom jednorodzinny, piętrowy, wolno stojący położony w atrakcyjnej części miasta - os Mickiewicza. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norblina

Puławy,lubelskie

660 000 zł280 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Nowy, przestronny dom - powierzchnia użytkowa 230m2, o wysokim standardzie wykończeniowym w stylu klasycznym, położony w osiedlu domków jednorodzinnych na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie! Do sprzedania segment w bardzo przyjemnej lokalizacji. Osiedle usytuowane w pobliżu ulic Pileckiego i Roentgena, co daje świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

262 263 zł111 m² 2 366,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa szansa budowy domu jedorodzinnego O prostej bryle W terminie 3 miesięcy Z gwarancją na 30 lat!- łap okazję Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł282 m² 4 259,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Ursynów dąbrówka Dom wolnostojący (281,70 m2) w stanie deweloperskim wzniesiony na działce o powierzchni 654 m2 usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dom ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł270 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam konfortowy dom do niewielkiego wykończenia.Dom położony jest w Rzeszów (Załęze) W pobliżu: Szkoła-przedszkole(nowowybudowane) ok.400 m.MPK-20 m,Kościół i sklep ok 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Dąbrowa Górnicza,śląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

**************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) dom/dziłaka - 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

276 228 zł117 m² 2 366,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budowa wymarzonego domu jedorodzinnego już W 3 miesiące - sięgnij po swoje marzenia Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi budowy nowego domu w 3 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

977 000 zł186 m² 5 246,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:271 m²

Domy w zabudowie szeregowej mikmak house na południu Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Inwestycja składa się z 16 segmentów o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

419 000 zł132 m² 3 174,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Super oferta! W atrakcyjnej cenie! Skrajny segment domu w willowej dzielnicy Swarzędz-Jasin, wybudowany w podwyższonym standardzie developerskim. Komfortowy, bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kulice

Kulice,pomorskie

195 000 zł300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakładowa

Łódź,łódzkie

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Do sprzedaży wolnostojący dom, położony w Łodzi na Widzewie Wschodzie w ok. ul. Zakładowej. Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

:dodatkowy opis Dom sprzedaż Dom wolno stojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni około 110 m2 posadowiony na dużej - 8 arów działce w znakomitej lokalizacji. Na parterze: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. B1

Węgrzce,małopolskie

590 000 zł128 m² 4 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dane ogólne: budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolno stojący, o 2 kondygnacjach nadziemnych - parter, poddasze użytkowe, niepodpiwniczony. Dach dwuspadowy. Parter: wiatrołap, hol, łazienka (wanna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kółko Żabieckie

Kółko Żabieckie,świętokrzyskie

89 000 zł70 m² 1 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:58 000 m²

na posesji gdzie znajduje się dom są również budynki gospodarcze takie jak: stajnia murowana, stodoła wraz z komórką gospodarczą oraz garaż. Jest również możliwość pogłębienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

276 228 zł117 m² 2 366,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mały oraz funkcjonalny domek jedorodzinny za cenę mieszkania W 3 miesiące Z gwarancją na 30 lat! spełnij swoje marzenia Z ! Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Funkcjonalny dom na działce 1347 mkw.Działka wymaga zagospodarowania. Dom nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Istnieje możliwość zabudowy poddasza ( po podłodze ok 80 mkw natoniast do.