dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:64 100 m²

Grupacdf oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o powierzchni 6,41 ha, która jest uosobieniem marzeń o życiu w zgodzie z naturą, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł218 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego - luboń Na sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż: siedlisko 3 ha., w gminie Kalinowo Otoczona zielenią, w pobliżu jezior i lasów, nieruchomość stanowi idealne miejsce do zamieszkania, wypoczynku lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom nad jeziorem Gawlik z własną linią brzegową i pomostem Szczybały Orłowskie, gm. Wydminy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Szczybały.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł47 m² 16 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom nad jeziorem Łaśmiady Malinówka Marzysz o własnym domu na Mazurach, tuż nad jeziorem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Nieruchomość: - parterowy dom z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik. Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Klimatyczny, ciepły dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, bezpiecznym osiedlu w Nowej Woli. Funkcjonalny układ pomieszczeń, z wyraźnym, poziomym podziałem na strefy: dzienną, nocną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom - Murowany budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości wola rzędzińska zaledwie 5 km od Tarnowa. Dom wraz z zabudowaniami zlokalizowany jest na 19 - arowej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł200,25 m² 4 394,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronny, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł222 m² 11 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu wolni stojącego o wysokim standardzie wykończenia oraz bardzo ciekawej i spokojnej lokalizacji Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,90 m² 9 782,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca swoją funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Oferowany dom, będący.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł150 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w poszukiwanej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł172 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment środkowy w stanie surowym zamkniętym, na ogrodzonym osiedlu. Warszawice, gm. Sobienie Jeziory powiat otwocki powierzchnia użytkowa 116 m2 + wysokie, ocieplone poddasze 57 m2. na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom bez remontu - wprowadzasz się i urządzasz po swojemu Kupujesz gotową bazę, w której najdroższe.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 998 zł472 m² 6 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piaseczno | zalesie dolne | sprzedaż | dom wolnostojący | 472 m2 | 2 998 998 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2 położony w Zalesiu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 831 zł131,38 m² 5 768,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

* oferta bez prowizji (0 zł) i bez podatku pcc (0 zł) * Kontakt: piotr - tel.   * Ogród + Garaż * aż 5 Pokoi Wyobraź sobie sobotnie popołudnie w prywatnym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł118 m² 5 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domów W zabudowie Na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie dwa segmenty skrajne oraz dwa środkowe zlokalizowane w spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł136,40 m² 3 658,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 136 m , działka 300 m Zdjęcia w ogłoszeniu powstały na inwestycji obok. Dokładnie z takiego samego projektu. Obecnie dostępna jest lewa i prawa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie działa jak naturalna inhalacja? Zapach rozgrzanej żywicy latem i kojąca cisza zimą sprawiają, że oddech się uspokaja, napięcie znika, a my.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł104 m² 4 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz po całym dniu - spokojne, uporządkowane i gotowe na Twoje własne pomysły. Dom, który nie narzuca stylu, ale daje przestrzeń, by urządzić go dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł108,67 m² 4 969,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Dobrze jest znaleźć swoje miejsce na tym świecie. Sympatyczny domek, nie za duży nie za mały, do mieszkania doskonały - już jest. No i ta działka z potencjałem. Zrobisz na niej co tylko.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł107 m² 3 635,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomość położona przy ul. Spacerowej w miejscowości Płoszów, gm. Radomsko. Dom zbudowany w latach 80-tych XX wieku, otynkowany, na ogrodzonej działce o powierzchni 0,16 ha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

979 858 zł130,70 m² 7 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 587 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. Dom zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Przestronny salon oferuje komfort i wygodę dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł266,62 m² 6 676,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Na sprzedaż przestronny dom z wyjątkowym widokiem na Jezioro Bytyńskie. Dom zaprojektowany indywidualnie aby w pełni wykorzystać zalety lokalizacji. Duże okna skierowane na południe dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

447 700 zł36,50 m² 12 265,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferujemy na sprzedaż dom nad Jeziorem Strykowskim z plażą, pomostem - wyłącznie do użytku dla właścicieli kilku działek. Jezioro Strykowskie znajduje się pod zarządem Państwowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 795 770 zł181,82 m² 26 376,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż w pełni wyposażone apartamenty zlokalizowane w połowie bliźniaka, oddane do użytkowania w 2023 roku. Budynek usytuowany w kompleksie, który od lat cieszy się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 220m2 w Krasnem k. Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: rok budowy 2025powierzchnia użytkowa 220m2100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena do negocjacji Na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość położona w centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W okolicy rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł173,50 m² 12 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dom z pięknym ogrodem, kraków, tonie, ul. Potoczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173,5 m2 z garażem w bryle budynku. Powstał w 2011 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł153 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Obniżka ceny! Przedstawiam urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem położony w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry. Dom o powierzchni 153m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108,60 m² 9 198,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

4 pokoje | ogród | 2 miejsca postojowe | wysoki standard W ofercie nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 108,6 m , z 2023 r., zlokalizowany w Żmigrodzie wśród kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 500 zł98,32 m² 6 148,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witamy Posiadamy w sprzedaży ostatni wolny dom nr 1 na osiedlu nad strugą w miejscowości Modliszewo pod Gnieznem Nowo powstałe osiedle składa się z 3 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł143,25 m² 7 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł129,51 m² 5 018,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż skrajny segment z dużym ogrodem i miejscem postojowym w cenie. Najważniejsze atuty nieruchomości: -duży ogród -miejsce postojowe do wyłącznego użytku w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro prospace przedstawia Nowoczesny dom z ogródkiem - Płoty 76,48 m | 3 pokoje | prywatny ogródek działka ok.300m | 1 miejsce postojowe | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,87 m² 7 770,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dziękujemy, że zwróciłeś uwagę na naszą ofertę - cenimy Twój czas i zainteresowanie tym wyjątkowym domem w Lędzinach! Chętnie opowiemy więcej i odpowiemy na wszystkie pytania, byś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij