dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 590 000 zł392 m² 9 158,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 878 m²

Wyjątkowa drewniana willa w sercu starodrzewia podmiejski luksus tuż pod Warszawą Położona w malowniczej Wolicy, zaledwie kilka minut od granic Warszawy, ta niezwykła drewniana willa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu 4-pokojowego w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, pralni, łazienki, wc, ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł265,55 m² 15 816,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

W zielonej, kameralnej części Mokotowa oferowany jest narożny dom o powierzchni całkowitej 265 m2, w zabudowie bliźniaczej po kompleksowej modernizacji zaprojektowanej przez warszawską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł174,91 m² 12 520,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy na granicy Magdalenki, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł96,75 m² 11 886,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż ostatni dostępny dom (lokal A na projekcie) w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowany w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego przy ulicy Nadrzecznej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł147,15 m² 7 468,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 147,15 m , położony na działce 750 m w miejscowości Adamowizna. Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

586 704 zł66,51 m² 8 821,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i wc. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

585 998 zł66,43 m² 8 821,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

586 752 zł66,42 m² 8 833,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na przestronnej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł132,58 m² 6 252,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parterowe Domy na Akacjowej to kameralne małe osiedle składające się z 3 domów każdy o powierzchni użytkowej 103,58m ,usytuowany na oddzielnej działce 6 arowej. Media prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł390,16 m² 8 945,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 390 m2, otulony zielenią Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejsce, w którym poczujesz przestrzeń i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121,33 m² 8 233,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej - Lasek Pinar, bębło, gm. Wielka Wieś Kameralna inwestycja z widokiem na Tatry! Pierwszy etap Inwestycji oddany do użytkowania! Biuro Nieruchomości aprest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Prezentujemy dom o ponadstandardowej przestrzeni w Księginicach - zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Wrocławia oraz autostrady A4. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł102,60 m² 9 736,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe w garażu i 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł101,40 m² 9 556,21 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł101,40 m² 10 147,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł105 m² 10 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Sprzedam bezpośrednio segment w zabudowie szeregowej na pograniczu Pruszkowa z Piastowem na Osiedlu Uroczym. Całkowita powierzchnia domu 105m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł360 m² 2 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł350 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkową, rezydencjonalną nieruchomość położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego, w Truskawiu przy ul. Lipkowskiej. Kupujący nie pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł212 m² 7 518,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

30 lat doświadczenia w nieruchomościach, to jest naprawdę osiągnięcie! wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Dużo domów sprzedałam, ale takie cudo zdarza się prawie nigdy. Dom nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Nieruchomość po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego miejsca pod Bydgoszczą? Odkryj nowoczesny bliźniak na osiedlu willowym Villa Line w miejscowości Ciele - tylko 20 minut od centrum Bydgoszczy, blisko przystanek szkolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,50 m² 7 614,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Bliźniak 98,5 m2 - podwójna ściana- taras od południa -własność gruntu. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domu ok. 98,5 m2 4 pokoje, działka ok. 222 m2 (własność gruntu).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119,96 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny segment Z ogrodem | aleja rajska | opole - sławice Marzysz o spokoju, nowoczesnej architekturze i własnym ogrodzie, nie rezygnując z bliskości miasta? Poznaj Aleję Rajską.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł205 m² 7 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dobczyce - kornatka - widok na jezioro Do sprzedaży prezentujemy urokliwy dworek w Kornatce , najstarszy dom w okolicy który po gruntownym remoncie w 2025 roku odzyskał blask. Kornatka to.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł106,89 m² 10 478,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom szeregowy - Bielsko-Biała, ul. Pileckiego Szukasz domu, do którego wejdziesz i od razu poczujesz to jest to ? Bez remontów, bez niespodzianek, za to z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Budynki wolnostojące niedaleko Ustronia, w Brennej przy ul. Leśnica, z dużymi działkami, sprzedawane bez pcc w stanie deweloperskim. Wyjątkowo kameralna inwestycja, tylko 2 budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł68,28 m² 6 868,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem w sercu Wejherowa - 3.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł167 m² 3 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Jeśli szukasz domu z dużym potencjałem aranżacyjnym, funkcjonalnym układem pomieszczeń, pełnym podpiwniczeniem oraz oddzielnym mieszkaniem do własnej aranżacji, ta oferta może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł130 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowoczesny dom 130 m Stan Deweloperski (standard podwyższony) Suchy Las ul. Jagodowa, odbiór kwiecień 2026, bez pcc. Lokalizacja: spokojna okolica domków jednorodzinnych, zapewniająca ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo ładny i wygodny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący z 1980 roku, o pow. całkowitej ok. 284 m2, posadowiony na działce o pow. ok. 460 m2, na Muchoborze Małym, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł235 m² 2 382,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom na sprzedaż Więcbork, ul. Dolna | 235 m | 5 pokoi | działka 591 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 235 m , położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 230 m Halinów | 3 niezależne lokale | Basen | Duża działka | Blisko pkp Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 230 m na działce ok. 800 m , położony przy cichej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 780 zł118 m² 7 260,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom 3 kondygnacyjny z ogródkiem w układzie szeregowym w gminie Wieliczka N20 Nieruchomości oferuje dom 3-kondygnacyjny (parter, piętro, poddasze użytkowe) w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom na granicy Międzyrzecza Dolnego i Mazańcowic. Dom oddany do użytkowania w 2018r. Lokal mieszkalny o pow.ok.150m2 ( fizycznie ok.170m2 ze względu na poniesioną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | wysoki standard | ogród | spokojna okolica | prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł197 m² 13 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow 26,8 ara w Krakowie. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 403 686 zł124,22 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która spełni marzenie o własnym domu z garażem w spokojnej okolicy. Powierzchnia - 124m2 Oddanie koniec 2026 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 000 000 zł216 m² 23 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej.