dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży wyremontowanego domu w zabudowie szeregowej położonego w cichej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra nieopodal jej centrum. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Złotno

Łódź,łódzkie

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

0% kupujący bez prowizji! Piękna, klasyczna rezydencja idealna dla rodziny ceniącej spokój, zacisze domowe w niedalekiej odległości miasta. Proponuję Państwu do zakupu wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień

Rąbień,łódzkie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

0 % Prowizji Kupujący! D om wolnostojący w okolicach Rąbienia ab i Woli Grzymkowej Proponuję Państwu do zakupu budynek mieszkalny , parter z poddaszem użytkowym (w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

890 000 zł316 m² 2 812,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% Kupujący Okolice Łagiewnik, dom Z "duszą" prezentujemy do sprzedaży ciepły, klimatyczny, wolnostojący budynek mieszkalny na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

382 000 zł107 m² 3 576,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " bursztyngl-315 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

359 000 zł110 m² 2 988,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " dariaz14 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sądkowa

Sądkowa,podkarpackie

240 000 zł220 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym. Dom murowany, podpiwniczony, dach dwuspadowy pokryty blachą, okna pcv, jednokondygnacyjny, poddasze z jednym pokojem letnim. Parter mieści 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Radomsko,łódzkie

225 000 zł114 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie we Wrocławiu. Domek parterowy w klimacie dworku polskiego z przestronnym poddaszem użytkowym możliwym do adaptacji oraz z zaprojektowanym tarasem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł286 m² 11 188,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Piękny, przestronny I jasny dom W piękne, zielonej otulinie na warszawskim wilanowie. Rozkład: parter: kuchnia otwarta/ jadalnia/ salon/toaleta/ taras Piętro I: master bedroom/ garderoba/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom położony w dzielnicy Borek, okolice ul. Mglistej. Dom wymaga remontu. Posiada osiem pokoi, rozkładowy o powierzchni 250 m2, z działką 350m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

860 000 zł278 m² 3 093,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Piękny dom z malowniczym widokiem w Straconce. Oferujemy Państwu solidnie wykonany budynek,zaprojektowany według indywidualnego projektu o pow.278m2,w którego skład wchodzi 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 450 000 zł315 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Polecam na sprzedaż unikatowy dom w kazimierzu dolnym na rozłożystej działce o powierzchni 2807 m2. Dom położony jest w cichej, spokojnej, pensjonatowej dzielnicy Kazimierza - Góry - 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

450 000 zł89 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej w Dąbrówce na osiedlu Linei. Mieszkanie o pow. 88,67 m2, 3- pokojowe. Doskonała lokalizacja, blisko szkoła podstawowa, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pręgowo Dolne

Pręgowo Dolne,pomorskie

347 000 zł97 m² 3 371,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " wiktoriatk 109 G " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

435 000 zł71 m² 6 126,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 71 m2 z działką 1170 m2 położony w północnej części Błonia.Wybudowany w 2012r. Budynek stawiany techniką murowaną Ocieplony styropianem 15cm. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Na sprzedaż polecam bajkowy dom w malowniczej scenerii otuliny Rudowskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość wybudowana najwyższej klasy materiałów budowlanych dostosowanych do warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzyny

Radzyny,wielkopolskie

235 000 zł95 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli szukasz taniego domu ciszy, spokoju lubisz przyrodę to jest to Cel Twoich poszukiwań. Niewątpliwie wygodne jednopoziomowe domy, niewymagające wspinania się po schodach z dodatkowym walorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

4 600 000 zł600 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Piękna rezydencja położona wśród sosnowych drzew, wykończona piaskowcem. Wnętrze dla wymagającego klienta. Rozkład (260m2): parter: przestronny duży salon z kominkiem i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michalaka

Gołymin-Ośrodek,mazowieckie

377 000 zł200 m² 1 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:933 m²

Dom mieszkalny oraz pawilon handlowy gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika Dom o powierzchni użytkowej 100 mkw. oraz pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Westerplatte

Dzierzgoń,pomorskie

400 000 zł142 m² 2 816,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem i meblami. Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego w Dzierzgoniu, powiat Sztum. Dom jest dwu piętrowy, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marsa

Straszyn,pomorskie

520 000 zł157 m² 3 312,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Dom jednorodzinny, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu Modrym w Straszynie. Ciekawy układ pomieszczeń. Na dole przewidziano, salon z kominkiem i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

338 000 zł84 m² 3 696,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:755 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Julia E-855 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Gdańsk,pomorskie

694 000 zł144 m² 4 346,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Iskierka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bereniki

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Dom znajduje się w cichej, dobrze skomunikowanej i eleganckiej dzielnicy Osowa. Dzielnica usytuowana jest pośród lasów, ale jednocześnie wokół mamy pełną infrastrukturę handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

549 000 zł260 m² 2 111,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

| b.N.WILLA. Oferta zarezerwowana. Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący położony w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Szczawno-Zdrój. Budynek w dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł750 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:512 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Nieruchomość położona jest w odległości 6 km na południe od Rynku Głównego Dojazd i komunikacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

490 000 zł354 m² 1 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliżniaka o powierzchni całkowitej 354 m2, użytkowej około 300 m2. Powierzchnia działki 450 m2. Parter, na którego powierzchnię składa się duży, otwarty salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł540 m² 2 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Oglądasz ofertę wyjątkowej rezydencji. Bogate wykończenie, dbałość o szczegóły oraz lokalizacja nadaje tej willi prestiż, odróżniając ją od innych. Lokalizacja : Ta wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przejazdowo

Przejazdowo,pomorskie

354 000 zł110 m² 2 942,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lubczykowa

Plewiska,wielkopolskie

375 000 zł96 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:315 m²

Kończymy inwestycję w Palędziu na ulicy Lubczykowej, pozostały już tylko dwa wolne segmenty. Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, rynek pierwotny spełniający wymogi programu MDM,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściborki

Ściborki,warmińsko-mazurskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Grunt składający się z 4 działek o powierzchni 3, 40 ha, w tym 0,53 ha działka zabudowana domem - stara mazurska chata do remontu. Dom o powierzchni 110 m + piwnica.