dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom całoroczny, parterowy na działce ok1200m. 2 pokoje, salon z jadalnią, kuchnia, łazienka z wanną. W kuchni dodatkowo kuchnia węglowa. Nowe okna pcv. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł230 m² 6 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Z pięknym ogrodem 1500m2 7 km do metra Młociny okolica Łomianek Położony w pięknej okolicy lasów i sąsiedztwie innych domów wolnostojących. Dom z roku 2000, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rząśnik

Rząśnik,mazowieckie

395 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Nowy dom całoroczny o pow użytkowa 94 m. położony w gm. Rząśnik, oddalony ok 8 km od Wyszkowa. Odebrany, w stanie do zamieszkania. Parter z użytkowym poddaszem. Dom stoi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

820 000 zł168 m² 4 885,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom Z garażem oraz dużym ogrodem - mogilany N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 125,14 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom trzykondygnacyjny w stanie do remontu. Okna do wymiany, podłgi drewniane- do cykilowania, wnętrze do odświerzenia. Rozkład pomieszczeń: parter- kotłownia i pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

465 000 zł62 m² 7 468,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Przedsięwzięcie stanowi odpowiedź inwestora na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów - na potrzeby wszystkich, którzy cenią tętniące życiem miasto, równocześnie szukając chwili spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

135 000 zł30 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Działka rekreacyjna, połozona w okolicy Radzymina. Ogrodzona siatką. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, zagospodarowana, częściowo zadrzewiona. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

949 040 zł147 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc. Dom w zabudowie szeregowo-bliźniaczej. Parter: - salon+kuchnia+jadalnia 31,83 m2 - łazienka 9,30 m2 - korytarz 5,85 m2 - wiatrołap 4,59 m2 - garaż 19,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł130 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu. Dom usytuowany na dużej działce ok 300 m2. Od frontu wejście oraz podjazd z kostki brukowej do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł117 m² 5 362,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Centrum Inwestycji Deweloperskich. Najlepsze oferty z rynku pierwotnego dla rodzin i inwestorów. Bezpośrednio, bezpłatnie, bez umów! Zamieniamy miesiące poszukiwań w jedną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Witosa

Kobyłka,mazowieckie

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Domki bezczynszowe, na granicy Zielonki z Kobyłką Prezentujemy nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starowola

Starowola,mazowieckie

870 000 zł390 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 400 m²

Działka z własną linią brzegową rzeki Liwiec, niezalewowa! budowlana! Kształt działki regularny, prostokąt o szerokości 74m. Dom z wybudowany w 1983r , ok 3 lata temu po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Palędzie,wielkopolskie

990 000 zł128 m² 7 734,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w nowoczesnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? To jest dom dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przecław

Przecław,wielkopolskie

699 000 zł193 m² 3 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli choć przez moment marzyliście o ciszy i spokoju w odległości niecałych 30 km od Poznania, to ta oferta jest właśnie dla Was! Urokliwe miejsce, na uboczu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

3 599 000 zł502 m² 7 175,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 629 m²

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl z przyjemnością prezentujemy Państwu nieprzeciętny, 500-ciuset metrowy dom o unikalnej architekturze z dużą, przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Secymin Polski

Secymin Polski,mazowieckie

385 000 zł124 m² 3 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 438 m²

Biuro Nieruchomości Północ w Pabianicach oferuje Państwu do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 124 m. kw. W nowoczesnym, designerskim stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

1 320 000 zł282 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na Gumieńcach. Położony nieopodal jeziorka Słonecznego. Doskonała lokalizacja oraz rozkład dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego, położonego na Miedzyniu graniczącego działką z nadbrzeżem Kanału Bydgoskiego. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

859 998 zł129 m² 6 665,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szereg! 1 km do wrocławia/wilczyce/garaż w bryle!. Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż szereg w Wilczycach ( ok 1km za granicą Wrocławia) o powierzchni 128,96 m . Szereg składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 7 pokoi | Działka 23 ary | Rzeszów, os. Biała Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w południowej części Rzeszowa na osiedlu Biała. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowskie Przedmieście

Trojanowice,małopolskie

1 420 000 zł250 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Fantastyczny przestronny dom w Trojanowicach lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (9,5 km od centrum i tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

. a może by tak wszystko rzucić i uciec .okolice zalewu Siemianówka około 4 km dalej znajduje się siedlisko w niewielkiej wsi urokliwe szukające dobrego właściciela który doceni walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Złotoria,kujawsko-pomorskie

849 000 zł137 m² 6 178,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mieszkanie (funkcjonalnie dom) o powierzchni mieszkalnej 137,42m2 (plus garaż 22,03m2) w domu dwulokalowym przy ulicy Sportowej w Złotorii - osobne wejście, osobny garaż, dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł196 m² 5 867,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż solidny dom zbudowany w 2004 roku z cegły, o powierzchni 170 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce 7,5 a. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

675 000 zł124 m² 5 459,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu domy w zabudowie szeregowej w dogodnej lokalizacji pod Wrocławiem. Oferowane lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerce

Czerce,podkarpackie

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Dom wolnostojący 250m2 | 5 pokoi | Działka 50 arów | Czerce k/sieniawy Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Czerce koło Sieniawy (powiat przeworski). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

589 900 zł82 m² 7 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.80 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter ok. 37m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamowa

Gdynia,pomorskie

870 000 zł233 m² 3 733,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:273 m²

Uwaga! Termin przekazania kluczy styczeń 2024r. Sześciopokojowy dom w doskonałej lokalizacji, przy urokliwej uliczce! Nieruchomość idealna dla rodziny oraz dla osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

795 000 zł170 m² 4 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Idealnie zlokalizowana nieruchomość W przodkowie 30 min od trójmiasta, w cichej, zielonej okolicy Z pięknymi widokami. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł135 m² 5 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.135 m2 posadowiony na działce ok. 750 m2, na peryferiach Grodziska Maz. Rozkład domu jest następujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wróblewo

Wróblewo,wielkopolskie

580 000 zł110 m² 5 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Bliżej natury = bliżej siebie! Świeże powietrze, dużo zieleni wokół, większa przestrzeń, cisza oraz spokój! Tylko u nas! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 900 000 zł770 m² 5 067,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Are you interested in this offer ? Call me, i'll be glad to tell you more about it. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej willi, znajdującej się w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

1 430 000 zł140 m² 10 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 598 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zabudowaną domem jednorodzinnym do remontu oraz stodołą o powierzchni ok. 26a a w miejscowości Kobylany w gminie Zabierzów. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promyka

Urzut,mazowieckie

659 900 zł120 m² 5 499,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1220 m2 w Urzucie gm. Nadarzyn nieopodal Legia Training Center. Zaledwie 3 minuty dojazdu dzieli ją z trasą S8, skąd droga do:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

1 059 000 zł235 m² 4 506,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 216m2, na działce o pow. 500 m2 w miejscowości kol Pliszczyn 3 km od granic miasta. Na parterze : -wiatrołap 4,87m2. -Kuchnia +jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

380 000 zł165 m² 2 305,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy w zabudowie szeregowej (projekt Dom pod miłorzębem 16 (gs)), o powierzchni użytkowej 104,70 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Polkowicach Dolnych. Jest to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielgus,świętokrzyskie

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 860 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 92m2 znajdujący się na działce o powierzchni 5860m2. Budynek znajduje się w miejscowości Wielgus na pograniczu województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł245 m² 13 469,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w spokojnej okolicy na Starej Sadybie o powierzchni 245 m2, z pięknym kształtnym ogrodem (ekspozycja południowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fabryczna

Pietrowice Wielkie,śląskie

279 000 zł110 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Rezerwacja! Jeśli szukasz domku dla niewielkiej rodziny- właśnie go znalazłeś Na niewielkiej działce w Pietrowicach Wielkich przy ul. Fabrycznej 7 znajdziesz komfortowy domek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Masłowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł232 m² 7 729,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim usytuowany przy ul. Masłowieckiej w dzielnicy Wawer. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 231,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trudna

Niepołomice,małopolskie

705 500 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Helton Nieruchomości prezentuje dom 4 pokojowy znajdujący się w Niepołomicach w cenie 705 500 pln rozkład I opis mieszkania: dom znajduje się na Niepołomicach, jego metraż liczy 83m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij