dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

410 000 zł103 m² 3 659,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Myślenice

Myślenice,małopolskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Sprzedam dom w centrum Myślenic.dom znajduje się na 4.3arowej działce. Na parterze znajduje się garaż, kotłownia, przedpokój, łazienka,kuchnia oraz dwa pokoje. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł200 m² 6 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania reprezentacyjny, wolno stojący,stylowy dom jednorodzinny położony w pięknej okolicy Wawra ul.Ogórkowa. Rozkład pomieszczeń: parter- duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedaży segment środkowy na Mokotowie, na pograniczu z Wilanowem, w okolicy ul. Nałęcznowskiej. Dom o pow. ok. 200 m2. Pierwszy poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

324 000 zł97 m² 3 134,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " wiktoriatk 109 G " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Borek

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł360 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wrocław - Krzyki - Borek, do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący, pow. 360m nw działce 500m, trzy kondygnacje i piwnica, może być jednorodzinny i wielorodzinny, trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania duży dom 170 m +38, 7-pokojowy. Znajduje się na bardzo ładnym osiedlu domów jednorodzinnych, teren zamknięty. Z funkcjonalnym rozkładem na trzech kondygnacjach umożliwiającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości alfa oferuje Państwu urokliwy dom w Grudziądzu na Osiedlu Owczarki. Dom składa się z 5 pokoi, przedpokoju, kuchni i dwóch łazienek z wc.Jest on całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gródek

Gródek,podlaskie

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 083 m²

Siedlisko W sąsiedztwie lasu, z pięknym widokiem na okolicę. Polecam Państwu to urokliwe siedlisko, jeżeli pragniecie uciec od zgiełku miasta i odpocząć otuleni śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Dom wolnostojący w Redłowie po niższej cenie! lokalizacja Dom znajduje się w pięknej dzielnicy Gdyni - Redłowo jedynie 10 min. od plaży i tuż obok Parku w Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

335 000 zł90 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w Tarnowskich Górach, w spokojnej i cichej dzielnicy Rybna. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 90 m kw + garaż. Dom składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom blisko Niepołomic 399 tyś , kupujący nie płaci 2% podatku. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej przed Niepołomicami za cenę 399000zł. Budynek środkowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:323 m²

Okazja! nowy,dom Z klimatem do zamieszkania od zaraz, polecam! możesz być właścicielem domu W cenie mieszkania W warszawie! Do sprzedania 7-pokojowy, wolnostojacy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

277 000 zł76 m² 3 451,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Przemek Z71 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Gdańsk,pomorskie

484 000 zł144 m² 3 000,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Iskierka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Wieluń,łódzkie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania 2 domy w zabudowie bliźniaczej na ul. Kwiatowej w Wieluniu o powierzchni 180 m2 z garażem. Parter to kuchnia, dwa pokoje ,łazienka oraz hol i wiatrołap. Poddasze - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł375 m² 2 130,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:346 m²

Wrocław - Krzyki - Klecina. Przestronny ładny i przytulny dom z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 375 m2 ~6 pokoi niepodpiwniczony, 3-kondygnacyjny, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł218 m² 3 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atrakcyjna nieruchomość! Budynek pełniący funkcję mieszkalno-usługową. Z części usługowej i mieszkalnej można korzystać całkowicie niezależnie, posiadają one osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

800 000 zł540 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

I budynek- o pow.ogólnej 301,49 m2, powierzchni użytkowy : 194,06 m2.Dom poddany rozbudowie w 2000 roku, w której zmienione wszystkie instalacje i wykonano je wg. najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł175 m² 6 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży wolno stojący dom, zlokalizowany na osiedlu domów w Dąbrówce w odległości ok 250 m od ul. Puławskiej (przystanek autobusowy między innymi do metra Wilanowska). Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

385 000 zł100 m² 3 865,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Oferta deweloperska - Kupujący bez prowizji dla biura. W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,60m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

630 100 zł199 m² 3 166,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment w Wawrze okolice Zwoleńskiej , 10 km od centrum. Dobry dojazd. Spokojna okolica. Sąsiedzi ok.~Stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania połowa domu położona w bliskich Markach. Dom posiada 5 pokoi.Działka o powierzchni 300m2.Stan domu deweloperski.Wszystkie media miejskie,oprócz kanalizacji.Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

W ofercie sprzedaży poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80m2 posadowiony na działce 898m2 w malowniczej, turystycznej miejscowości w okolicy Myśliborza.Dom w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł550 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Lokalizacja zapewniająca ciszę I dobrą komunikację! Dom o dużej powierzchni użytkowej, 4- kondygnacyjny. Każda z kondygnacji ma swoją kuchnię i łazienkę ma również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacna

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł375 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:920 m²

Piękny dom - skrajny szereg - bardzo dobrze utrzymany z pięknym ogrodem. Dom ma 4 kondygnacje, 2 garaże, podjazd i zatokę przed domem. Dom wykończony z gustem. Rok budowy 1993. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Żórawina, gmina, powiat wrocławski. Dom położony jest na 756m2 w cichej i miłej okolicy, blisko Wrocławia (2,5 kilometra od Wrocławia-Ołtaszyn) z dogodnym dojazdem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

700 000 zł287 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni użytkowej 287 m2 z działką 800 m2 w Błoniu.Wybudowany w 2007r. Budynek stawiany techniką murowaną zbudowany z betonu komórkowego.Ocieplony styropianem 15cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osiek

Osiek,dolnośląskie

910 000 zł240 m² 3 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom (bliźniak) dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 240 m2, zlokalizowany w spokojnej części Osieka oddany do użytku w 2005r. Jest to projekt funkcjonalnego domu dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

429 000 zł180 m² 2 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy segment w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle w stanie developerskim. Nieruchomość znajduje się na lubianym osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liniewo

Liniewo,pomorskie

292 000 zł97 m² 2 804,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

372 000 zł159 m² 2 345,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny (połowa domu-piętro) w cichej części Tysiąclecia-blisko centrum usytuowany na 1-szym piętrze w małym budynku mieszkalnym (dom 2-rodzinny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

339 000 zł110 m² 2 806,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " dariaz14 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.