dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

550 000 zł185 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy nietuzinkowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony (z powodzeniem może być dwurodzinny ) oraz oddzielnym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł265 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Funkcjonalny, nowoczesny dom O wysokim standardzie. Pięknie zagospodarowany ogród. Dom położony na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na zawadach. Rozkład: parter: salon z jadalnią (53 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

733 000 zł155 m² 4 729,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzedania komfortowy dom w stanie deweloperskim.Jest to lewa połówka nowoczesnego bliźniaka usytuowanego w Wawrze w okolicy nowych domów jednorodzinnych. W odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorańska

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł18 m² 37 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży stylowy dom w zabudowie szeregowej ,wykonany z tradycyjnych materiałów o powierzchni użytkowej ok. 185 m2 położony na Strzeszynie przy ulicy Jeziorańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Oferta Kupujący bez prowizji dla biura. W ofercie sprzedaży nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 85m2,użytkowej 66,47m2 usytuowany na działce o powierzchni 338m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reguły

Reguły,mazowieckie

601 000 zł117 m² 4 880,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Halina Z34 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

279 000 zł170 m² 1 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny z lat sześćdziesiątych usytuowany nieopodal centrum miasta w cichej i spokojnej lokalizacji pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Typowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

489 000 zł215 m² 2 274,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%, dom W centrum niepołomic Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Niepołomic za cenę 489000zł Budynek w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Porośl-Wojsławy

Porośl-Wojsławy,podlaskie

145 000 zł90 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Siedlisko Z dużą działką, w odległości około 45 km od białegostoku. Oferujemy Państwu siedlisko położone w gminie Poświętne z dobrym dojazdem z Białegostku. Podróż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

460 000 zł225 m² 2 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Dom do wprowadzenia! rybnik cena:460 000 Z przyjemnością przedstawiam Państwu dom dla jednej lub dwóch rodzin.Dom o powierzchni całkowitej 250m2,użytkowej 150 m2. Nieruchomość

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

949 990 zł267 m² 3 558,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Do sprzedania Dom w Milanówku w północnej części miasta.Powierzchnia mieszkalna nieruchomości to 267m2.Działka otaczająca budynek posiada 1620m2. Dom na parterze składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:582 m²

Okazja Niewielki ale wygodny dom idealny dla poszukujących nietuzinkowych rozwiązań, również dla rodziny dwupokoleniowej lub dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Na parterze: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mochów

Mochów,opolskie

220 000 zł168 m² 1 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym, 168m2, częściowo odremontowany, działka 37ar, mochów gm. Głogówek Oferta bez prowizji od kupujących Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Na pierwszym poziome znajdują się dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Na poziomie drugim 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łódzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom murowany rekreacyjny całoroczny ogrzewany o powierzchni 49m2 na działce 830m2 w Pobierowie w okolicy ul. Łódzkiej. Dom jest obecnie użytkowany i składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Brzozowa

Sulęczyno,pomorskie

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka letniskowa o pow. 1390 m2 wraz z domkiem typu wieżyca typu II o pow 66 m2. W okolicy liczne jeziora i lasy. Na działce własna studnia głębinowa oraz szabo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący w bardzo cichym i spokojnym miejscu przy ul. Migowskiej - równoległej do Jaśkowej Doliny. Przyziemie - piwnica, 2 garaże, kuchnia, spiżarnia, dobudowane pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

395 000 zł103 m² 3 514,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

303 000 zł100 m² 2 924,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " W zielistkach 2 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł140 m² 3 939,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny składający się z dwóch niezależnych segmentów, posadowiony na działce o pow. 369 m2 i zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

3 pokojowy dom W doskonałym miejscu na bielanach- szybki dojazd do metra słodowiec, cicha okolica 100- metrowy dom o wysokim standardzie na warszawskich Bielanach, niedaleko metra Słodowiec. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielowieś

Wielowieś,wielkopolskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wielowieś 64-400 Międzychód Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wolno stojący na obrzeżach Międzychodu w Wielkopolsce. Dom o powierzchni całkowitej 230 metrów kw. położony jest na bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawrat

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł262 m² 13 358,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:266 m²

Pół bliźniaka W okolicy skoczni na mokotowie! dom bardzo jasny, słoneczny, cichy, bardzo ładnie położony. Rozkład: parter: salon/ Salonik/ kuchnia z jadalnią/ toaleta/ hol Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barwice

Barwice,zachodniopomorskie

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam 1/2 domu wolnostojącego I. piętro ze strychem, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dom podpiwniczony z pralnią. Piękny zadbany ogród, garaż wolnostojący i podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł157 m² 2 484,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

| b.N.WILLA. Do sprzedania dom na Konradowie o powierzchni użytkowej 146m2 + garaż, powierzchnia działki 532m2-cena do dużej negocjacji. Na podłogach panele i deski, centralne węglowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

5 900 000 zł2 280 m² 2 587,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:182 540 m²

Atrakcyjny Kompleks Pałacowo-Parkowy położony w przepięknej spokojnej okolicy w województwie zachodniopomorskim przy trasie nr 10 - 40 km od Szczecina, 9 km od Stargardu Szczecińskiego.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

485 000 zł117 m² 4 060,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " W lucernie 4 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w pięknym miejscu Niepołomic za cenę 265000zł. Budynek drewniany, po remoncie położony na 13 ar. ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dom o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świniary

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł214 m² 3 266,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

~~ Ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.214 mkw, położony w Świniarach na działce o powierzchni 1061 mkw. .~dom wybudowany 1930 r z cegły.~Dom docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Solna

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 1-rodzinny, 4-kondygnacyjny, 300m2 powierzchni. Niewielki ogród urządzony komfortowo i ze smakiem, z klimatycznym miejscem do spotkań i rodzinnych imprez w ogrodzie. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wrocław - Karłowice, okolica ul. Wł. Syrokomii. Do sprzedania piękny, parterowy dom w zabudowie szeregowej, segment zewnetrzny. Dom zlokalizowany w spokojnej, czystej , rodzinnej okolicy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana. Do sprzedania dom wolnostojący między Bolkowem a Strzegomiem. Powierzchnia wynosi 120 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 12,5 a (ogrodzona, zagospodarowana). Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czeczota

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł409 m² 12 224,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:700 m²

Willa na Starym Mokotowie: parter - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, i piętro - salon z kominkiem, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, II piętro - 4 pokoje, łazienka, taras, poddasze - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

380 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej i spokojnej części Świebodzic. Parter: kuchnia połączona z salonem i łazienka z wanną. I piętro: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

850 000 zł227 m² 3 744,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 255 m²

Nowoczesny i ekskluzywny dom wolnostojący wybudowany w 2005 roku usytuowany w odległości 3km od Stargardu Szczecińskiego na działce o powierzchni 2255m2.Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieluń

Wieluń,łódzkie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania dom wolno stojący o pow 210m2 z garażem oraz dużym ogrodem na którym znajduje się szklarnia. Dom składa się z 5 pokoi, 3 łazienek oraz kuchni i pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

332 000 zł82 m² 3 719,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " bożenaz7 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zieliniec

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł253 m² 4 940,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny i reprezentacyjny dom, przy ścianie lasu w rezydencjonalnej okolicy w dzielnicy Zieliniec. Budynek posiada 253 m2 powierzchni użytkowej, położony jest na 625 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szemud

Szemud,pomorskie

333 000 zł95 m² 3 227,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " szymonz211 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł107 m² 4 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na sprzedaż segment szeregowca położony na Warszewie.Stan deweloperski rok budowy 2015. Segmenty środkowe o pow. 107,4 m2 - działki 157 m2.Składa się z 4 pokoi , na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

298 000 zł87 m² 3 012,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Żwirek " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij