dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

370 000 zł101 m² 3 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony na dużej, 42-arowej działce w malowniczej miejscowości Czarna Dolna w Bieszczadach. Nieruchomość składa się z murowanego domu o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł117 m² 2 521,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom z potencjałem: zainwestuj, wykończ i mieszkaj! | Zblewo, ul. Główna Szukasz bazy pod własny biznes? A może marzysz o dwupoziomowym azylu, który wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł140 m² 4 999,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:941 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m (140 m powierzchni całkowitej), położony w miejscowości Rędziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł101,29 m² 11 837,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy Radzieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł240,50 m² 3 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom (segment skrajny) w świetnym stanie technicznym położony na dużej działce z ogrodem w ścisłym centrum Chojnic. Opis domu: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł105,31 m² 5 593,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 105,31 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż: stylowa kamienica w Żaganiu, ul. Wodna Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę o powierzchni użytkowej 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł275 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom, który daje więcej niż adres - daje styl życia. Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoją codzienność. Ten dom należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł375 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przestronny dom o powierzchni całkowitej 375 m2, posadowiony na działce 1098 m2. Składa się z 4 kondygnacji: 1. na parterze - lokal mieszkalny 55 m2 (2 pokoje) lokal mieszkalny 75 m2 (3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł105 m² 10 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł120 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł225 m² 6 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny, położony na spokojnym osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

To Widok kojący oczy, który zachęca do wypoczynku w Domu, wtapiając się w piękno pobliskiej natury, jeżeli zachwycił i Ciebie zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa Ofertą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120,69 m² 9 934,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł239 m² 4 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie u nas, wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i dużym tarasem - Katowice, ul. Stabika Marzysz o przestronnym domu w zielonej, spokojnej części Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

D om W zakopanem - twój kawałek gór | 1,5 km od krupówek | ogródek | idealny na inwestycję lub własne miejsce na ziemi Wyobraź sobie poranek w Zakopanem - świeże górskie powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł135,52 m² 12 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł132 m² 6 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 132 m , położony w miejscowości Wrzosowo na działce o powierzchni 1033 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 449 900 zł197,30 m² 7 348,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 325 m²

Parterowy dom otulony lasem z dużą działką i widokowym tarasem - Pniewo k. Gryfina Na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł431,46 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 079 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura www Jagla pl.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Dom w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Położony jest na działce 807 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł6 554 m² 366,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 554 m²

Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem luksusowy pensjonat w sercu Mazur Zapraszamy do świata, w którym naturalne piękno Mazur spotyka się z ponadczasową elegancją i przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i harmonii. Ten dom to przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, estetyce i bliskości natury. Wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł99 m² 2 010,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:661 m²

. Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł198,34 m² 5 036,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 792 m²

Opis Wyjątkowa uczta dla zmysłów Twój wymarzony dom w otoczeniu natury! Daniem głównym jest elegancki, starannie zaprojektowany dom, który zachwyca swoją harmonią smaków i detali.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł131,80 m² 4 248,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:617 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cieszyć się komfortem własnego domu - ta nieruchomość może być idealnym wyborem. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł460 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

! na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej części Zalesia Dolnego. Willa o klasycznej bryle w stylu rezydencjonalnym o powierzchni całkowitej 460 m2 (powierzchnia użytkowa 337.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w centrum Lubania Przedstawiamy wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny budynek mieszkalno-usługowy w samym sercu Lubania. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł460,95 m² 8 222,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową rezydencję z basenem w Chyliczkach pod Warszawą. Nieruchomość Prezentowana willa o powierzchni 460 m położona jest na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,50 m² 8 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, skrajny segment zabudowy szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł128,64 m² 6 444,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Woli Batorskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł99,91 m² 7 506,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,91 m2 na działce 300 m2 zlokalizowany w miejscowości Bielawa (gmina Długołęka) zaraz obok Wrocławia Dom jest idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł109,40 m² 9 140,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Legnicy. Dom o powierzchni użytkowej 109 m2 pochodzi z 1973 r. jest w pełni podpiwniczony, i usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł360,80 m² 7 178,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:472 m²

Kamienica mieszkalno-usługowa gotowa do użytkowania na potrzeby włanse, do dalszego wynajmu lub innych projektów inwestycyjnych. Powierzchnia użytkowa budynku: 360,80 m2 Powierzchnia gruntu: 472,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny domek letniskowy w Kotkowie nad jeziorem Gil. Dom jest w konstrukcji drewnianej, ocieplony 10cm szarym styropianem i 10cm wełny mineralnej. Dach ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,38 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:51 766 m²

Na sprzedaż obiekt rekreacyjny z dużym potencjałem. Aktualnie funkcjonująca mała stadnina koni z pełnym zapleczem. Podana powierzchnia składa się z dwóch działek ewidencyjnych,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij