dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

690 000 zł214 m² 3 224,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Zadbany i uroczy dom w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń i dwa wejścia stwarza możliwości domu dwurodzinnego. Na parterze dwa pokoje, salon,kuchnia ,łazienka i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Urokliwie połozona nieruchomość na cichym i spokojnym osiedlu Wiśniowy Sad.Do sprzedaży proponujemy dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 171m2 .Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

358 000 zł85 m² 4 211,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

AK 117 domy W zabudowie szeregowej w cenie mieszkania cena: 358 000zł (4211zł/m2) opis inwestycji: tylko 4 km za wrocławskim Ołtaszynem, w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

300 000 zł188 m² 1 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: gm. Zabierzów, zabierzów prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojacy w bardzo ładnym miejscu z widokiem na lasek w w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł410 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej niepodpiwniczony o pow. użytkowej 460 m2, położony na działce o pow. 1206 m2 w prestiżowej dzielnicy na Gumieńcach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Szczawnica,małopolskie

230 000 zł121 m² 1 898,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dom drewniany do kapitalnego remontu przy głównej ulicy kurortu. Dom jest przyłączony do mediów (prąd, woda, kanalizacja). Dom od ulicy, na podwórzu oddzielny budynek, warsztat stolarski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł134 m² 3 283,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży dom położony przy ulicy Krakowskiej w cichym i spokojnym miejscu. Dom położony na działce 9-arowej o pow. użytkowej 134m2, z wolnostojącym garażem dwu-stanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

265 000 zł149 m² 1 778,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny na wsi w gminie Strzelin o pow. użytkowej 149 m2, całkowitej 177 m2, działka ok. 13 ar, stan surowy zamknięty, ocieplony, wszystkie media (licznik elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tkacka

Łódź,łódzkie

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący, idealnie nadający się zarówno na cele mieszkalne jak również na prowadzenie działalności w zakresie usług prawnych, notarialnych itp. [b]kilka minut do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 217m2 w Katowicach Podlesiu. Przestronny dom wolnostojący po kapitalnym remoncie postawiony na działce o powierzchni 333m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierpc

Sierpc,mazowieckie

270 000 zł261 m² 1 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Budynek mieszkalno-usługowy o pow. całkowitej 261m2 ,na którą składa się powierzchnia usługowa na dole budynku o pow. 68m2, powierzchnia użytkowa mieszkalna na dole budynku oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

478 000 zł190 m² 2 515,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji. Dom o powierzchni użytkowej 158 m2 z działką 1234 m2 w miejscowości Dębówka położonej 29 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł320 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Rok budowy 1993. Segment środkowy pomiędzy ul. Macedońską i Al. Wilanowską. Od Al. Wilanowskiej oddziela wysoki nasyp oraz duża ilośc drzew i krzaków. Powierzchnia całkowita 320m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

159 000 zł180 m² 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący do remontu w cichej zielonej okolicy. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, hol, kotłownia, i piętro 2 duże pokoje, II- piętro strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Australijska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 900 zł380 m² 4 473,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Opiekun oferty: michał Durlej, tel. Nowa cena! W swojej ofercie posiadamy atrakcyjną nieruchomość we Wrocławiu, usytuowaną w bardzo spokojnej i dogodnej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedlce

Siedlce,mazowieckie

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży siedlisko o pow. 3588m2 (szer. ok. 35m2) z domem mieszkalnym drewnianym na wsi (od Siedlec ok. 12km, gm. Zbuczyn). Działka uzbrojona w media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł235 m² 1 697,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o pow. 235 m2 na działce o pow. 434 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Zawarcie. Budynek stanowi nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolbromska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany, dwupiętrowy dom na warszawskim Zaciszu. Znajduje się w dobrej lokalizacji. Bliskość ul. Radzymińskiej zapewnia zarówno wygodny i szybki dojazd co centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

430 000 zł145 m² 2 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajna szeregówka na 3 ar. działce w cenie 430 tyś.! Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej blisko Wieliczki ok. 1500m od centrum Wieliczki za cenę 430000zł. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

550 000 zł199 m² 2 767,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 187m2 , usytuowany na działce o pow. 2387m2 w miejscowości Siedlce, gmina Lubin. Rozkład funkcjonalny domu obejmuje: sień, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Preczów

Preczów,śląskie

199 000 zł260 m² 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferujemy do kupienia dom jednorodzinny w trakcie budowy. Jest on położony na działce o pow. 155m2. Wybudowane są mury parteru i są zalane stropy pierwszej kondygnacji. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Domaniów

Domaniów,dolnośląskie

120 000 zł120 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:99

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Dom, garaż, szambo, energia el.3-fazy, wodociąg gminny, budynek gospodarczy, wiata. ID-648.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Hornówek

Hornówek,mazowieckie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Pięknie położony dom na lekkim wzgórzu o powierzchni 300mkw otoczony bujnym ogrodem. Dom z czerwonej cegły o bardzo solidnej konstrukcji zrealizowany według indywidualnego projektu dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

590 000 zł260 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: gm. Mogilany / Libertów Opis: prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest okazały dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym zadaszonym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

207 000 zł349 m² 593,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dąbrowa górnicza - reden Oferujemy do sprzedaży dom w Dąbrowie Górniczej - Reden (okolice Królowej Jadwigi, wojska Polskiego, augustynika) Dom o powierzchni 90m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 050 000 zł340 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Lokalizacja: krzeszowice prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest wykończony dom wolnostojący o pow. całk. 340 m2 z 2004 r. ( pow. użytk. ok.270 m2) na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 190m2. Dom na parterze składa się z salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią ze spiżarnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiązów

Wiązów,dolnośląskie

120 000 zł130 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Poniemiecki dom położony w centrum wsi w gminie Wiązów. zabudowania składają się z budynku mieszkalnego i zabudowań gospodarczych ze stodołą. Stan budynków dobry. Dom był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł260 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom w prestiżowej lokalizacji na Biskupinie. Wykonany wg. oryginalnego projektu w latach 80-tych. Parter- wiatrołap, garaż dwustanowiskowy, gabinet, pokój gościnny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milewo-Tabuły

Milewo-Tabuły,mazowieckie

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 745 m²

Cena do negocjacji malownicza nieruchomość W nowej wsi gmina krasne Na sprzedaż malownicza nieruchomość w Nowej Wsi (gmina Krasne, powiat Przasnyski). Na działce o powierzchni 0,8754 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

10 % rabatu na wszystkie produkty w Leroy Merlin Do sprzedaży nowoczesny, parterowy dom z garażem dwustanowiskowym na osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie osiedle Budziwój. Główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Domek typu bliźniak. Nieruchomość zabudowana. Działka o pow.414 mk. . Prawo własności gruntu i prawo własności budynku. Zabudowę stanowi dwukondygnacyjny , całkowicie podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

550 000 zł230 m² 2 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 230 m2 w Bobrowcu pod Piasecznem. Cena do negocjacji. Na dole znajduje się obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopnica

Konopnica,lubelskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Konopnicy, znakomicie położony - kilka min. drogi od granic Lublina. Piękna okolica, spokojna i zaciszna lokalizacja, sąsiedztwo rezydencji, czyni nieruchomość bardzo atrakcyjną. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Promocja! 0% prowizji dla kupującego! W naszej ofercie mamy na sprzedaż dom parterowy o pow.130 m², zlokalizowany w Grudziądzu- Owczarki. Dom położony jest na działce o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malin

Malin,dolnośląskie

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Nowa,duzo nizsza cena-729000zł. Właściciel prezentuje Państwu piękną nieruchomość- prawie nowy dom wolnostojący na działce 1040 m2 w miejscowości Malin,8 km od północnej granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

420 000 zł135 m² 3 112,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim położony w Osielsku w bardzo dobrej lokalizacji. Cicha, spokojna lokalizacja jednocześnie bardzo blisko centrum Osielska, blisko szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł233 m² 2 360,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący z końca lat 70-tych. Na wysokim parterze (ok.80 m2) są trzy pokoje w tym jeden z tarasem i wyjściem na ogród, kuchnia widna, łazienka, przedpokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

421 000 zł94 m² 4 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Marian Z297 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania domek rekreacyjny z pełnym wyposażeniem o powierzchni ok 40 m2 zlokalizowany w miejscowości Gródek nad Dunajcem, usytuowany na pięknej 2 arowej działce. Domek drewniany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

430 000 zł136 m² 3 161,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Krakowie w dzielnicy Podgórze. Usytuowany na działce o powierzchni 7,8ar w spokojnej, bocznej uliczce. Dom wybudowany z termomuru (.