dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Wolnostojący dom, kameralna, cicha okolica w Nowym Chechle! nowoczesny, indywidualny projekt domu. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 114 m2, usytuowany na działce o powierzchni 742.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł362 m² 7 726,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:339 m²

Klimatyczny dom na Bielanach - z garażem i ogrodem. Zapraszamy do zakupu pięknego domu na Bielanach, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 800 zł185 m² 7 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przestronny Dom. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - Dwie połówki Bliźniaka (każda o pow. ok.185m2), usytuowane na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

11 000 000 zł810 m² 13 580,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 233 m²

Niepowtarzalna rezydencja w stylu angielskim, w luksusowym standardzie. Opis Nieruchomości Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagających. Wspaniałą rezydencja z bajkową działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Kiszewa

Stara Kiszewa,pomorskie

890 000 zł234 m² 3 803,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy, a może inwestycji pod wynajem? Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, dom podzielony na 3 odrębne mieszkania. Jest to Idealna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 398 000 zł198 m² 7 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 198m2 + 600m2 ogródka- babice nowe szybki termin odbioru Przestronny, nowoczesny segment w nowo powstającej prestiżowej inwestycji położonej w Babicach Nowych. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

680 000 zł97 m² 7 010,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 97m2 z 75m2 ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Ostatnia sztuka. Odbiór już W 2023 roku! Parter budynku to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł128 m² 8 195,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Odbiór w III kwartale 2023 roku. Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł168 m² 7 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Wrocław Psie Pole. Do sprzedania piękny dom z duszą z wielkim ogrodem z dużą ilością drzew owocowych, starym winogronem, miejscem na własne warzywa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kosynierska

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł94 m² 3 393,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Na sprzedaż połowa domu stanowiący lokal mieszkalny położony przy ul. Kosynierskiej 10 w Ostródzie. Ta propozycja będzie świetną opcją dla osób, które cenią sobie swobodę i wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

589 000 zł250 m² 2 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu Wybudowany w latach 80r, w technologii tradycyjnej z pustaka, położony na działce o powierzchni 657m2. Dach kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

549 000 zł87 m² 6 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Oferta zarezerwowana. Proponujemy nową, atrakcyjną ofertę domu wolno stojącego. Dom w układzie parterowym o powierzchni 86,87 m2, z możliwością zaadaptowania poddasza (ok. 95 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

649 000 zł126 m² 5 148,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 126,6 m2 z garażem w bryle budynku o powierzchni 20,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

699 000 zł133 m² 5 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom ok. 133m2. Przedstawiamy do sprzedaży wolnostojący Dom na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok. 132 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, w d.dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnio

Brzeźnio,łódzkie

115 000 zł68 m² 1 691,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 3300 m2, zabudowaną domem jednorodzinnym do generalnego remontu. Budynek z lat 50 bez ocieplenia. Prąd + studnia Reszt mediów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki

Zielonki,małopolskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, bez pcc W cenie: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, klimatyzacja, alarm, brama garażowa sterowana pilotem, brama wjazdowa, rolety elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Czaple,pomorskie

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość z atrakcyjnym pakietem możliwości wystawiona na sprzedaż! Mowa tutaj o budynku w zabudowie bliźniaczej umiejscowionym w centralnym punkcie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

996 000 zł167 m² 5 964,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowe wolnostojące domy z widokiem na góry N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolnostojące domy. Inwestycja składa się z pięciu nowoczesnych budynków z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Brzozów,podkarpackie

539 000 zł180 m² 2 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania, wygodny dom, w spokojnej części miasta, blisko centrum, ale w "zielonej", cichej okolicy, luźnej zabudowy mieszkaniowej. Z uwagi na lokalizację i dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turystyczna

Karpacz,dolnośląskie

1 150 000 zł85 m² 13 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom/lokal mieszczący się w budynku dwulokalowym (bliźniak), położonym na obrzeżach Karpacza (800m od wjazdu do miasta) na końcu wsi Ścięgny. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 900 zł131 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kozierowskiego

Skórzewo,wielkopolskie

615 000 zł84 m² 7 333,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz mieszkać blisko terenów rekreacyjnych, a jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej? Dla Ciebie przygotowaliśmy Domy Skórzewo. Świeżo "upieczony" 4 pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

1 300 000 zł186 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Atrakcyjny dom w Bogdaszowicach z pięknie utrzymanym ogrodem i pompą ciepła Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, atrakcyjnie wykończony dom o powierzchni 186 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

769 000 zł108 m² 7 153,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w cichej i spokojnej lokalizacji - w dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

1 490 000 zł164 m² 9 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom zlokalizowany pod Rzeszowem w miejscowości Wysoka Głogowska. Nieruchomość zapewnia doskonały dojazd do lotniska w Jasionce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słomin

Słomin,mazowieckie

1 100 000 zł318 m² 3 454,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowoczesny dom w bliskiej okolicy Magdalenki w stanie surowym otwartym. Mam do sprzedania piękny dom, w świetnej lokalizacji pod Warszawą (12km od stolicy, niedaleko trasy wylotowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastów

Żelisławice,śląskie

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 140 m²

Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Żelisławice. To rodzinne miejsce jest stworzone dla osób, które potrzebują domu z duszą i chcą zaaranżować go na swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stawowa

Siemianice,dolnośląskie

1 399 000 zł270 m² 5 181,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni podłóg około 270 m4. Na powierzchnię budynku składają się dwie kondygnacje po 90 m4 każda oraz poddasze ze skosami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

489 000 zł78 m² 6 233,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli marzy Ci się piękny dom z ogródkiem, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie nareszcie zwolnisz tempo swojego życia i zregenerujesz siły, to inwestycja Zielone Rabowice 3 będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł150 m² 12 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Opiekun oferty: piękne domy wolnostojące na południu Wrocławia, zamknięte osiedle. Przy wjeździe na osiedle znajduje się szlaban, dostęp do drogi wewnętrznej tylko dla mieszkańców. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł68 m² 8 433,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | fachowe doradztwo z zakresu prawnego i finansowego Termin realizacji III Q 2024 Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin,pomorskie

380 000 zł50 m² 7 615,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Kaszuby -do sprzedaży mały dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej w pełni wyposażony i przystosowany do pobytów całorocznych (z możliwością zarobkowania - wynajem ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Gościcino,pomorskie

749 000 zł99 m² 7 594,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Witaj na malowniczej ulicy Kasztanowej, gdzie czeka na Ciebie uroczy dom na sprzedaż w przepięknym Gościcinie. Ta nieruchomość to prawdziwa perełka, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 140 000 zł196 m² 5 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa super oferta! bardzo funkcjonalny projekt. Brak pcc! gotowy do oddania Do sprzedania nowoczesny, atrakcyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w miejscowości Łoś -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Głosków

Głosków,mazowieckie

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo dobra lokalizacja bez podatku pcc Do sprzedania 4 domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o pow 115 m2 położone w miejscowości Głosków. Nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gowino,pomorskie

620 000 zł160 m² 3 886,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom który oferujemy posiada 134,53 m2 plus 25 m2 poddasza! Nieruchomość składa się z parteru, piętra oraz poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

780 000 zł140 m² 5 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ustronie Górne

Nowy Targ,małopolskie

699 000 zł127 m² 5 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 127m2. Nowy Targ - Ustronie Górne. Stan deweloperski. Brak prowizji. Lokalizacja: "nove Ustronie" kameralna zamknięta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

774 900 zł133 m² 5 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 133 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 220.