dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

286 000 zł130 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący 130m2 zlokalizowany 4 km od miejscowości Nowa Wieś Wielka Budynek w stanie surowym zamkniętym - do wykończenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliźniak wybudowany czternaście lat temu, zlokalizowany w Wejherowie Śmiechowie przy ul. Sikorskiego. Położony w pobliżu lasu, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący dom jednorodzinny z optymalnie nasłonecznionym tarasem i dużym balkonem, położony w podwrocławskim Krzeptowie. Dom przestrzenny, jasny, jednopiętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

329 000 zł132 m² 2 492,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej Z garażem W dąbrowie górniczej Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w zabudowie szeregowej - segment zewnętrzny o powierzchni 132,02 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łuszczewo

Łuszczewo,wielkopolskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący, rekreacyjny dom w świetnej lokalizacji nad jeziorem Gopło. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc, taras; poddasze: sypialnia, wc, pokój balkon; standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Heweliusza

Katowice,śląskie

499 000 zł116 m² 4 291,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie szeregowej położonego w Panewnikach. Powierzchnia użytkowa domu wg wpisu w księdze wieczystej wynosi 116,28m2, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł20 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:186 m²

Dom w zabudowie szeregowej - środkowy o powierzchni całkowitej 205m2 zlokalizowany w Fordonie. Rok budowy 1991- pierwszy właściciel. Dom składa się z 3 kondygnacji. Poziom 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł168 m² 4 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej warszawa anin - cicha zielona okolica - doskonała komunikacja Inwestycja składa się z 8 segmentów o powierzchni 118m2 oraz 124 m2 z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

949 000 zł224 m² 4 236,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja 0%! Nowoczesny, inteligentny dom z 2016 r. o pow. całkowitej 224 m2, z poddaszem użytkowym, garażem jednostanowiskowym i prostym dachem dwuspadowym, dla 4-5-osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

389 000 zł98 m² 4 501,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

| 73b23095 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Marcel bez G " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Józefowiec

Katowice,śląskie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przestronny dom W zabudowie szeregowej do sprzedaży. Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej(szereg skrajny) położony w Katowicach, osiedle opt, kolonia Alfreda. Dom posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

432 000 zł94 m² 4 354,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

| 94b24811 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Marian Z297 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

520 000 zł162 m² 3 209,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach za cenę 520000zł. Położony na 5 ar. działce. Działka jest w pełni ogrodzona, zasiana jest trawa. Podjazd pod garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

440 000 zł93 m² 4 935,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

| 79a27029 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Mietek asp190 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

650 000 zł386 m² 1 683,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 386 m2 , położony na osiedlu Toruńskim. Budynek z 1995 roku, z cegły, ocieplony, dach wielospadowy kryty blacho dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długie

Długie,zachodniopomorskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Połowa bliźniaka 120 m niedaleko Stargardu Ofertą sprzedaży jest połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 120 m położonego w miejscowości Długie w powiecie stargardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

500 000 zł136 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 136 m2 lub cały dom (pow. całkowita: 312 m2). Lokalizacja: nowa Iwiczna k/ Piaseczna (15 km od centrum Warszawy) Stan deweloperski zamknięty. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gabryelin

Gabryelin,mazowieckie

315 000 zł80 m² 4 142,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

| 47g19496 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " W winogronach " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! W przypadku tej oferty wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym w stanie surowym zamkniętym. Poddasze z możliwością przebudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy dom mieszkalny z poddaszem użytkowym w miejscowości Osiek nad Wisłą. Parter: duży salon z kominkiem(wysoki na dwie kondygnacje-6m.), kuchnia z jadalnią (22m2), dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

440 000 zł103 m² 3 495,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

| 97b25067 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Renia Z290 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł192 m² 3 609,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osada obejmuje 24 domy piętrowe z poddaszem, w zabudowie bliźniaczej. Każdy posiada ogród z tarasem, jak również garaż i miejsca na zaparkowanie dwóch aut. Parter zajmują: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ordynacka

Skokówka,lubelskie

699 000 zł706 m² 990,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 703 m²

Istnieje możliwość kontynuacji prowadzenia pieczarkarnii lub stworzenia innej działalności gospodarczej. W cenie nieruchomości - pełne wyposażenie pieczarkarnii. Lokalizacja Skokówka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł94 m² 7 074,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| 262g24965 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Dom w sasankach " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł529 m² 1 682,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości w Warszawie. Plany nieruchomości mogę udostępnić Państwu drogą mailową. Na sprzedaż zadbany wielopokoleniowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł330 m² 1 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży prosperujący pensjonat znajdujący się w spokojnej dzielnicy w pobliżu Parku Zdrojowego, spacerem 10 min do Grzybka i Tężni. Pensjonat posiada 8 pokoi - 2 dwuosobowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł432 m² 982,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kontakt: budynek-kamienica o pow. całk. 432.4m2 do remontu zlokalizowana w centrum Szubina ( ok. 15km od Bydgoszczy w kierunku na Poznań), na działce o pow. ok.450m2. Długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mątwy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z poddaszem do adaptacji, o powierzchni użytkowej 156 m2, i całkowitej 200 m2 + ewentualnie powierzchnia poddasza liczona po podłodze to 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

530 000 zł145 m² 3 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Komfortowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 145 m2 z garażem. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha spokojna okolica, dużo zieleni a jednocześnie niewielka odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 850 000 zł191 m² 14 921,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:33 211 m²

Malowniczo położony dom ze stawami rybnymi I działką pod inwestycję nieruchomość Z dużym potencjałem rekreacyjno-turystycznym W sąsiedztwie lasów I wody. Położona 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnówka

Czarnówka,mazowieckie

354 000 zł106 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

| 50b23828 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Dom w sasankach 2 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

210 000 zł105 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Prezentuję dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej cenie o powierzchni 100m2 w gm. Złotniki Kujawskie położony na działce 1070m2. Charakterystyka budynku Dom mieszkalny został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

589 000 zł101 m² 5 372,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| 345n28127 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " W borówkach 4 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

540 000 zł266 m² 2 030,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Dom w miejscowości Łochowo w stanie deweloperskim, o całkowitej powierzchni 266m2. Budynek jest trzy kondygnacyjny, cały podpiwniczony, na parterze jest duży salon, trzy pokoje, ładny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leżajsk

Leżajsk,podkarpackie

590 000 zł212 m² 2 783,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek , mieszkalny wolnostojacy, niepodpiwniczony o pow. użytkowej 212 m2 z użytkowym poddaszem , położony na działce o pow. 16,53 ar , na terenie równym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom ok.220m2 na zabudowanej działce o powierzchni 300m2 w Centrum Inowrocławia. Na działce znajduje się dom mieszkalny do prowadzenia działalności gospodarczej. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

230 000 zł156 m² 1 473,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 156 m2 całkowicie podpiwniczony z garażem , położony w miejscowości Świebodzice. Na parterze znajdują się słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marysin

Marysin,mazowieckie

374 000 zł84 m² 4 294,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| 69b19875 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Julia E-855 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rubinowa

Kębłowo,pomorskie

790 000 zł223 m² 3 542,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 roku, o powierzchni użytkowej 223m2 posadowiony na działce 900m2 w malowniczym Kębłowie koło Wejherowa. Dom zbudowany z gazobetonu, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Bardzo ładny ,zadbany domek na granicy Żyrardowa i Międzyborowa. Na parterze znajduje się salon z kominkiem ok 25m2 z wyjściem na taras, pokój 13 m2,i pomieszczenie gospodarcze. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

249 000 zł360 m² 691,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Nowa super cena - pilna sprzedaż! W ofercie sprzedaży na wyłączność gospodarstwo rolne położone we wsi Swochowo - 6 km od Bielic,15 km od Pyrzyc.Na nieruchomość składają się dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij