dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł280 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka o powierzchni 280m2 Dom dwupiętrowy z użytkowym poddaszem w formie loftu. Przyziemie: garaż, pomieszczenie na pracownię z zabezpieczeniami - podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

230 000 zł190 m² 1 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Uwaga- 0% prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa sprzedający! Dom szeregowy w bardzo ładnym zakątku Torunia w pobliżu lasu na Podgórzu. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

460 000 zł670 m² 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Stadnina koni lub szkółka jeździecka, agroturystyka! Polecam do sprzedaży kompleks budynków znajdujących się w środkowej części Pomorza Zachodniego, na Wysoczyźnie Łobeskiej, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Dom (powierzchnia użytkowa 147 m) w Markach z ogrodem i przytulnym wnętrzem. Dom na pograniczu Marek i Białołęki skąd blisko do M1 czy Targówek Atrium. Dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

790 000 zł222 m² 3 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:822 m²

Lokalizacja: dachowa Dom położony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do Poznania 25 minut trasą S11, do Kórnika 10, w pobliskim Kórniku przychodnia, sklep, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

775 000 zł195 m² 3 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

I poziom: przedpokój 2,77m, hall 6,73m, salon 51,13m, kotłownia 3,3m9, wc 1,9m2, kuchnia 9,93m, garaż 18,26m II poziom: pokój 15,42m + 18,26m, 16,38m, garderoba 6,13m, garderoba 6,13m, łazienka 7,63m bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

265 000 zł78 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Ula Z212 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

499 000 zł146 m² 3 413,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

W sprzedaży atrakcyjny dom o nowoczesnej linii i funkcjonalnym rozwiązaniu przestrzennym wnętrza (powierzchnia użytkowa 127,32m2), położony w miejscowości Rudna Wielka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdniczek

Świdniczek,lubelskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w skład której wchodzą dom 100mkw, po kapitalnym remoncie, budynek gospodarczy ok. 1 50 mkw, i garaż wraz z mieszkaniem , ok.100 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

870 000 zł270 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Narożny budynek mieszkalny w Izabelinie B ( teren Kampinoskiego Parku Narodowego) sąsiadujący z osobną oddzieloną ( wjazd z innej bramy) częścią użytkowo (biurowo)-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyżgi

Kraków,małopolskie

2 350 000 zł270 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom W idealnym stanie Bardzo ładny, przestronny kilkuletni dom na ładnie zagospodarowanej działce, otoczony innymi jednorodzinnymi domami. Dom jest usytuowany w zacisznym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł103 m² 3 401,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 5 pokoi w Mirkowie o pow. 96,5 m2, działka 200m2. Dom położony w gm. Długołęka, gdzie jest szkoła, przedszkole, sklepy, do Centrum Korona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Botanik

Lublin,lubelskie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:968 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący (do remontu lub rozbiórki), posadowiony na pięknej widokowej działce w dzielnicy Botanik. Zapraszamy do Biura po ofertę! cena do negocjacji! :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurów

Kurów,lubelskie

450 000 zł214 m² 2 102,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 214m2 na działce o pow.700m2 , w Kurowie. Wybudowany w 1993 roku, składa się z dwóch kondygnacji i jest podpiwniczony. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaniemyśl

Zaniemyśl,wielkopolskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 631 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam wyjątkowy dom wolnostojący w okolicy Zaniemyśla. Wybudowany w 1981 roku, indywidualny projekt. Powierzchnia 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł165 m² 4 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestań marzyć, urzeczywistnij swoje pragnienia i kup dom. Genialna nieruchomość zlokalizowana na pięknym osiedlu nowych domów jednorodzinnych, w rejonie ul. Warszawskiej, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom na Zaciszu z lat '60-ych. Podpiwniczenie: pomieszczenia w suterenie Parter: przedsionek, hall 9,8m, kuchnia 11m, pokój, 12, pokój 20m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bałdowo

Bałdowo,pomorskie

347 000 zł136 m² 2 160,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

| w cenie jest ta konkretna działka i dom (cena stanu deweloperskiego mini: 253 tys.), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Iskierka ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

369 000 zł127 m² 2 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Domy szeregowe, tarnowskie Góry, sprzedam,MDM Biuro Deweloperskie: tg-Brokers, tarnowskie Góry, ul.Sienkiewicza 47 Kupujący nie płaci PCC! Do sprzedania ostatni skrajny segment domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Częstochowa,śląskie

130 000 zł145 m² 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Do sprzedaży ładny domek o powierzchni 145 m2. Powierzchnia działki to 631 m2. Na parterze znajduje się pokój, kuchnia, łazienka, kotłownia wiatrołap Na piętrze trzy pokoje. Okna są z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

1 049 990 zł237 m² 4 430,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:237 m²

Środkowy s egment o powierzchni 237 m² na takiej samej wielkości działce tj. 237 m². Budynek w stanie do zamieszkania, wyjątkowa nieruchomość w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki-Wieś

Zielonki-Wieś,mazowieckie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Atrakcyjna cenowo i świetnie zlokalizowana nieruchomość zabudowana domem w miejscowości Zielonki Wieś w gminie Stare Babice! Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 120 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Milejów-Osada

Milejów-Osada,lubelskie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko we wsi Milejów, od trasy Lublin- łęczna ok.1,5km. W skład siedliska wchodzi dom mieszkalny, murowany 3 pokoje, kuchnia, łazienka, budynek gospodarczy 126 mkw-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedaż wolnostojacego domu powierzchnia 220m2, wykończonego w wysokim standardzie. Dom usytułowany jest na działce o powierzchni 850m2. Do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wybickiego

Mysłowice,śląskie

409 000 zł175 m² 2 337,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle za lasem ul. Wybickiego Nowoczesne domy jednorodzinne położone w spokojnej dzielnicy Mysłowic są idealną propozycją dla osób szukających ciszy z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł290 m² 4 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Bez prowizji dla kupującego! Ładny dom na dużej działce w Powsinie. Dom w stanie deweloperskim starannie zbudowany. Na działce posiana trawa. Wokół domy całoroczne.Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

505 000 zł95 m² 4 641,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

| 255b26206 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " szymonz211 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,lubelskie

440 000 zł164 m² 2 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym.Wykonane tynki, wylewki, okna, drzwi -złoty dąb. Blisko szkoła, przystanek. Zapraszamy do Biura po ofertę. Pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czułów

Tychy,śląskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

! atrakcyjna oferta sprzedaży domu wolnostojącego! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w dzielnicy Czułów. Na uwagę zasługuje samo położenie budynku, który znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Sprzedam piękną działkę rekreacyjną 496 m2 z domkiem 35 m2 w uroczej okolicy jeziora i lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł360 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

NA sprzedaż całą przedwojennej willi na krzykach składająca się Z dwóch osobnych nieruchomości Dwa mieszkania w budynku, które równolegle są sprzedaż, możliwość zakupu jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł380 m² 6 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Segment o powierzchni 380m2 w bardzo dobrej lokalizacji na terenie Mokotowa. Piwnica: pralnia, pokój przeznaczony obecnie na siłownie, 2 pokoje. Parter: duży pokój, kuchnia, wc, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lębork

Lębork,pomorskie

295 000 zł96 m² 3 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80,6 m kw o wymiarach wewnątrz 6x8 m. Do odbioru- gotowy do zamieszkania. Działka 867 m kw Przyłącza: woda, kanalizacja, prąd w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolanów

Wolanów,mazowieckie

550 000 zł159 m² 3 459,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

W sprzedaży atrakcyjna nieruchomość, budowana w latach 2001-2005, położona na przedmieściach Radomia - Zabłocie gmina Wolanów. Odległość od Wolanowa 2,5km, od Radomia 15km. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Księstwa Warszawskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

447 000 zł123 m² 3 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Segment jednorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Maz. przy ulicy Księstwa Warszawskiego. Segment w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Rozkład domu: parter - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Jachowa

Wola Jachowa,świętokrzyskie

389 000 zł163 m² 2 386,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 163 m2 w miejscowości Wola Jachowa, gmina Górno. Dom położony na działce 966 m2, w bardzo dobrym stanie. Dom po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zimne Doły

Lublin,lubelskie

490 000 zł139 m² 3 525,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż połowa bliźniaka Oferujemy na sprzedaż połowę domu w zabudowie bliźniaczej położony w rej. Szerokie. Dom wykończony w stanie deweloperskim, podłączonymi instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 530 000 zł207 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Stylowy dom do sprzedaży połowa domu w zabudowie bliźniaczej w pobliżu Parku Zdrojowego. Dom znajduje się na Osiedlu Cegielnia Oborska w otoczeniu zieleni na działce 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

259 250 zł103 m² 2 527,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Uwaga: kupujący nie ponosi kosztów prowizji (0% prowizji)! Jasne, przestronne, optymalnie zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej, do każdego z domów przynależne są dwa indywidualne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszna

Krzeszna,pomorskie

311 000 zł94 m² 3 322,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " kamilaz273 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.