dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 996 zł121 m² 8 029,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/dom/bliźniak/klimatyzacja/4pok./TOPOKAZJA! PODWYŻSZONY STANDARD! KLIMATYZACJA, ROLETY! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

685 000 zł101 m² 6 798,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2 balkony/ogród/kolej/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł129 m² 2 329,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący. Położony na działce o powierzchni około 250m 2. Sąsiadujący z Osiedlem domów jednorodzinnych. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 128,76m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 900 zł174 m² 7 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy przestrony dom ok. 170M2. Przedstawiam do sprzedaży "inteligentny" Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 174 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

2 550 000 zł250 m² 10 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni 250m2 z 1996 roku, w bardzo dobrym stanie. Świeżo ocieplony, wymienione okna w 2022 roku. To miejsce, w którym spokój i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, w stanie deweloperskim o powierzchni 110m2 z działką 1,57 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

899 000 zł140 m² 6 416,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach w stanie deweloperskim podwyższonym do sprzedania.Zewnętrznie dom całkowicie wykończony został tylko środek.Gładzie zrobione, kotłownia gotowa -wykafelkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadma

Nadma,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w Nadmie. Ta urokliwa nieruchomość, położona na działce o powierzchni 1283 mkw, cieszy się niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł290 m² 4 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:510 m²

Chciałbym państwu zaprezentować unikalną nieruchomość , drugiej takiej w Bydgoszczy obecnie nie ma. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 510 m2 - na nieruchomości posadowione są 2 budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strumykowa

Przyjaźń,pomorskie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 126 m2, położony w miejscowości Przyjaźń gmina Żukowo w powiacie Kartuskim. Dużym atutem jest możliwość aranżacji strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żdżary

Żdżary,podkarpackie

199 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków a dookoła otacza cię tylko zieleń pobliskich lasów? Mam coś co zdecydowanie przypadnie Ci do gustu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż ostatni gotowy dom 90 m2 wewnętrzny w szeregu z działką ok 140 m2. Przyjdź zobacz i przekonaj się , że warto! Wszystko się zmienia, a dom pozostaje. Odkryj domy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piła

Piła,wielkopolskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. NA sprzedaż! dom W centrum piły. Dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

365 000 zł102 m² 3 578,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferuję państwu działkę z budową domu o powierzchni 102 m2 składający się z trzech pokoi, łazienki, wc, gabinetu, pomieszczenia gospodarczego i salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szosa Polska

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł237 m² 3 368,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą biura infinity Nieruchomości - na sprzedaż bliźniak o powierzchni ok. 240 m2 znajdujący się w północnej części Szczecina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tortunia

Swarzędz,wielkopolskie

940 000 zł142 m² 6 619,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem, 5 pokoi, swarzędz opis budynku mieszkalnego: jednorodzinny budynek mieszkalny, w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszamy na Prezentację , Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł117 m² 5 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z przestronną działką - dom w kameralnym miejscu na samym końcu osiedla tuż przy lesie. Dom jest gotowy do odbioru w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szadek

Buczek,łódzkie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 813 m²

Szukasz małego białego domku na zielonej działce? Przestronny teren, duża ilość roślinności, drzewa dookoła i las niedaleko to Twoje priorytety? Jeżeli tak, to poniższa oferta na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jasna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł240 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Polecam zakup domu wolnostojącego na wrocławskim Biskupinie. Bartosz tel, dom/ Willa poniemiecka dla osób ceniących przede wszystkim prestiżową lokalizację! Polecam Państwu kupno domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drukarska

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości .pl ten przestronny dom o powierzchni 140 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 30 m2 oraz garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pawłowice,wielkopolskie

679 000 zł126 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Ta nieruchomość idealnie wpasowuje się w zakup przy finansowaniu ze środków programu Bezpieczny Kredyt 2%. Marzysz o własnym domu z ogrodem w bliskiej okolicy Poznania? To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębnik

Jastrzębnik,mazowieckie

900 000 zł106 m² 8 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Parterowy Dom w bardzo Zielonej Okolicy. Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo pozytywne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

538 000 zł97 m² 5 569,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowe szeregowce w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2 każdy. Do każdego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

2 269 000 zł192 m² 11 842,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Gdzie: jabłonna, niedaleko Legionowa, w otulinie lasu. Co: dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem do wykończenia. W bryle budynku jednostanowiskowy garaż. 20mkw Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 390 000 zł175 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny segment o pow. ok 175 m2, z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o powierzchni ok.250 m2, Nieruchomość nie wymagająca wkładu finansowego, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego na obrzeżach Rosanowa na działce o powierzchni 2172m2. Dom pobudowany został na działce z lekkim spadkiem co zapewnia niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

650 000 zł127 m² 5 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej, o powierzchni 127m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni 473m2, w Skrybiczach, gm. Zabłudów. Przestrzeń mieszkalną stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzymalin,dolnośląskie

900 000 zł230 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Grzymalin (gm. Miłkowce). Na nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garby

Garby,wielkopolskie

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Dom 180m2, 5 pokoi, sprzedam, garby, działka 1560m2, 1 850 000pln. Oferta 0% prowizji dla Kupującego. Zachęcam do obejrzenia, gdyż zdjęcia nie oddają uroku domu i ogrodu. Wejście do domu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rybnica

Rybnica,dolnośląskie

329 000 zł400 m² 822,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość z potencjałem w Rybnicy. Dom z około 1900 roku położony jest na działce o powierzchni 3201 m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Częstochowa,śląskie

849 000 zł131 m² 6 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej na powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 330 000 zł218 m² 6 100,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Jeśli marzysz o codziennych wakacjach, możliwości obcowania z naturą i słuchania śpiewu ptaków przy porannej kawie, ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

300 000 zł118 m² 2 542,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

- oferta na wyłączność - Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118m2 zlokalizowany w Słońsku - 6km od Inowrocławia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podmiejska

Żukowo,pomorskie

665 000 zł145 m² 4 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2022 roku. Powierzchnia użytkowa domu to 145 m2 , na działce 500m2. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Szczecin,zachodniopomorskie

1 549 000 zł155 m² 9 993,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji. Dom wybudowany w 2012 roku, posadowiony na działce o pow. 425 m2 z tarasem 19,25 m2. Zlokalizowany na zacisznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł115 m² 5 665,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 649.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

1 950 000 zł433 m² 4 503,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Jako jedyni przedstawiamy najnowszą naszą ofertę, jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem. Dom dla rodziny z dziećmi, która ceni ciszę i spokój, ale także dla inwestorów -.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia