dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

699 000 zł192 m² 3 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Szprotawa Piękny dom w bajecznym miejscu | 192 m | 531 m działki |699 000 zł Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyremontowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 96.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Komfortowy segment środkowy z ogródkiem tarasowym w Serocku Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w zabudowie szeregowej, w segmencie środkowym domu dwulokalowego. To funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł210 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 458 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Kliknij video i zobacz tą nieruchomość nie ruszając się z domu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Solidnie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90m2 położony w spokojnej i zielonej części Świdnika, na osiedlu Żwirki i Wigury. Nieruchomość usytuowana jest na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł100 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 968 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Choroszcz/ Łyski Powierzchnia działki: ok. 6000 m | Dom dwukondygnacyjny | Garaż na 2 auta | Przepięknie zagospodarowany ogród |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł89 m² 8 988,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej Stara Wieś k. Nadarzyna 89 m , ogród, spokojna okolica! Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej typu czworak, o powierzchni 89,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł129,90 m² 4 464,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł267,45 m² 14 021,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 598 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący nad jeziorem ze 100m linią brzegową! Na powierzchnię użytkową składa się budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 159,25 m oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł116 m² 9 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej w Siadle Dolnym doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:854 m²

Oferujemy przestronny dom na sprzedaż, położony przy ul. Staroniwskiej, z doskonałym dojazdem do centrum Rzeszowa. Dom składa się z trzech kondygnacji, co daje łączną powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy w Nowęcinie na ul. Kamiennej 1 (gmina Wicko). Na sprzedaż funkcjonalny, dwulokalowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 423 zł92,34 m² 13 833,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Inwestycja z domami czterolokalowymi. Tutaj proponujemy dom 92,34m2 - 4 pokoje, plus dwa miejsca postojowe naziemne, - dom 3D1 ********************************************** Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Tarnowie, ul. Mieszka I - idealny dla rodzin lub inwestora! Uwaga! Nowa niska cena! Jeśli marzysz o wygodnym, przestronnym domu na spokojnym osiedlu, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gróodek nad Dunajcem, do sprzedania nowy murowany dom z widokiem na Jezioro Rożnowskie - 240 m2, 2 kondygnacyjny, część domu do zamieszkania, część domu w stanie deweloperskim - budowany.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł210 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż dom w Oleśnie - idealny dla rodziny lub jako dom dwurodzinny Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego z możliwością zamieszkania dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Wszechstronny, energooszczędny dom 122M2, stan surowy zamknięty Z panoramą na okolicę W gminie chmielnik. Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł125,87 m² 2 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wiosenna ferta. Dom 100,46 m2 pow. użytkowej, kończyce Wielkie, gmina Hażlach, powiat cieszyński. Stan surowy - zadaszony, działka o pow. ok. 800 m2. Wiosenna oferta, ktualna cena 349000 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 029 m²

Biuro gut Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy w otulinie lasów oraz jezior, na kolonii miejscowości Mokiny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł144,50 m² 6 906,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Brak prowizji I pcc! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego typu C, który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania technologiczne. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł210 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego domu o pow. użytkowej 170,97 m w Koźmicach Wielkich. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w miejscowości turystycznej. Idealne zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, dom wakacyjny, jak i jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł230 m² 6 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Gumieńcach przy ul. Tynieckiej. Każdy z domów stanowi odrębną nieruchomość z własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł377 m² 3 421,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem Bydgoszcz, osowa Góra Dobre Nieruchomości polecają Szukasz przestronnego domu w świetnej lokalizacji, który zapewni komfort życia całej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł632 m² 7 120,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, otoczony drzewami dom na sprzedaż w zielonej części warszawskiego Anina, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Barciucha. Nieruchomość Prezentowana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł186,12 m² 4 024,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu bliźniaka zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Dobrzany. Nieruchomość ta charakteryzuje się dobrym stanem budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł149,30 m² 3 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom wolnostojący na na działce o powierzchni 10 arów, w stanie surowym zamkniętym bez elewacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł195 m² 9 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 187 m²

Dobre nieruchomości szczególnie polecają nowoczesny, przestronny, komfortowy dom parterowy położony na dużej zagospodarowanej działce (3187m2), w jednym z piękniejszych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż - ul. Zielona 19e, chełmiec opis Nieruchomości Komfortowy narożny segment w zabudowie szeregowej (parter-piętro 146m2 z garażem) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w otulinie lasu i ogród ok. 400 m | nowoczesne osiedle | Gdynia Atuty: kameralne osiedle z ograniczoną liczbą domów Prywatny teren zielony i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł234 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż kilkuletni, godny uwagi dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Dom o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł167 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

MS Lokalizacja Kamienica znajduje się w samym rynku Kątów Wrocławskich jednej z najbardziej urokliwych części miasta. Wychodząc z domu, masz dostęp do restauracji, kawiarni, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł79,79 m² 3 734,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w Płóczkach Dolnych, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł96,60 m² 7 546,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96,60 m , położone na działkach ok. 360 m . Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Willa W pierwszej linii brzegowej Z możliwością wykończenia pod klucz Pierwsza linia brzegowa Jeziora Zegrzyńskiego i bliskość dwóch rezerwatów przyrody | Lekka, ponadczasowa bryła.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł156,24 m² 9 856,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Rydzewo przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł480 m² 2 081,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Funkcjonalny, duży dom w zabudowie szeregowej z wyodrębnionymi pięcioma lokalami. Szukasz nieruchomości pod inwestycję. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł388 m² 1 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności usługowej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł155 m² 8 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Domy połączone wyłącznie garażami. Dom o powierzchni 155m2 posadowiony na działce o powierzchni.