dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 361,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący z garażem położony w Świebodzicach.Nieruchomość o powierzchni 166m². Na parterze znajduje się słoneczny salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Dom wolnostojący, 6 sypialni, jeziory między kórnikiem a zaniemyślem Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 320 m2 (powierzchnia użytkowa 270 m2 ), dwukondygnacyjny, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Budynek w zabudowie szeregowej z garazem i tarasem. 3 łazienki. 2 kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzesiny

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Buczynka,dolnośląskie

136 000 zł127 m² 1 073,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Dom poniemiecki o pow. użytkowej 115,64m 2 posadowiony na 28,3 arowej działce w miejscowości Buczynka pod Lubinem. Charakterystyka domu: parter: kuchnia z jadalnią, 3 pokoje sypialniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

459 000 zł142 m² 3 232,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Witam. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy, położony w Kłodawie o powierzchni użytkowej 125 m2 + garaż 17,14 m2. powierzchnia działki 5,12 a. Dom składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł458 m² 3 231,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż dom z piekarnią i sklepikiem na Karłowicach Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań (8 pokoi, dwie kuchnie, trzy łazienki). Pierwsza powojenna piekarnia we Wrocławiu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 340 000 zł200 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Zamkniete monitorowane mini osiedle w centralnej części Łomianek wkomponowane w zieleń starodrzewia i krzewów. Do sprzedaży segment skrajny (200m2) o powierzchni uzytkowej. 170m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł319 m² 3 557,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 319m2, działka 312m2,pow.użytkowa domu ok.230m2. Dom w całości podpiwniczony, parter domu zajmuje -salon 36m2 z kominkiem wysokość 2,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Radomierzyce,dolnośląskie

619 999 zł147 m² 4 217,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o pow. użytk. 147 mkw. znajdujący się na działce o pow. 252 mkw we wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelce

Strzelce,lubelskie

899 000 zł268 m² 3 354,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Do sprzedania dom jednopiętrowy o pow. całkowitej 266mkw, znajdujący się na granicy Nałęczowa (10 minut spacerem do centrum). Dom z 1988r., wykonany z cegły i suporeksu. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł394 m² 5 459,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Okazja! dom W warszawie - działka gratis! Sprzedam budynek mieszkalny dwukondygnacyjny. W skład wchodzą 4 odrębne mieszkania. Idealna inwestycja pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Sulejów,łódzkie

610 000 zł170 m² 3 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom jednorodzinny, parter z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 170 mkw. Poziom ,0" garaż w bryle budynku o pow. 36 mkw. Parter: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

540 000 zł215 m² 2 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu dom z rynku pierwotnego na osiedlu 4 pory roku w Knurowie. Dom jednopiętrowy z poddaszem w zabudowie szeregowej z przyległym garażem Do sprzedania jest segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Książęca

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł131 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam dom położony w Poznaniu, na Starołęce. Solidny dom w zabudowie bliźniaczej, na dużych działkach. Dom piętrowy /nie ma skosów w pokojach na górze/ o nowoczesnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Kraków,małopolskie

173 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, posiadam do wynajęcia energooszczędny dom wolnostojący wraz z działką i 5 miejscami parkingowymi. Dom posiadam zainstalowane na dachu panele słoneczne! Bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

800 000 zł476 m² 1 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:538 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania dom wraz z częścią usługowo-produkcyjną położony niedaleko centrum handlowego Focus Mall! Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Notecka

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:439 m²

Polecam na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej dzielnicy Wola. Budynek czterokondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze) z cegły, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

446 000 zł170 m² 2 593,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 311 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Persefona ". Budowa domu trwa 2 miesiące w gotówce, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

485 200 zł121 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Gołąbki

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł466 m² 11 802,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Piękna willa na obrzeżach Warszawy w Ursusie (gołąbki). Dom o powierzchni 320 m2 na działce 762 m2 oddany do użytku w 2013 roku. Wykonany z bardzo dobrych materiałów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł138 m² 3 110,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Nowy dom W super cenie! tylko W biurze alfa! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 138,24 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1002m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w stanie deweloperskim, bezczynszowy, położony ok. 7 km od centrum Warszawy, doskonałe tereny spacerowe (rezerwat) W pobliżu szkoła podstawowa i przedszkole - 500 m, ch Promenada - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Kończyce

Zabrze,śląskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący z lat 30-tych położony w Zabrzu Kończycach. Położony w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ostatni lokal na sprzedaż! bezpośrednio! 2 nowe domy W zabudowie bliźniaczej na piekarach przy ul. Pileckiego 0% prowizji , 0 % podatku pcc planowane zakończenie inwestycji I/II kwartał 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Waniewo

Waniewo,podlaskie

95 000 zł3 120 m² 30,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Przedstawiamy państwu nieruchomość do sprzedaży zabudowaną domem drewnianym do kapitalnego przeremontowania pod własny gust oraz możliwości zlokalizowana Waniewo gmina Sokoły. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

"Żoliborz Willowy". Znakomicie położony dom, w jednym z najlepszych zakątków Żoliborza- i Warszawy. Doskonały zarówno w roli rodzinnej warszawskiej rezydencji jak i na biuro/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł227 m² 11 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w sercu starej Saskiej Kępy. Do dyspozycji cztery poziomy. Na parterze przestronny salon o pow. ok. 40 m2, z wyjściem na taras, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment środkowy z garażem.Na poziomie O:garaż, hol, salon, wc, kuchnia w aneksie, na poziomie 1: 3 sypialnie /z garderobą/ łazienka. Poddasze otwarte ok 29m2 (nie wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

439 000 zł196 m² 2 239,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom dla 1 lub 2 rodzin, cena do negocjacji! Do sprzedania atrakcyjny dom w miejscowości Płoty o pow. 196 mkw, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szybowcowa

Żabia Wola,mazowieckie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam bezpośrednio piękny, funkcjonalny dom w Żabiej Woli ( ul.Szybowcowa). Powierzchnia 220m2 , działka 1500m2. Do trasy Katowickiej (s8) ok 1000m, do Janek ok 18 km. Cicha , bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dolna Grupa

Dolna Grupa,kujawsko-pomorskie

279 000 zł240 m² 1 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Super okazja!nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m 2 , umieszczony na ogrodzonej działce o pow. 900 m 2 , istnieje jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Dobrzykowice,dolnośląskie

329 000 zł116 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesna inwestycja z rynku pierwotnego Na sprzedaż dom jednorodzinny 5 pokojowy w zabudowie dwulokalowej- bliźniak, o powierzchni użytkowej 94,71m2. Zlokalizowany pod Wrocławiem, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ilskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł320 m² 3 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż wygodny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow. użytkowej 263,70 m2, zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów m.st.Warszawy. Dom umiejscowiony jest na działce o pow.678m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

529 000 zł163 m² 3 245,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Super nowoczesny I komfortowy dom W doskonałej lokalizacji Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy.