dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł176 m² 3 112,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

490 000 zł106 m² 4 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Dom umeblowany w Mrozowie na przestronnej działce. Dom ma duży taras. Na działce znajduje się 70 metrowy dwustanowiskowy garaż z dwiema oddzielnymi bramami. Wnętrze: 3 pokoje, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piasta

Białystok,podlaskie

355 000 zł100 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wyjątkowa oferta! >szeregówki > piasta> zapraszamy na prezentację domu w zabudowie szeregowej usytuowanego w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jakim jest osiedle Piasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Łeba,pomorskie

670 000 zł210 m² 3 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy, nietuzinkowy, z dobrą aurą dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, położony w Łebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

529 000 zł164 m² 3 235,47 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

"Żoliborz Willowy". Znakomicie położony dom wolnostojący, w jednym z najlepszych zakątków Żoliborza- i Warszawy. Doskonały zarówno w roli rodzinnej warszawskiej rezydencji jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turów

Turów,dolnośląskie

798 000 zł294 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow.całkowitej 294 mkw, położony w uroczym miejscu w Turowie gmina Żorawina. Dom wybudowany w -2005 r z najwyższej jakości materiałów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolechowo

Bolechowo,wielkopolskie

962 600 zł275 m² 3 501,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w podpoznańskim Trzaskowie. Dom Hybrydowy jest nowoczesnym domem budowanym na zamówienie klienta. Dom jest domem energooszczędnym, spełniającym warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny i wygodny dom w Hajnówce. Polecamy Państwu komfortowy i zdrowy Dom położony w Hajnówce na działce o pow. 800 m. Dom o powierzchni całkowitej 240m , użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł273 m² 2 563,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Koźmice Wielkie,małopolskie

460 000 zł156 m² 2 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 083 m²

Dom na 21-arowej działce w pięknym miejscu, na kameralnym osiedlu ośmiu domów jednorodzinnych położonych 3 km od Rynku Wielickiego, tuż za południową granicą Wieliczki. Domy posiadają 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom W otoczeniu lasu! zadbany ogród! 2 garaże! 15 minut do centrum torunia! Idealna propozycja dla osób ceniących bliskość przyrody. Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom wolnostojący położony w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. III Poprzeczna

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł140 m² 6 407,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

0% Prowizj możliwość jednej połówki W MDM! Budowa trzech budynków 3-lokalowych w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada wydzielony ogródek, garaż oraz wysokie, doświetlone poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy parterowy dom W pięknym ogrodzie 8 km od ch Korona Budynek z 2010roku. Cały z wysokiej klasy materiałów ceramicznych. Ściany z porothermu, ocieplony styropianem-12, 25 wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

685 000 zł120 m² 5 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 119,87 mkw w zabudowie bliźniaczej przeznaczony dla 4-osobowej rodziny, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szewce

Szewce,dolnośląskie

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

duży dom wolnostojący z 2004r Dom położony w miejscowości Szewce w odległości ok. 2km od granicy Wrocławia. Powierzchnia całkowita domu 360m2, użytkowa 280m2. działka 1200m2 Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

755 000 zł192 m² 3 932,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 192 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni ca 838m2, cena domu w stanie deweloperskim to kwota 755.000,00 zł. + udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł515 m² 3 398,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Szanowni Państwo, jeśli zawsze marzyliście o domu położonym blisko centrum miasta, wśród zabudowy rezydencjonalnej, tuż przy lesie, to zapraszamy do dzielnicy Warszawa-Anin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomniki

Słomniki,małopolskie

210 000 zł160 m² 1 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni netto(powierzchnia wszyskich pomieszczeń) około 160 m2. Nieruchomość położona przy trasie Kocmyrzów -słomniki około 26 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

515 000 zł180 m² 2 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości alfa ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknego domu w Tuszewie! Dom znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych i prezentuje się naprawde atrakcyjnie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł275 m² 2 833,76 zł/m²

 

 

 

Lisowola,mazowieckie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Do sprzedaży wystawiamy fantastyczne siedlisko, z działką 2,39 ha (tylko 160 tyś) z domem ok 60m, budynek gospodarczy 40m i drewniana stodoła 60m. Wszystko posadowione na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 375 000 zł240 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Starych Włoch! Dom ma powierzchnię 250 m2 i jest posadowiony na ustawnej działce o powierzchni 367.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poczesna

Poczesna,śląskie

350 000 zł168 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Nowy dom jednorodzinny i budynek garażowo -użytkowy do wykończenia. Duże zaawansowanie robót budowlanych! Budynek mieszkalny jest wolnostojący z poddaszem użytkowym. Do budowy użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszamy na prezentację ładnie położonej w bardzo bliskiej odległości Białegostoku posesji 1780 m w miejscowości Skrybicze. Dojazd drogą gruntową utwardzoną (gminną). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krupniki

Krupniki,podlaskie

299 000 zł122 m² 2 450,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny w budowie bliźniaczej (stan deweloperski) w Krupnikach k. Białegostoku, w cichej i spokojniej okolicy, z atrakcyjnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

799 000 zł288 m² 2 776,23 zł/m²

 

 

 

Ząbki,mazowieckie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Ząbki rejon ul. Wyzwolenia, do sprzedania dom wolnostojący o pow. 350 m2 z 2008r. w stanie do zamieszkania i częściowego wykończenia; budowany z cegły, ocieplony, otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

798 000 zł168 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

Komfortowy dom na dużej działce Dom wolnostojący z 2003r na dużej zagospodarowanej działce (1723m2). Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia z jadalnią, meble w zabudowie wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł115 m² 4 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, z piękną narożną działką o powierzchni 1033 m2. Jest to przestronna połówka bliźniaka po remoncie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

719 000 zł286 m² 2 517,51 zł/m²

 

 

 

Rzeszów,podkarpackie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny komfortowy dom na osiedlu Słocina. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia państwu wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 200m2. Usytuowany na 12 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kierska

Poznań,wielkopolskie

949 000 zł307 m² 3 091,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:845 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż przepiękny, nowoczesny piętrowy dom wolnostojący Kiekrzu/k Poznania. Prezentowana nieruchomość o łącznej powierzchni 184 m2, usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

345 000 zł165 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferta prywatna! Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Zdzieszowicach. Dom po generalnym remoncie, nie zamieszkały. Nowa instalacja elektryczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

270 000 zł95 m² 2 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż w pięknej cichej okolicy, o powierzchni 95m2, dużej działce 1650m2 w miejscowości Blachownia koło Częstochowy. Dom posiada dwa pokoje, kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piechowicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł126 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - piechowicka okolice / kosmonautów / ciche Na sprzedaż dom typu bliźniak zlokalizowany w okolicy ul. Piechowickiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

440 000 zł153 m² 2 875,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sobolewo- atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej-ostatnie segmenty! Zapraszamy na prezentację nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej tylko 10 minut jazdy autem do Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

5 900 000 zł891 m² 6 622,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 515 m²

Do sprzedania stylowa, ekskluzywna rezydencja. Kontakt: w swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Współpracujemy indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brończany

Brończany,podlaskie

869 000 zł377 m² 2 305,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Brończany 377m2 na działce 2000m Przedstawiamy Państwu Dom położony w spokojnym, cichym miejscu znajdujący się 10km od centrum Białegostoku w miejscowości Brończany. Nieruchomość.