dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 478 ogłoszeń

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Eng version below Nieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł104 m² 8 075,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom bliźniak do umeblowania i wprowadzenia Żory, dzielnica Rój Nowoczesny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz domu, który łączy komfort życia, nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 645 000 zł150,46 m² 10 933,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł146,07 m² 5 956,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe domy w Juszkowie Bezczynszowe domy z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej wna nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł110 m² 11 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m , zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Wyczerpy Aniołów.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł242 m² 7 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom w Sułkowie - cisza, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny na ok. 17-arowej działce położony w malowniczej miejscowości Sułków -.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł7 800 m² 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni ok. 13,8 arów zlokalizowaną w miejscowości Dębie w gminie Chrząstowice. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł134,26 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Dom jednorodzinny W stanie surowym zamkniętym W ołuznie K. Kołobrzegu! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Elizówka gm. Niemce - polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowane w pięknej okolicy, blisko Lublina. Mieszkanie jest bezczynszowe i mieści się na trzecim poziomie budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł271 m² 7 343,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni 271 m , położona na dużej działce 1448 m . Dom wyposażony w inteligentny system zarządzania steruj roletami, temperaturą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł267 m² 3 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:16 m²

Więcej informacji 538 *949* 401 e-mail:   Jeśli szukasz wygodnego domu, gotowego do wejścia, niedaleko od Krakowa -18 km to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy lokalizacja: boluminek, położony pod Dąbrową Chełmińską, to kameralna i spokojna miejscowość otoczona terenami zielonymi, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł212,65 m² 8 699,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom zaadaptowany na pensjonat agroturystyczny w urokliwej miejscowości Górkło, zaledwie 200 metrów od jeziora Górkło, które wchodzi w skład Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł142,85 m² 7 630,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 142,85m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 8 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom położony w spokojnej części Zgierza, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1772 m . Budynek jest podpiwniczony, a przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł134,39 m² 6 324,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nowe Domy w Mielcu - ul. Letniego Poranka. Powierzchnia 134,39 mkw cena 850 000 złotych. Kupujacy nie płaci prowizji dla biura. Ekskluzywne Osiedle w Mielcu. Zapraszamy do odkrycia nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 010 m²

Nieruchomość, którą oferuję na sprzedaż to bardzo atrakcyjny dom znajdujący się w Popielowie. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. Stoi na działce ok. 4010 m2 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł368 m² 4 073,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w wysokim standardzie połączony z dużym budynkiem garażowym z częścią usługową, wyposażony w energooszczędne technologie gruntowej pompy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł95 m² 4 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro nieruchomości "mały Domek" zaprasza do odkrycia uroku nieruchomości - wspaniałej połowy dawnej niemieckiej rezydencji, gustownie rozbudowanej w 2000 roku, aby zapewnić nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł289 m² 2 387,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Siewierz, z wejściem zarówno od ul. Ludowej, jak i ul. Krakowskiej. To idealna propozycja dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł176 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom wraz z 3 - stanowiskowym warsztatem idealnym do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz (serwis samochodowy). Dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży zadbany, wolnostojący dom z klimatycznym ogrodem w północnej części miasta ( nowa Zielona Góra ). Powierzchnia budynku: 160 m, pow. działki: 700 m. Budynek z 1982 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

= = = wolnostojący dom na sprzedaż = = = = = = cisza = spokój = komfort = = = = stan idealny = gotowy do zamieszkania = Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł167 m² 10 538,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości położonej na terenie Gminy Suchy Las, miejscowość Złotniki. Zalety proponowanej nieruchomości: indywidualny projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł160 m² 6 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Sprzedam dom 140m2 powierzchni mieszkalnej, salon, cztery sypialnie, kuchnia dwie łazienki w miejscowości Stare Budy pow. Grodzisk Mazowiecki gm. Jaktorów Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący ok.330 m | działka 1300 m | Odrano Wola k. Grodziska Mazowieckiego | potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 330 m (.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 998 zł398 m² 4 396,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 398m2 usytuowany na działce 1364m2, położony w centrum Karczewa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Gotowy do wprowadzenia. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł102,63 m² 3 848,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:804 m²

W sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Smolarzyny - tylko 10 km od Łańcuta - 15 minut lub 30 km od Rzeszowa - 30 minut autostradą A4. Projekt "projekt domu Z211 gl" - to dom z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł239,71 m² 5 381,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 239,71 m2, położony na 4,7-arowej działce w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jeziora Osada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Żywiec Sporysz - dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 mkw, położony na częściowo ogrodzonej działce o pow.977 mkw. w terenie płaskim. Skład parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł118 m² 9 398,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 257 m²

Na sprzedaż Dom na działce 5200m2 wraz z Agroturystyką w Grabowcu pod Toruniem. Z radością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, idealną do mieszkania i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139,68 m² 7 875,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy o powierzchni 139m + garaż + poddasze, z własnym ogrodem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Każdy budynek to: parter.