dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

Rynek pierwotny

660 000 zł107,50 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom bez prowizji i podatku pcc w stanie surowym zamkniętym W ofercie Biura Nieruchomości Kurpiel przedsprzedaż kolejnego etapu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł900 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 269 m²

Do sprzedania budynki gospodarcze usytuowane w magicznym miejscu na samej górze przy drodze wiodącej między Jeziorem Złotnickim a Ruinami Zamku w Baworowej. Duża obora i budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł88,83 m² 8 319,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Cześć! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Może chcesz zamienić mieszkanie na dom? Mamy dla Ciebie propozycje! Osiedle H9 w Rąbieniu przy ul. Pawiej! etap 2 Oto.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90,81 m² 15 967,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy komfortowy, parterowy dom wolnostojący wybudowany w 2017 r., położony na dużej, ogrodzonej działce 1 230 m w spokojnej części Henrykowa-Uroczego (gm. Piaseczno). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł250,60 m² 3 950,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany w 1978 roku dom w miejscowości Wierzchowie pod Krakowem, o powierzchni 167,3m2, na 13,4a działce w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł320 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dwie części bliźniaka. Powierzchnia 320m. Na poziomie 1 kuchnia z jadalnią, duży salon z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem oraz łazienka. Na poziomie drugim 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej z garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Piszkawa Atrakcyjna lokalizacja. Oleśnica 10 km Wrocław 15 km Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł188,65 m² 8 931,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący dla cztero-osobowej rodziny na dużej działce w miejscowości Leszno, przy głównej drodze dojazdowej do Warszawy. Dom wybudowany był 2002r "dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 975 m²

Siedlisko z działką pod osiedle dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 503 000 zł316,71 m² 17 375,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Luksusowy dom W spokojnej okolicy W odległości piętnastu minut od metra | Ogród | Spokojna okolica | Garaż | Smart home ***** rozkład pomieszczeń: dom o powierzchni 316 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł460 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Nowoczesny dom 460 m w Korzeniewie | 40 arów, staw, fotowoltaika, 5 min od Kwidzyna Nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 460 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł224 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 224 m położony na spokojnej, kameralnej ulicy na Umultowie w Poznaniu (ul. Kryształowa 8) To nieruchomość, która daje kilka scenariuszy wykorzystania : do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w centrum Ruczaju, z lokalem gastronomicznym na parterze. Na powierzchnię ok. 250 m2 składa się znajdujące się na poddaszu 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł185,53 m² 6 467,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Tarnowie Grodkowskim, 1 km od Grodkowa w woj. opolskim, 14 km do zjazdu z autostrady A4. Dom położony jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł247,70 m² 11 909,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m (pow. użytkowa: 206,5m ) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł122,40 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom z garażem oraz ogrodem w zabudowie szeregowej realizowany w ramach kameralnej inwestycji w Piekarach Śląskich.!prowizja 0%, kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł217,42 m² 4 369,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 774 m²

Dom I 217,42 mkw I działka 6774mkw I Godzimierz I cisza i spokój I Na sprzedaż przestronny dom w malowniczej i spokojnej miejscowości Godzimierz (woj.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 504 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków - dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł274 m² 9 850,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 880 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką, stawem i budynkami dodatkowymi Słone, 10 minut od Zielonej Góry Lokalizacja Słone, gmina Świdnica Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż dom przy Szlaku wjm z garażem i dużą działką w Nowych Gutach. Dom drewniany wybudowany w latach 2018-2020 r. łączy nowoczesne rozwiązania z klimatem tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł184,60 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem - Łosiniec Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł210,60 m² 11 870,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Tylko U nas! nieruchomość: dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:842 m²

Polecam Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną wolnostojącym budynkiem typu willa miejska, który aktualnie pełni funkcję biurową. Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł650 m² 6 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa willa z widokiem na Tatry - Poronin | gotowy biznes + część prywatna Na sprzedaż niepowtarzalna willa położona w malowniczej i spokojnej części Poronina, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł106,91 m² 7 380,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, 5 pokoi | wieprzyce lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Wieprzyce. To bardzo dobre miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł272 m² 2 242,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Koniecznie sprawdź - duży dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi koło Kcyni. Dom został wybudowany w 1984 z cegły oraz suporeksu o grubości 40cm z dylatacją dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:356 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, zlokalizowana w dobrej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, 8 minut od stacji Metra Marymont, szybki dojazd do S8 i centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł124,43 m² 2 483,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Potęgowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł95 m² 6 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy wolnostojący 94 m2 Szydłowo, działka 800 m2, pompa ciepła uwaga - brak prowizji! brak podatku pcc! Jest to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na nowowybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł92 685 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:92 685 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko na Podlasiu. 15 minut od Sokółki. Siedlisko składa się ze starej chaty połączonej z chlewikiem, kurnika oraz dużej szopy. W środku zachowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł157,55 m² 9 203,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom nr "C1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 262 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie - Garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 000 zł147 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny segment położony w cichej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego, w otoczeniu lasu, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł122,66 m² 7 736,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia segment środkowy domu w zabudowie szeregowej zrealizowany w ramach inwestycji - Osiedle Stylowe w malowniczej Zawadzie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł135 m² 8 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 135 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 915 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży 5-letni dom wolnostojący, posadowiony na niewielkiej i bardzo praktycznej działce w Jeleniej Górze - Sobieszowie. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł167 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom położony pod Nowym Targiem w miejscowości Ostrowsko o powierzchni użytkowej 167 m2. Dom gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł303 m² 1 452,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację domu położonego w spokojnej i cichej lokalizacji Olszyny. Oferowana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij